Oddej se lásce

Oddej se lásce https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/9968/bmid_oddej-se-lasce-9R9-9968.jpg 4 192 22

Viking Haardrad Family série

< 3. díl

Selig Haardrad nevinně trpěl jako vězeň krásné Eriky, avšak nyní se kolo osudu obrátilo a plavovlasá Dánka sama upadla do zajetí urostlého Vikinga – čas pomsty nadešel. Selig je odhodlán zlomit pýchu ledové královny, která ho kdysi tolik pokořila, a donutit ji k poslušnosti. Ani v nejodvážnějším snu by ho nenapadlo, že přijde čas, kdy se rád stane jejím oddaným sluhou …... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Surrender My Love , 1994

Ála1968
12.04.2023 5 z 5

Krásný příběh plný lásky, romantiky a nenávisti.Ale musím říct, že druhý díl o Kristen se mi líbil víc.

petraj30
26.08.2020 4 z 5

Byl to moc krásný příběh, ale všechny strasti jsem prožívala s hlavní hrdinkou. Erika se provinila na začátku knihy a vezlo se to s ní celou dobu, bylo mi jí moc líto a myslím, že byla pokořovaná daleko víc než Selig, a Selig si prostě nenechal nic líbit. I když se mi celkem líbil, toho trýznění z jeho strany bylo přece jen trochu moc.
Mám moc ráda středověké romány s rytíři nebo Vikingy, tady to prostředí bylo moc pěkně popsané.
Bohužel nemám možnost přečíst si předešlé díly, možná je ten druhý ve slovenském jazyce. Je to sice hodně blbý, ale v angličtině tomu rozumím víc než ve slovenštině:-/:-(
Sestra Seliga Kristen, mi celkem vadila, pořád do všeho strkala nos. Možná kdybych si přečetla i její příběh, třeba bych ji snáze pochopila.
Jinak to bylo moc povedené.

Nikusscha
24.01.2020 5 z 5

Přečteno na jedno nadechnutí :)
Příběh se mi líbil.
Občas mi bylo i Eriky líto, ale Johanna píše krásné příběhy s happy endem :)

Terisek99
31.12.2019 2 z 5

Autorka má i lepší knihy.

Alenka76
30.12.2019 5 z 5

Toto je tretí diel o vikingoch a tiež patrí medzi moje top knihy tak ako ostatné co dodať super čítanie.

vcielka
13.10.2019 3 z 5

Z celej serie najslabsia knizka. Akosi som tam necitila to romanticke iskrenie a ani hrdinovia ma velmi neoslovili a trochu zmetocny preklad. A preklepy v menach sa vyskytovali vo vsetkych troch knihach.

alsae
25.03.2019 4 z 5

Tuto knížku knížku jsem četla poprvé více než před deseti lety. Bylo mi tak 16 a moc se mi líbila. Teď jsem na ni náhodně narazila znovu a pustila se do čtení... a pořád se mi líbí. Příběh má své mouchy, ale když si chcete při čtení odreagovat, nic neřešit, užívat si příběh, krásné hlavní hrdiny... tak je to ideální.

havrmoni
26.07.2017 4 z 5

Po třech letech a znovu přečtení tentokrát i s prvním dílem. Čtyři hvězdičky jen za postavy z předchozích dílů a Seliga. Erika sice nebyla žádná fňukna,ale nijak mě nezaujala, ne tolik jako předchozí dvě hrdinky. První se mi líbil nejvíce,druhý mě bavil.
Taková hezká nenáročná oddechovka a přesto celá série stála za znovu přečtení. :))

Danulka11
18.11.2016 3 z 5

Tato knížka me opravdu zklamala. Spisovatelku mám rada, ale překlad byl místy zmatený a nedával smysl, přeskakovala jsem stránky a dej se mi začal líbit až v poslední třetině. Předchozí díl - Otrokyně je úžasný, ale tento díl byl průměr. Předtim jsem četla od této spisovatelky knihu zamilovaný ničema (jedna z jejich nejlepsich knih) a nedá se to srovnat...

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Sice hezké, ale četla jsem hezčí.

Nel-ly
26.08.2015 2 z 5

Nepochopila jsem ten překlad... to to hodily do google překladače? Věty nedávají smysl (chvílema absolutně ne) a jestli za tuhle práci někdo dostal zaplaceno, tak to potěš koště.
Jinak román nebyl špatný, ale ani žádný zázrak, Otrokyně mi přišla lepší a opět uspěchaný a naivní konec (a to i v rámci žánru).

havrmoni
13.11.2014 4 z 5

Taková hezká nenáročná oddechovka.

jaja1989
27.05.2014 4 z 5

Trochu horsi knížka, nelíbí se mi jak ji podezira , ale nakonec jako vzdy vse dfobre dopadne:)))

avad
18.11.2013 4 z 5

Román se docela dobře čte. Příběh je vcelku zajímavý.

miruska1
18.10.2013 4 z 5

Kniha sa čitala dobre,ale naozaj zaujimavych bolo pre mňa iba poslednych 5 kapitol. Z toho čo som do teraz od tejto autorky čitala je tato kniha najslabšia a preto davam len 4 hviezdičky.

jaja10
29.07.2013 4 z 5

Pohodové čtení. Chování Seliga k Erice mě občas vytáčelo, ale jinak se kniha četla dobře.

věra
04.04.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila ,ale Otrokyně byla o fous lepší.

liletka_a
24.03.2013 4 z 5

Další kniha o vikingách. :) Zatím jsme četla pouze Otrokyni a Oddej se lásce. :) každá je svým způsobem zajímavá, takže nemůžu říct, která se mi líbila více. Musím ale říct, že Seliga bych chvílema nakopala, zato jak se choval k Erice. Ale na konci to jakž takž napravil, takže konec stál za to :))

Kaety
15.11.2012 4 z 5

Pěkný příběh, čtivý. Děj pěkně plyne. Jak bylo napsáno níže, místy je tam horší překlad, kdy jsem nějakou větu musela číst několikrát, než jsem pochopila, co tím chtěl autor říci. Podobný příběh jako je Otrokyně (o lásce, zajetí, poutech). Jelikož jsem tuto knihu četla dříve než Otrokyni, zdála se mi výborná. Nyní je pro mě přeci jen lepší příběh Otrokyně.

modranka
12.11.2012 5 z 5

Pekný príbeh. Mne sa preklad nezdal zlý. Škoda, že séria nemá pokračovanie. Zaujímavý by bol príbeh Erikinho brata a jeho malého syna.

romance historické romance

Johanna Lindsey
americká, 1952 - 2019
2001  89%Bouřlivé objetí
1999  88%Řekni, že mě miluješ
2001  84%Okouzlení
2012  82%Dokonalá partie
2001  81%Zajatá nevěsta

Kniha Oddej se lásce je v