Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1487 243

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Nermal
12.07.2022 4 z 5

Tahle série by se mohla klidně jmenovat LPS - láska, přátelství, sex. Pojetí příběhu několika kamarádů a jejich přítelkyň v podání Elle Kennedy se mi zdá ještě zdařilejší než tomu bylo u Samanthy Youngové. Pravděpodobně proto, že její hrdinové jsou mladší a spontánnější, zatímco ve skotské sérii už mají dospělejší hrdinové i jiné starosti.
Také tady si dovolím zmínit silnou scénu, když přijde Allie poprvé do Deanova hotelového apartmánu a pozná zázemí, o němž skoro nikdo neví. A také bylo úžasné sledovat, jak postupně roste Alliina důvěra v Deana jako přítele.

Andrejka91
30.06.2022 3 z 5

Přijde mi, jak čtu všechny díly po sobě, že mají sestupnou tendenci. První díl byl nejlepší, byl nadupaný dějem, dvě těžká témata. V druhém díle už žádné těžké téma nebylo, ale děj to mělo.
No a teď ten třetí díl. Musím říct, že jsem zklamaná. V tomto díle jsem se jaksi ani nemohla začíst, moc mě to nebavilo a kromě spousty erotických scén se tam téměř nic nedělo, až na konci.
Snad poslední díl to všechno napraví, pevně v to doufám.

Wimmerka
04.04.2022 4 z 5

Po krátké pauze návrat k sérii a bylo to opět skvělý. Deana sem měla ráda a jeho příběh byl stejně super jako zbytku party. Tenhle styl knížek, kdy si vždy vezmou do parády jiného hlavního hrdinu má fakt něco do sebe a vysokoškolské prostředí k tomu, prostě díky za další skvělou oddychovku, která je i trochu peprnější

michaela5515
25.01.2022 5 z 5

Dean DiLaurentis je nejlepší kluk na světě. Ráda se k němu vracím a znova se směju stejným kecům a znovu pláču nad událostmi, které se stát neměly. Allie a její táta jsou skvělí.

SknihouVrukách
14.01.2022 5 z 5

Neverím, že som už prečítala tretí diel z tejto dokonalej série. Už ma čaká posledný diel Cieľ a ten už mám samozrejme rozčítaný.

No, dnes budem hovoriť len v skratke, keďže môžem povedať všetko to isté ako doteraz. Zatiaľ je Dean asi môj najmenej obľúbený. Samozrejme ho zbožňujem, ale jednoducho Garrett a Logan sú lepší. Hlavne na konci u mňa klesol. Allie mám však zatiaľ zo všetkých hlavných hrdiniek najradšej. Táto kniha je o dosť viac spicy oproti minulým dielom, ale mne to vôbec nevadilo, keďže si myslím, že Elle Kennedy vie takéto scény písať. Allie a Dean mali sebou úžasnú chémiu.

Veľmi sa mi páčila téma herectva v tejto časti. Akurát, čo sa mi nepáčilo, akým smerom sa ubralo posledných pár strán. To bolo mierne divné a neviem, či sa to tam až tak hodilo. Elle Kennedy píše strašne čtivo, takže knižku som opäť prečítala asi za tri dni. Teraz mám pred sebou už len posledný diel (v aj vyšiel aj doplnkový diel The Legacy) a som zvedavá, čo priniesie ten. 5/5

TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Na Deana DiLaurentise jsem se opravdu těšila a musím říct, že mě vůbec nezklamal. Dean se tu ukázal jako fajn kluk, i když se zpočátku mohl jevit jako namachrovaný boreček, tak tady ukázal, že má srdce na pravém místě. To jak trénoval ty malé děti a především scény s Dakotou. To nemělo chybu. Potom mi ho bylo líto, hlavně kvůli té věci, která se přihodila (nechci spoilerovat), ale svým způsobem se z toho dostal a posílilo ho to. A právě proto se mi k němu Allie hodila, neboť to byla silná a sebevědomá holka, která se uměla popasovat s nepřízní osudu. Proto se mi líbila jejich jiskřivá konfrontace a postupné sbližování.
Dlouho jsem se nezasmála, tak jako tady. O vtipné scény tu nebylo nouze. Legendární scéna - ta v koupelně. To jsem řvala smíchy.
Takže JO. Nemám to chybu. Tohle chcete číst. A především chcete další díl, protože ten konec. To si vyloženě o pokračování říkalo.

princesse
08.10.2021 5 z 5

Tak tenhle díl mě bavil opět víc než první a asi stejně jako druhý ... skvěle jsem si početla a vrhám se na další. Škoda, že už poslední.

katallinka
17.08.2021 5 z 5

Tato série je skvělá, ani u třetího dílu nemám pocit, že je to pořád to stejné. Autorka umí do příběhu skvěle zapojit romantiku, erotiku a nějaký silný příběh postav. Opět se jednalo o knížku, kterou nejde odložit!

Domkar9116
07.08.2021 4 z 5

Bylo to opět moc fajn čtení. Jen mi stále trošku něco v těchto příbězích (v této sérii) chybí. Možná trochu větší zápletka, zajímavější děj, nebo něco takového. Je vidět, že se to tam autorka snaží dostat, ale pro mě je to nějak pořád málo. Ale po těch x knihách v tomto žánru je člověk asi už moc rozmazlenej. Takže si mě asi zas tolik nevšímejte :-D a přečtěte si to. Je to oddechovka, romantika, sex, krásný chlapi a krásný ženský. Opět dobře napsáno, čte se to samo.

pat4157
04.08.2021 5 z 5

Skvělé pikantní čtivo. I jsem se nasmála. Jděte do toho... Jo, ta obálka knihy je kýčovitá, zavání trapností a slaboduchostí, ale jak se říká: Nesuď knihu podle obalu...

spencer
03.08.2021 5 z 5

Jak já tuto sérii zbožňuju.
Bavila jsem se od začátku až do konce. Líbí se mi, jak autorka dává do svých knih i přesah, díky kterému vyčnívají ve svém žánru. Deana jsem zprvu nemusela, ale brzy se stal mým oblíbencem. Těším se na další díl.

ewi
21.07.2021 4 z 5

uprimne...v ramci zanru urcite nadpriemer, kniha je ctiva a pobavila...a naladila ma precitat si i dalsie diely serie...

Libris_Na_Ex
11.07.2021 5 z 5

Nečekala jsem, že z new adult eroťárny budu takhle nadšená, ale je to vážně dobrý.
Samozřejmě tam byly věci, které jsem očekávala:
- čtivost: tahle kniha je jak droga. Nepustí vás, dokud jí nedočtete a budete mít těžkou kocovinu
-sexuální scény s děsně sexy borcem: jasně, tohle člověk nemůže brát úplně vážně, ale čte se dobře:)
- vtipné scény: Já se tak nasmála! Třeba scéna ve vaně? Boží!
Co jsem ale nečekala, byl naprosto skvěle vykreslený vztah Deana a Allie. Byl přátelský, upřímný a otevřený a takhle má podle mě vztah vypadat. Žádné "si-středobodem-mého-vesmíru" nebo "dojdu-pro-tebe-až-na-kraj-světa". Navíc obě postavy byly naprosto zlaté.
Fakt skvělý čtení!!!

moudivlacek
08.07.2021 5 z 5

Dean je děvkař, bohatej a bezcharakterní hajzlík, který ma vše bez práce. Allie, která kromě studia má velmi nemocného otce a má jen už jeho a má o něj strach. Zdálo by se, že hned každý ví, kdo je dobrý a kdo ne. Ale je to tak opravdu? Anebo někdo něco skrývá pod svým povrchem? Co když "odsouzenec" dokáže mile překvapit? Co když slušňačka zjistí, že občas být spontánní a trochu si užít života "není trestné"? I když je to příběh plný sexu, já jsem si v něm našla mnohem víc, hloubku. Neodsuzovat někoho, i když si sáhne na plné dno. Kdo jsme my, abychom soudili jiné? Příběh byl pro mne zábavou, odreagováním, ale i ponaučením. Těším se na závěr série.

Nika30
19.06.2021 4 z 5

Tento příběh mi dal ze všech nejvíc zabrat. Allie mě upřímně nebavila už v předchozím díle takže jsem se musela do jejího příběhu nutit. Ale společně s devkarem Deanem mě příjemně překvapily. A rozhodně je potřeba si tento příběh přečíst a porozumět tak celé sérii.

martina1797
01.06.2021 5 z 5

Opět čtení, které jsem si vyloženě užila. Hlavní postavy jsou skvělé, sympatické a vtipné. Není co dodat, pokud chcete trošku šťavnaté romantiky, tady nesáhnete vedle. Doporučuji, celá série je prostě senzační.

LucySmile
01.06.2021 5 z 5

Další skvělé pokračování této úžasné série, dokonce lepší než Omyl. Dean i Allie jsou sympatický lidé a oba jsem si hned zamilovala. A závěr? No teď hned se musím vrhnout na další díl!

narisa
31.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Třetí kniha byla boží. Mně se moc líbila. Z Deana byl najednou úžasný kluk. Moc mě bavilo, jak se dokázal věnovat dětem a záleželo mu na tom, aby jim jako správný učitel pomohl. Allie se mi líbila mnohem více než v prvním díle. Společně byli úžasní, opravdu k sobě skvěle pasovali. Kniha je plná spousty užasných hlášek. Také je to kniha z této série, u které jsem uronila i slzy (Beaua byla opravdu škoda). Dean se nezdál, ale má srdce ze zlata. Z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji.

ZapisnikTerky
29.05.2021 4 z 5

Čte se to opravdu samo. Třetí díl série je lepší než ten předchozí, ale na jedničku to prostě nemá... víc v mojí recenzi

Blanka29
21.05.2021 5 z 5

Treti dil za mnou, a vubec nechapu, ze uz jsem na konci. Jako predchazejici dily se to doslova cetlo samo :)
Tento dil vypravi pribeh Deana a Allie. Allie na rozdil od Deana nemela na ruzich ustlano, musela se vyrovnavat s velkou ztratou jiz v mladem veku. Dean na rozdil od ni mel vse. Doslova se narodil se zlatou lzickou v puse. Bohuzel i on musel celit ztrate....