Noční klub 2. díl

Noční klub 2. díl

V první polovině Nočního klubu se pozorný čtenář dověděl, jak si zařídit věčný život. V této polovině se i podstatně méně pozorný čtenář doví, že věčnost může být daleko kratší, než jen krátká: Automatické zbraně, břitká ocel, pan Wries, pan Van Vren... Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya... celý text

Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya na téma "Hekaté, řecká bohyně zkázy a náhlé smrti". Nemyslím si - kdyby se tato kniha odehrávala v Řecku - že by se Dáma s brouky tvářila tak odpočatě...

Dotisk 1. vydání. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1058/nocni-klub-ii-1058.jpg 4.71267

Noční klub (2.)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Klub Julese Vernea

Bucifalek

Na můj vkus až moc zdlouhavé akční scény a občasná přemřštěnost děje. Finální bitva pro mě byla čirým utrpením a tak jsem to létání s vrtulníky, skákání, střílení a půlení lidí vejpůl, radši přeskočil a on nic moc jsem nepřišel. Nechápu, jak je možné tak vysoké hodnocení u takového typu knížky... Snad je i mě samotnému mé finální hodnocení líto, ale prostě jsem od 40. nejlépe honocené knížky sliboval trochu víc.... Mnohem víc.

ivzu77

Pro toho, kdo má rád tento sci-fi akčni žánr, musí být Kulhánkův styl naprosto skvělý. Jsem ráda, že máme i takovéto české autory. Téma upírů v Praze i ve světe, téma triád a ninžů, rozdělit moci světa nad lidskou rasou, mne se ti moc líbilo. Bylo dost mrtvých a krve, useknutých rukou a hlav, ale napsáno takovou nenásilnou a vtipnou formou. Líbily se mi oba díly, doporučuji číst po sobě

Hrdlička1

Přečetla jsem si s chutí oba díly. Byl to můj první Kulhánek. Jsem ráda, že si se jménem českého autora mohou spojit i přečtené knihy a hlavně žánr a styl psaní. Vtip knihám rozhodně nechybí, ale na můj vkus moc mrtvých (občas náhodně nachomýtnuvších).

prestiggio

Kniha vyborna. Krvi a odseknutych casti tiel bolo vela. Vdaka humornym poznamkam mi to nevadilo. Boli miesta kde som plakala od smiechu.

clomba

Po přečtení první dílu jsem váhal, jestli se mám pustit do čtení dílu druhého a jsem rád, že jsem tak učinil. Nejen že jsem se dozvěděl jak to vlastně dopadne, ale náramně jsem se u toho bavil. Čtivé a vtipné.

Sarka14

Skvělé pokračování prvního dílu. První díl se mi tedy líbil ještě o kousek víc, ale i druhý jsem doslova hltala. Trošku mi tam vadili ty zvraty ve smyslu, který hrdina je zrovna na čí straně, chudák Tobiáš byl chvílemi za blbce. Ale jako celek je celý tenhle příběh doslova šílený a úžasný. Líbí se mi ten humor a vtip, který do toho autor dává. Člověk chvílemi úplně zapomene, že je to šílenější krvák než masakr motorovou pilou. Rozhodně doporučuji.

2ndFebruary

Půjčil mi ji kamarád, který je Kulhánkomil, , jinak bych si jí asi nikdy nepřečetla.
Jsem ráda, že se tak stalo, bylo to strašně napínavý a moc dobře napsaný, škoda, že si ostatní knížky nemůžu koupit,protože na to prostě nemám :D
Ještě jsem četla povídku, vytisknutou na jednom papíře mini písmem - Tak tedy Heil Hitler, vy svině! a to byla taky bomba!
Kulhánek je prostě klasa.

saez

Tak jo, Kulhánku, je to láska. Jdu si schrastit další "kulhánkovinu".

kalinka99

Tenhle díl hodnotím o něco lépe než ten první. Rozhodně se mi líbí, že ten celý příběh není předvídatelný a pořád se děj mění od stránky ke stránce. Jen mě trochu zklamal konec, kdy to mohlo mít více rozuzlení jako třeba s Deniskou, ale i tak si autor zaslouží nejlepší hodnocení a neponechám jeho knihy ležet ladem.

Drowned

Parádní kniha stejně jako první díl. Scéna s útokem v Japonsku je tedy šílený mazec. Mám rád humor, který autor používá jakoby nahodile. Moc mě mrzí, že ke konci knihy se vzkřísí noční klub s novými postavami a je konec. Chtěl bych pokračování.... moc.

manioaio

Zábavné, napínavé. Správný spád děje, hojně zvratů. První díl byl ale asi lepší. Vzhledem k tomu že postavy v 2. díle hodně měnily strany, plán na pozadí mi udělal z mého hrdiny loutku a vysvětlení, kterého jsme se naštěstí dočkali, bylo dost komplexní a fantaskní, ubírám jednu hvězdičku.

Elea

První díl se mi moc líbil, byl perfektní, no a druhý díl je ještě lepší.

Lenka40

I druhý díl se mi moc líbil , možná i víc než ten první. Bylo v něm trochu více krvne a akcí. Někdy mi to připadalo , že čtu knihu od Quentina Tarantina. Pan Kulhánek v Nočním klubu 1,2 čtenářům předhodil trochu jiný pohled na upíry , hlavně co se týká jejich nesmrtelnosti a jejich stravy .Já osobně jsem si knihu užila a určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

mensik8673

Naprosto stejná kvalita jako u dílu prvního :)

Mikekeller

Vse jsem napsal do komentaru u prvniho dilu. Ale musim dodat, ze druhy dil byl jeste vetsi jizda. Skoda ze nemuzu dat jeste vic hvezd nez u prvniho dilu :)

Mutnedžemet

Bravo!!! I druhý díl byl dle mého skvělý. Nejvíce jsem se asi pobavila při scéně, kdy popisuje modré míčky, co padají a stoupají. Vážně jsem u toho nemohla (až jsem skončila na zemi v autobuse)...

Kris@
20.11.2016

Druhý díl je opět naprosto úžasný, leč pro mě o fous slabší než první díl. To velké spiknutí už na mě bylo moc velké. Nicméně i tento díl je dokonalý a jako jednu z mála knih si ho jistě přečtu znovu. Autorovi se klaním až k zemi, je to jediný člověk na zemi, kterému bych uvěřila, že upíři skutečně existují. Kéž by Kulhánek nechal udělat dotisk :-(

Kopretina
15.11.2016

Dvojka mi přišla čtivější, dobrodružnější a ne tak brutální (anebo člověk časem otupí, když na každé stránce je nějaké to brodění v krvi, vyhřeznuté vnitřnosti, mozek na zdi..) jako jednička. Za mě o bod navíc. Abych nezapomněla: Ne. Taštičku ne.

WeeWar
14.10.2016

Po prvním díle, který mě mile překvapil, pobavil, chvílema i nadchnul jsem se hned zakousl do dvojky a též ji zhltl na jeden zátah. Lecos se tu vysvětlí, hero je ještě víc superhero, ale už to prostě není taková překvapivá bomba jako první setkání. Je to zkrátka a dobře "jen" ještě šílenější pokračování šílenosti:)

lachtan77
11.09.2016

Kulky z glocku jim prorazily čela a pokryly zeď standardní impresionistickou freskou na téma MOZEK V RUDÉ. Oba díly jsem zhltnul a nadšeně jdu pro další knihu od Kulhánka

zuzana4291
03.09.2016

Druhý díl mě velmi příjemně překvapil, řekla bych, že je dokonce i o trochu lepší než první díl. Jediné co mi vadilo, že jsem měla pocit, že z hlavního hrdiny (upíra) autor dělá tak nějak supermana.

elis0383
22.08.2016

no co dodat, druhý díl taky pecka.

Evickar
14.08.2016

Abych řekla pravdu, nerada čtu strašně profláknuté tituly, které Vám všichni doporučují (Harry Potter, Narnie, Pán Prstenů), ale udělala jsem výjimku a zkusila Noční klub. A byla to opravdu jízda. Neskutečně jsem se nasmála a akce bylo tolik, že jsem si říkala, že být hlavní postava, po prvních 20 stránkách bych odpadla vyčerpáním. Dlouho jsem nečetla nic tak dobrého. Kotleta mě trochu zklamal, ale Kulhánek rozhodně ne!

KiyomiAsuka
07.08.2016

Čtivé, originální a masakr :). Oba dva díly stály za to :)

Elkiss
04.07.2016

Krása. 2. díl lepší a akčnější než 1. ale kdybych měla hodnotit celek, tak jsem doposud nečetla nic napínavějšího.

Rup
07.06.2016

Bylo-li by dílko psáno coby parodie, bylo by mi milejší. Takto ve mně vzbuzovalo děs jen neuvěřitelné kvantum pomlček; v tom je tedy autor mistr nad mistry. Bude-li jej chtít někdo překonat, bude už muset dělit slova. Jinak tomu nechybí vtip ani spád, leč proklamované hodnoty mám úplně jinak nastaveny. Celkově se přidržím průměru, tedy za 3.

Patapuf
15.05.2016

Dvojka mě pobavila stejně jako jednička... křivdy byly napraveny, vše dobře dopadlo a tak to má být.... věřil bych i existenci upírů....

marlowe
15.05.2016

Asi takhle: Myslím si, že "dvojka" za prvním dílem lehce pokulhává (na mne tam bylo nějak AŽ MOC těch bojů, šarvátek, stříleček a šermovaček), ale nakonec v hodnocení setrvávám u plného počtu bodů, protože zábavnost a lehkost vyprávění zůstaly – a to je přece to, oč tu běží…

Kolombovka
03.05.2016

dvojka od jedničky, která se povedla :-)

toni-az
02.05.2016

Doufal jsem, že to bude lepší než jednička, ale bohužel... Pořád stejně trapné vtipy, nelogické chování a pro změnu zbytečně natahovaný konec. Kam se poděly časy Divokých a zlých?