Nočný lov

Nočný lov
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380102/bmid_nocny-lov-P4K-380102.jpg 4 3518 3518

Jednej horúcej júnovej noci je detektív šéfinšpektora Erika Fosterová privolaná k brutálnej vražde. Obeť, vážený praktický lekár, je nájdený vo svojej posteli udusený. Zápästia má zviazané a oči vypúlené pod priesvitným vreckom, upevneným tesne pod hlavou. O niekoľko dní neskôr zomiera za podobných okolností ďalší muž a Erika spoločne s kolegami Petersonom a Mossovou tušia, že čelia sériovému vrahovi. Ten svoje obete sleduje a vyčkáva na vhodný okamih, kedy udrie. Čo majú obaja mŕtvi spoločné? Existuje v ich minulosti nejaké tajomstvo, ktoré by ich mohlospájať? A čo ich spája s vrahom? Erika robí všetko preto, aby Nočného lovca zastavila a chytila, aj keď opäť riskuje a dostáva sa do konfliktov s nadriadenými. A navyše, možno vrah začína sledovať aj ju...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

tyna4828
18.07.2017 4 z 5

Příběh je dynamičtější než v první knize. Také se mi líbilo, že byl věnován prostor i dalším postavám, které byly v prvním díle jen sympaticky načrtnuty. Co se týká samotné zápletky, tento komentář píši trochu s odstupem a když se zamyslím, nedovedu si pořádně vzpomenout, co se na konci s Nočním lovcem stalo. I tak byl děj napínavý a vtáhl mě :)

Haen
16.07.2017 5 z 5

Pro mě příjemné překvapení, tohle se mi líbilo víc než Dívka v ledu. Noční lov má spád, čtivost, napětí i sympatickou vyšetřovatelku, občas bojující s větrnými mlýny. Robert Bryndza vypiloval styl a je slibným příslibem dobrého počtení.

romca3001
12.07.2017

Po přečtení Dívky v ledu jsem od této knihy tolik neočekávala, ale nakonec jsem byla docela mile překvapena. :) Postava Eriky se mi začíná čím dál více dostávat pod kůži. Jsem zvědavá na další knihu.

adaba
11.07.2017 4 z 5

Stejně skvělé, jako Dívka v ledu. Zajímavý příběh, mělo to spád i napětí. Už se těším na Temné hlubiny.

allblacks
04.07.2017 5 z 5

Skvělá detektivka! Stejně jako Dívka v ledu. Přečtena doslova jedním dechem. A teď čekat na Temné Hlubiny ...už aby to bylo

Káča Máča
02.07.2017 5 z 5

Stejně jako Dívka v ledu, naprostá pecka! Noční lov si mě získal jak příběhem, tak svou kompozicí, kdy je záměrně jasné, kdo je vrahem a čtenář má možnost sledovat dvě linie najednou. Velice povedené. Erika s jejím týmem si mě získala, problémová policistka, která by si zasloužila mnohem víc uznání prostě nemá chybu a celý příběh tak není pouze temnou detektivkou, protože řeší i problémy osobního života.

Mil@n
30.06.2017 5 z 5

Výborná detektivka. Mělo to spád, žádné zbytečné odbíhání od tématu.

popeluška
29.06.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila od první do poslední stránky . Opět autor nezklamal stejně jako u knihy dívka v ledu (která byla naprosto úžasná). Těším se na další knihu....

princesse
29.06.2017 5 z 5

Nevím jestli lepší než Dívka v ledu, ale každopádně minimálně stejně dobře se mi četla. Určitě doporučuji a těším se na další skvělou knihu od tohoto autora. Zatím nezklamal a Temné hlubiny budou zcela jistě stát za to.

Atanone
29.06.2017 5 z 5

Moje první kniha tohoto autora (kvůli ČV ) a hned docela pěkná jízda.
Líbí se mi Erika,podle mě nebylo třeba ji "zlidšťovat" osobní tragédií,ale to nešťourám,jak říkám - u mě dobrý. Bavilo mě číst od první vraždy až po tu poslední,která mě sice ,stejně jako závěrečné drama, nepřekvapila,ale do závěru zapadala. Líbilo se mi i vykreslení pachatele po lidské stránce a propojení s Erikou.
Promyšlené,dobře vystavěné,fajn postavy.
Těším se na další knihy

Andynka
28.06.2017 4 z 5

Kniha Noční lov se mi líbila mnohem víc, jak Dívka v ledu. V prvním díle jsme pátrali po tom, kdo je vrahem, kdežto tady již od začátku víme, kdo je vrah a sledujeme celý proces, jak vraha lapit. Knizka tedy nebyla tolik předvídatelná , jako první díl a více napínavá. :-)

Jamilily
25.06.2017 4 z 5

Lepší než předchozí díl, kratší, výstižnější. Erika a Paterson jsou skvělí, ale nejsympatičtější je mi Mossová, a taky Isaac Strong je fajn. Nemusím teda moc tu módu, jak teď musí být všude nějaký homosexuál, ale tak ok no. Celkem se i těším na další díl, ale že bych v den vydání letěla nedočkavě do knihkupectví, to zase ne.

ivzu77
25.06.2017 4 z 5

Děkuji za pěkný čtenářský zážitek. Kniha je velmi čtivá, děj je napínavý a rychle to utíká. Erika Fosterová ,Mossová a Paterson jsou skvělý tým. Od poloviny knihy známe i příběh vraha, proplete se s životem Eriky. Těším se na další příběh.

Dardos
25.06.2017 5 z 5

Super, za me lepsi nez predchozi kniha tohoto autora.

biairicia
17.06.2017 4 z 5

Za mě lepší jak první díl (Dívka v ledu). Zajímavější a napínavější. Více se člověka dotkne děj kolem Eričiny práce, která není doceněna.

LucinkaLLL
15.06.2017 5 z 5

Opět úžasná knížka od autora. Četla jsem Dívku v ledu a možná se mi Noční lov líbí o malinko víc. Opravdu stojí za to, si ji přečíst! Mohu jen doporučit.

harena
11.06.2017 4 z 5

Ano, to byla jízda. Největším plusem knihy je čtivost a zdravá dávka napětí. Nuda je u "Nočního lovu" vyloučena. Vyprávění má spád, postrádá hluchá místa, jedete až do konce. Za jeden den přečteno a protože jsem právě sama doma, už po druhé vraždě jsem se raději zamkla na dva západy a nechala klíč v zámku - když to planžetou jde tak raz dva. Na dovolenou ideální čtení.

Ywonek
11.06.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila rozhodně víc jak Dívka v ledu.

gadra
07.06.2017 5 z 5

Opět kniha nezklamala. Ikdyž vrah znám skoro od začátku. Těším se na další pokračování.

Lucibuska
07.06.2017 4 z 5

Druhá kniha od tohoto autora. Dívka v ledu mě bavila, ale musím uznat, že ne tolik, jako Noční lov! Opravdu se mi líbilo propracovaní, i děj. Postavy jsem už znala z Dívky v ledu, což se mi moc líbilo. Kniha je čtivá a jednoduchá.