Jednou nohou v hrobě

Jednou nohou v hrobě https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199556/bmid_jednou-nohou-v-hrobe-199556.jpg 4 562 61

Noční lovci série

Poloviční upírka Cat Crawfieldová už čtyři roky pracuje pro vládu. Nyní vede vlastní tým, který vycvičila k boji s nemrtvými. Tímto způsobem zužitkovala bojový výcvik, který získala pod vedením svého bývalého přítele, lovce upírů Bonese. Toto období jejího života je však i po letech citlivé a Cat se stále nedokáže vyrovnat s tím, že Bonese byla nucena opustit. Ona a její muži jsou natolik nebezpeční, že někdo z nemrtvých se rozhodl vypsat odměnu za její hlavu. Cat je v těžkém ohrožení života a její jedinou nadějí na přežití je Bones, který nečekaně opět vstoupil do jejího života. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává. A že ji Bones tentokrát už odejít nenechá.... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fantom Print

One Foot in the Grave , 2008

Alena_S
04.07.2017 5 z 5

Příběh se začíná pěkně vyvíjet. A já se stejně pořád nejvíc těším na scény s Catinou matkou. :-)

Laf
05.03.2017 5 z 5

Skvěle napsané pokračování. Neustále se něco děje, takže nezbývá čas na nudu, navíc je to poutavě napsané. A ještě se u toho zasmějete, protože v ději jsou komické situace a vtipné hlášky. Doporučuji :)

venacava
18.01.2017 3 z 5

Příběh rychle utíkal, skvělá oddychovka

tatafa
06.01.2017 4 z 5

Velice neobvyklá, ale čtivá a zajímavá série. Poprvé jsem ji četla na střední škole a přímo mě uchvátila, nicméně zpětně si uvědomuji, že se jedná o poměrně vulgární a drsnou sérii.

witchersbitch
04.01.2017 4 z 5

slabší než první, ale pokračuji dalším dílem :-)

petra4080
05.10.2016 3 z 5

Napínavé, romantické, příjemné pokračování prvního dílu, bezva nové postavy

LiLLu
28.09.2016 4 z 5

mnohem lepší nez první díl, akce a akce...

Ewik
11.08.2016 5 z 5

S velkým očekáváním jsem se ponořila do dalšího dílu a musím uznat, že zklamaná jsem rozhodně nebyla. Akce se rozjíždí, Cat je jako chodící hubatá atomovka, připravená zabít cokoliv, co se na ni špatně podívá. Tým super chlapů jí kryje záda a po boku má toho nejvíc sexy a nejvíc nebepzečného upíra, jehož libido je jako bezedná studna.
Konec byl naprosto dokonalý a celkem i překvapivý. Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování.
Autorčin styl psaní se mi moc líbí, skvěle se čte a po jazykové stránce je velmi pestrý.

renefer
13.07.2016 5 z 5

Opět skvělé počtení, zabijáci, upíři, ghúlové, láska až za hrob, ani druhý díl neztrácí nic na své čtivosti.

cukrovka
27.03.2016 5 z 5

Skvělé pokračování. Napínavý děj a k tomu trocha romantiky. Už se těším na další díl, ještě že jsem si je půjčila v knihovně všechny.

Dandulka
20.10.2015 5 z 5

Velmi překvapivý konec měl tento díl. nedá mi to a zajdu si do knihovny pro další pokračování. Jsem moc zvědavá jak to bude dál.

Jolča1
16.07.2015 5 z 5

já jsem nadšená .... nenáročné a svižné .... jedním dechem přečteno :-)

ElisR1
12.03.2015 5 z 5

Opět výborný díl, i když se mi tady Cat zdála o dost otravnější, než v prvním díle

EvaSupovic
15.01.2015 5 z 5

Skvělý díl :-)

deedulka
23.11.2014 5 z 5

Cat s Bonesem se dali opět dohromady a funguje jim to na jedničku. Cat dělá šéfovou chlápkům, kteří byli speciálně vycvičeni pro boj s upíry. Když se ji někdo pokusí zabít na zakázku, začne s Bonesem pátrat a dostane se až k vlastnímu otci. Kniha měla stejný spád jako první díl, nechybělo napětí, vtip, dobré hlášky a trocha romantiky s erotikou. Na další díly se opravdu těším.

Beni
21.09.2014 5 z 5

Vážně, vážně skvělé... nevěděla jsem, zda se mám smát, brečet nebo nadávat... tuhle sérii prostě žeru. A Bones je prostě k sežrání.. Musím se hned vrhnout na další díl...

Betnka81
17.08.2014 5 z 5

Tato kniha se mi opět líbila , Jeaniene Frost je fakt dobrá spisovatelka . :)

muchomurka
15.08.2014 5 z 5

(Může obsahovat spoilery).
Druhý díl byl stejně skvělý jako první. Pro mě možná lepší, protože na konci byli spolu a ne každý jinde. I když na začátku mě překvapilo, že mezi jejich opětovným shledáním uběhly 4 roky.
Líbila se mi ta nekomplikovanost, to, že Cat měla jasno a bojovala za Bonese. Na konci jsem se fakt bála, že jeho "žádost o manželství" nepřijme a přistoupí na pomstu svému otci a ulevilo se mi, že to tak nebylo. (Nelíbí se mi, že hlavní hrdinka si často v knihách zvolí cestu "bez lásky", místo aby byla s ní a po jejím boku bojovala dál. Což tady naštěstí nebylo a to se mi moc líbilo, i když to dělalo děj takový míň hluboký - asi, nevím, jak to přesně napsat.)
Akorát teda na konci mohli projevit trochu víc vděku k Randymu, zachránil jim přítele a pak jen "dík" a tradá na večeři.
A ještě ten humor :-) Prostě celkově super. Jsem natěšená na další díl.

Gwendolyn
13.07.2014 5 z 5

Tento díl byl trochu slabší, ale i přes to se mi velmi líbil.

angelbooks
03.07.2014 5 z 5

Až na to že mi tam ze začátku chyběl Bones to bylo dobrý.
Sice mi to trvalo déle než jsem přečetla ( nebylo to z nudy), ale proto že jsem si rozečetla další dvě knihy, které byly zajímavější.
Jinak doporučuji :)