Před záhrobím

Před záhrobím https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199553/bmid_pred-zahrobim-199553.jpg 4 358 45

Noční lovci série

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří manžel Bones bojovali o svůj život, stejně jako o svůj vztah. Jen co zvítězili v poslední bitvě, objevuje se další hrozba: Catiny nové, nečekané schopnosti mohou narušit dlouholetou rovnováhu mezi nadpřirozenými bytostmi… Upíři záhadně mizejí, šíří se zvěsti o tom, že se chystá mezidruhová válka. Jakýsi fanatik podněcuje napětí mezi upíry a ghúly, a pokud se tyto dvě mocné skupiny střetnou, mohou při tom trpět i nevinní smrtelníci. Cat a Bones musejí nyní vyhledat pomoc u nebezpečného „spojence“ – samotné královny ghúlů v New Orleans. Cena, kterou zřejmě zaplatí za její pomoc, by však mohla znamenat větší hrozbu než samotná válka – nemluvě o následcích, které si Cat nedokáže ani představit.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fantom Print

This Side of Grave , 2011

pobijecmuch
10.06.2014 odpad!

Je zajímavé, jak se tyto knížky o různých smradlavých potvorách rozmohly. Kdo neumí napsat normální román a vyplodí něco o upírech, tak je hned populární. Musím to také zkusit, třeba pod pseudonymem Betty Nováčková a čtenářky mně budou zbožňovat.

Janičta
04.03.2014 3 z 5

Tento díl nebyl tak dobrý jako ty předchozí.
Jsem vážně zvědavá, co chce autorka řešit v těch následujících, ale doufám, že to budou díly minimálně stejné kvality jako je tento.

Nikolka001
31.01.2014 3 z 5

Čekala jsem, že se mi to bude líbit. Bohužel to nebylo zase tak skvělé, jak jsem si myslela. :/

JajaAP
23.01.2014 4 z 5

Tahle série je jedna z mých nejoblíbenějších, ale musím se přiznat, že tento díl mě neuchvátil tak jako předchozí, ikdyž se mi kniha líblila. Uvidíme jestli ještě bude nějaký další.

ciniminisek
27.12.2013 5 z 5

Po malinko slabším díle přišla tato pecka. Před záhrobím nám znovu ukázalo, jaká spisovatelka je frajerka a dokáže si s dějem pěkně pohrát. U téhle knihy se měnili emoce jako na kolotoči. Scény s Vladem jsem musela celé prosmát, někdy i nahlas. Pak jsem si bohužel i poplakala a konec byl naprosto úžasný. Musím zmínit i naprosto luxusní erotické scény a sex v této knize dávám mezi TOP v těchto žebříčcích. Nejen závěrečný boj byl super a já prostě nemůžu dát jinak, než plný počet. Díky paní Frostová, zase jste mě uchvátila!