Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1489 244

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Zusaninka
10.02.2017 5 z 5

Tretia kniha zo serie o hokejistoch. Tentokrát o Deanovi, ktorý je vášnivý sukničkár, nechýba mu sebavedomie, peniaze a vždy dostane to čo chce - teda vždy skoruje. A je tu Allie - nádejná herečka, ktorá sa rozišla po niekoľkych rokoch s priatelom, má zlomené srdce. V opitosti podlahne Deanovi (ktorému sa nedá proste odolať), berie to ako jednorázovku a odmieta Deanove dobiedzanie.
Velmi som sa bavila, nasmiala, určite odporúčam. Po 2. Omyl som bola trochu skeptická, ale zbytočne, Skore sa kľudne vyrovná Návrhu. Kniha je nabitá vtipom, sexom, láskou, hokejom už sa neviem dočkať Plánu a Tuckera :-)

Lenčule
09.02.2017 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl :)

andrea4315
08.02.2017 4 z 5

opět velice čtivé, humorné a žhavé, ale jednička je stále moje nejoblíbenější.

Damienronnie
08.02.2017 5 z 5