Nikolka a dvě mámy

Nikolka a dvě mámy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393030/bmid_nikolka-a-dve-mamy-uiz-393030.png 2 13 4

Chlapeček Nikolka má „dvě mámy“: jedná se vlastně o maminku a o Nikolkovu tetu, maminčino dvojče. Jemným způsobem děti učí tomu, že každá rodina je jedinečná a někdy je dobré se zastavit a té svojí se podívat do očí. Výtvarnou knížku Báry Valecké provází text Radka Malého, křehký a zároveň silný.

Karoley
27.01.2022 5 z 5

Nikolka a dvě mámy - dle názvu jsem myslela, že budou maminky lesbičky, ale ono ne, maminky jsou dvojčata ;)) Milá knížka, která děti učí tomu, že každá rodina je jedinečná.

"Žádný tatínek je špatný tatínek!"

bacouch
02.09.2019 1 z 5

Šáhla jsem v knihovně po tomto leporelu, abych se poučila, jak se autoři v naší korektní době popasovali s lesbickou rodinou a ono prd. O tom to není. Takže jedna hvězda za to, že je knížka příjemná na omak.

martinkaLLL
26.04.2019 odpad!

Nezajímavé a pro děti úplně zbytečné podle mého.

reader.007
07.01.2019 1 z 5

Tak jsem si to v knihovně prolistovala a jsem na rozpacích: opravdu je potřeba dětem zvláště připomínat, že není rodina jako rodina? Uznávám, že i mezi leporely jsou horší počiny, ale ani tohle není žádný skvost. Osobně nevidím jediný důvod proč bych ho dětem předkládala nebo komukoliv doporučila.