Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2029 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

lucakuca
14.08.2021 5 z 5

Jo to bylo dobrý! Znáš to o tom koni a dentální hygieně? Presneeeeeee.
Nad obálkou jsem protahovala obličej a říkala si: "Neeee, to bude další hokejista a další fanynka.... " pak jsem si uvědomila toho koně a teda začala jsem číst.
A nakonec Lponec i Japonec, fakt jsem se bavila :-) vtípky, doják, erotika, no mňamka :-) vážené romantičky.
Nijak přeslazené, dobře čtivé.

Domkar9116
03.08.2021 4 z 5

Tak nebylo to špatné. Dobře se to četlo. Hodnotila bych to jako takový lepší průměr v tomto žánru.

Ešína
25.07.2021 5 z 5

Kniha se četla jako předešlá sama. Nenadchne ani neurazí .

spencer
23.07.2021 5 z 5

Může mi někdo říct, proč jsem se do této série nepustila dříve? Nejen, že mě celý příběh děsně bavil, ale také jsem si zamilovala většinu postav. Rozhodně budu pokračovat s dalším dílem, jelikož mi autorčin styl psaní opravdu sedl a věřím, že bubu opět nadšená.

Lutzinka
21.07.2021 5 z 5

Nejlepší díl.

Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Miluju tuhle knihu a celou serii jsou to fajn oddechovky, ctou se sami.

JanaDor
30.06.2021 5 z 5

Knihu jsem četla na doporučení a byla opravdu super. Skvělá oddychovka, která se výborně četla a má sympatické postavy, mezi kterými to krásně jiskřilo. I když to byl erotický román, tak má zajimavý děj a scény nebyly přehnané. Těším se na další díly.

pat4157
20.06.2021 5 z 5

Četla jsem anglicky na doporučení a trochu se obávala, že to bude nuda, pořád dokola to samé, ale knihu jsem nemohla odložit, jak moc mě zaujala. Moc hezké, povedené počteníčko. Určitě si ještě někdy v budoucnu znovu přečtu.

Nika30
09.06.2021 5 z 5

(SPOILER) Z této série jsem nejdřív narazila na omyl takže jsem neměla sérii od začátku. Příběh Garretta a Hanny mě dostal. Už v druhém díle jsem si říkala co způsobilo soudržnost jejich vztahu. Garrett na první pohled působí jako nafoukaný frajer kterému vše projde. Ale je to velmi citlivý a empatický člověk se srdcem na pravém místě a pro své milované by položil život. Hanna je neuvěřitelně silná osobnost která dokáže snášet rány osudu a ještě se na svět usmívá. Tenhle příběh mě nadchnul.

narisa
30.05.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem už četla několikrát, ale až teď jsem zjistila, že jsem nepřidala komentář. Příběh Hanny a Garretta byl skvělý. Autorka tím odstartovala suprovou sérii. Obě hlavní postavy byly velice sympatické. Miluju hokej, takže tato série je opravdu něco pro mě. Navíc je tady super romantika a o erotické scény také není nouze. Kluci jsou vážně skvělí. Garrett byl k nezaplacení, když přestal střídat holky. Z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji. Opravdu moc mi přirostly k srdci, a tak už jsem je četla několikrát. A velice mě potěšilo pokračování v podobě navazující série Briar U.

ZapisnikTerky
26.05.2021 5 z 5

Prostě a jednoduše to byla pecka. Co víc říct? Čím to shrnout? Romantická kniha okořeněná skvělou dávnou sexu. Víc v mojí recenzi.

martina1797
25.05.2021 5 z 5

Nemám slov, Elle Kennedy opět nezklamala. Její knížky jsou prostě senzační, plné romantiky, humoru a zajímavých zápletek. A příběh Hanny a Garretta se řadí rozhodně k mým oblíbeným.

alzbeta2843
23.05.2021 5 z 5

Knihu, alebo skôr autorku som dostala na odporučanie so slovami: "Ak sa ti páči Mona Kasten, neoľutuješ!" A bola to pravda. Knihu som zhltla za pár večerov a bola ako pohladenie po duši.

LucySmile
17.05.2021 5 z 5

Budu se opět opakovat ale Elle Kennedy NIKDY nezklame! Děj je vtipný, pohodový a rychle utíká. Všechny postavy jsem si ihned zamilovala. Děj je jako vždy trochu předvídatelný ale to v tomto případě není podstatné.

Blanka29
15.05.2021 5 z 5

Co si budu nalhavat, na knize me nejprve zaujala obalka. Kus pekneho tela, proc ne :) Pak jsem se dala do cteni a nemohla jsem se odtrhnout. Krasne vykresleny pribeh Garreta a Hanny, kteri maji sve demony a spolu se je snazi prekonat....Knihu jsem cetla uz nekolikrat a stale me moc bavi :)

Raislin
24.04.2021 5 z 5

Milá romantická i vtipná kniha u které nemusíte přemýšlet. Oddechovka. Prostě pohádka z prostředí vysoké školy s velkou mírou sexy hokejistů.

VercaV
23.04.2021 5 z 5

Nemůžu hodnotit jinak než 5*. Knihy od autorky jsem si všechny zamilovala, mám za sebou sérii HIM a WAGs a tohle je další pecka. Zhltla jsem ji jedním dechem. Byla čtivá, vtipná, příjemná. Děj byl skvělý, jejich minulost a líbilo se mi, že se zde hodně objevovali i jejích přátelé a celkově ten děj byl obsáhlejší. Nemůžu se dočkat dalších dílů a knih od této autoky.

Eponka
21.04.2021 5 z 5

Dobré počtení pohodička která je moc dobře napsaná a nechybí ani sexuální podtext a pár svalovců. :D Je to napsané čtivě, vtipně a má to i zajímavou zápletku. Jsem ráda když narazím i na knížku co mě pobaví a třeba i lehce vzruší. Mám ráda když se napíše i něco chytrého o sportovcích že to nejsou jen tupé hlavy. Tak že za mě vřele všem doporučuji.

Barbara182
19.04.2021 4 z 5

Dokonale odpočinková knížka, to počáteční dohadování ústřední dvojice mě neskutečně bavilo :-) A oceňuju, že autorka slušně rozvinula postavy obou hlavních hrdinů, takže to nebyly jen ploché figurky, ale každý z nich měl docela pohnutou minulost, se kterou se museli vyrovnávat. Opravdu skvělá knížka, vlastně ani nevím, proč mi tak dlouho trvalo, než jsem se dostala k jejímu přečtení :-)

lenka7679
17.04.2021 5 z 5

Skvělá vtipná a po čertech romantická. Skvěle se čte, vřele doporučuji.