Noc v Central Parku

Noc v Central Parku https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360164/mid_noc-v-central-parku-QIB-360164.png 4 272 86

New York, osm hodin ráno. Alice, mladá pařížská policistka, a Gabriel, americký jazzový pianista, se spolu probudí připoutaní jeden ke druhému na lavičce v Central Parku. Neznají se a ani si nevzpomínají, že by se někdy potkali. Jak se do takové situace dostali a proč je na Alicině košili krev? A kde se v její kapse vzala cizí zbraň? Společně se pouštějí do pátrání po vlastních stopách a odhalují nečekanou pravdu, která od základů změní jejich životy.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

Central Park , 2014

evonra
07.11.2017 4 z 5

U knih od G. Mussa šlápnout vedle asi ani nelze. Opět nepředvídatelné, skvělé čtení.

Pistácie
31.10.2017 5 z 5

Čekala jsem různá rozuzlení, ale tohle ne. Autor umí psát a umí šokovat a s další knížkou to jenom potvrzuje. Jeho styl mě baví a každá knížka je parádní. Baví mě a těším se na další příběhy.

Šánka
28.10.2017 4 z 5

Byla jsem hodně zvědavá na další kousek od tohoto autora a opět mě mile překvapil.
Příběh je od počátku velmi čtivý, ale vůbec nevypadá na to, jak se děj později vyvine, je příjemně napínavý a zvrat v poslední třetině knihy totálně nečekaný, překvapivý a vynikající!!! Kdybych od něj nečetla Protože tě miluji, bylo by to za plný počet, tady malinko uberu, i tak G. Musso, píše skvěle a přidávám si ho mezi své oblíbené autory.

ivousekk
20.10.2017 4 z 5

Pani, prave jsem docetla a to finalni rozuzleni bylo zajimave a necekane a lehce prehnane. Ale proc ne, je to fikce. No rozhodne jsem ho necekala.
Autorovi se povedlo napsat zajimavy, svizny pribeh, kde o necekane a napinave situace neni nouze. Rozhodne jsem se nenudila. Jen ten konec byl nejak zrychleny oproti zbytku pribehu. Ale i tak palec nahoru.

danuska
27.12.2016 3 z 5

Celkom sklamanie. Od začiatku som sa do toho nevedela začítať, postava Alice, bola otravná tým, aká bola zbrklá. Celé to bolo nejaké silené, autor chcel šokovať, až to prehnal.

knihomolka525
05.07.2016 4 z 5

kniha mě ze začátku nezaujala protože jsem měla pocit že mnou spisovatel neustále smýká sem tam.Od 15 kapitoly jsem pochopila proč.Cituji:"Každý raz si povieš,že nech sa stane čokolvek,všetky chvíle VYTRHNUTÉ OSUDU za to stáli." Jinak spousta bílých míst musí se neustále obracet stránky což by se u hustějších řádků nestalo.Dosti to ruší soustředění se na text!A navíc šedý potisk stran jakoby tiskařům došla barva v tiskárně.Jestli to byl záměr tak se dosti nepovedl