Noční klub. Díl první

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Chcete přežít příštích tisíc let? Potom byste si měli přečíst tuto knihu. Nechcete-li, i pro vás mám dobrou zprávu - místa na hřbitovech výrazně zlevní.

První polovina nového příběhu Jiřího Kulhánka je plná sveřepých slov, sveřepých tajných organizací, sveřepých zabijáků, sveřepého černého humoru a samozřejmě nemohu opomenout neméně sveřepý recept na dlouhověkost. Vy, kteří dáváte přednost ekonomicky výhodnému místu pod tisem, nebuďte smutní, my ostatní na vás příštích tisíc let nikdy nezapomeneme...

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1057/nocni-klub-nocni-klub-i-ZEv-1057.jpg 4.71857
Série:

Noční klub (1.)

Žánr:
Literatura česká, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea
1. vydání originálu:2002
Počet stran:408
Jazyk vydání:český
Edice:Poutník. Malá knižní řada (26.)
Autor obálky:Luis Royo
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:80-85892-64-2
Nahrávám...

Komentáře (253)

Kniha Noční klub. Díl první

Přidat komentář
Ducky22
04. června

Za mě super knížka. Bylo to první, co jsem od autora četla a zatím žádná z jeho knih mě tolik nechytila. Přečetla jsem v podstatě jedním dechem a říkala jsem si, chci víc... :)

kure91
27. května

Po prvním dílu jsem rád, že jsem si nechal z Kulhánkovin Noční klub až na závěr, jestliže jsem u Divokých a zlých často psal, že mě hype okolo autora a jeho knih nechává chladným a že nevidím, proč jsou tak legendární, tak tady jsem spokojený. Zajímavě nastíněný úvod s představením Nočního klubu, pak se na scéně objeví hlavní antagonisté a následně se rozjede pořádná akční jízda, kdy děje ubíhá rychle jako upír v plném tempu, krev teče po litrech, že by se z ní najedlo celé upírstvo světa a konec dílu slibuje, že dvojka bude pokračovat dokud Tobiáš nenaplní zásady Nočního klubu.

8759
19. května

Jedna z nejlepších knižních sérii co jsem kdy četl. Pro silné nátury, ale stojí za to. Tak barvitě popsané masakry se jinde prakticky nevidí. Opravdu neskutečné. Škoda jen, že se nedá už sehnat.

Kočičáci
12. května

Jupí, tak konečně jsem se k legendárnímu Nočnímu klubu dostala. Jsem fanoušek fantasy, proti upírům nic nemám, hektolitry krve mi v zásadě nevadí... Takže jsem se začetla a rázem si všechny oblíbila, Postracha, Rozmetala, Tobiáše, Mazlíka, Kamilu, pátera Koláčka a jejich klub v katakombách pod Prahou... HA, na straně 114 jsem chtěla s knížkou mrsknout o zeď, jako CO, CO, CO??? Najednou je všechno jinak a ocitáte se na druhé straně světa na bláznivé čínské lodi, zvykáte si na tlustou pirátku paní Dao, zabijáky, pány Wriese a Van Vrena, a hlavně na Tobiášův nový "životní styl", kdy se musí naučit spoustu nových dovedností a hlavně vymyslet únikovou cestu... a samozřejmě pomstu!
Je to zběsilá akční jízda, ze které nelze vystoupit. Jdu na DÍL DRUHÝ.

Mona-Amel
06. května

Kulhánek je ďábel! Noční klub je zvrhlost, nechuťárna, odpornost... ale naprosto dokonalá! :)

Shui-Xian
03. května

Pokud jste otevřeli knížku dík doporučení a teď si říkáte, do čeho jste se to uvrtali, vězte, že od určité chvíle ochabne i sebezatvrzelejší dávicí reflex. A v ten moment si četbu začnete parádně užívat. Nemusíte ani být cynik nebo sadista. (Stačí být typicky naladěný Čech, jemuž trocha černého humoru nic neudělá.) Ta nenucenost si vás prostě získá... Prosím, nášup.

Grepp
27. dubna

Kulhánek je Kulhánek, ale T. Žlůva dotiahol žáner k dokonalosti, v knihe Trichamin de facto obnažil a okresal všetky jeho princípy na dreň. Povinnosť pre všetkých milovníkov paškvilu.

'Poslední zbytky rozumu mi napovídaly, abych vzal nohy na
ramena. Tak jsem je vzal. Uběhl jsem sotva třicet metrů, když mě
začaly utržené, mrtvé nohy stejně mrtvého vojáka na ramenou tížit.
Odhodit či neodhodit? Toť otázka.
Hm, radši si je nechám, mohly by se hodit.'

Aneken
14. dubna

Noční klub řadím ke svým nejoblíbenějším "nevážným" knihám. Mám jej rád natolik, že jsem se k němu několikrát vrátil, pokaždé mě ale bavila stejně. Kulhánkův masterpiece...