Sama sebou

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/bmid_sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4 1585 419

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Still Me , 2018

KatyM.
26.12.2020 4 z 5

Další příběh Louisy Clarkové. Kniha se četla dobře, ale první dva díly mě bavily více.

LéňaM
21.12.2020 3 z 5

Prvni dil byl úžasný, druhy dil byl zklamani a třetí dil?? No ušlo to.
Kniha je úsměvná a na odlehčení fajn.
Ale myslim že kdyby autorka zůstala jen u prvniho dilu a nepsala pokračování, asi by udělala lip.

Petoklad
15.12.2020 4 z 5

Taková její klasická jednohubka, no.

Amees
10.12.2020 3 z 5

O něco lepší než díl druhý. Luisa a její obrovské srdce vás dojímá.. Pokračování třetí a doufám, že poslední. Každý by měl vědět, kdy je čas odejít. Luisa přišla, zasáhla, překvapila, dojala, rozesmála, občas mě naštvala, zahřála u srdce a byla i kamarádkou. Splnila vše a u toho by to mělo zůstat.

Ke knihám se nejspíš už nevrátím ale bylo fajn trávit čas s Luisou :-)..

kulatina
09.12.2020 4 z 5

Jak příjemně se to četlo, ani chvíli jsem se nenudila. Autorka nezklamala, příběh plný životních dramat bere Lou jako součást svého žití tentokrat v prostředí New Yorku. Díky svému širokému srdci a bezelstné povaze se nakonec i pro ni vše v dobré obrátí, a příběh končí trochu s otevřeným koncem, co kdyby se autorka ještě rozhodla pokracovat v další knize... já bych po ní určitě sáhla. Nějak se nemůžu od Louisy odloučit.

blanka7271
26.11.2020 5 z 5

Po slabším 2. díle, další knížka, kterou je těžké zavřít. Bezvadná. Jednoznačně patří mezi jedny z nejlepších knih od této autorky. :)

Hyjoska
25.11.2020 3 z 5

Knihu jsem četla na odlehčení, Louisiny příhody jsou úsměvné a mnohdy ze života. Příběh byl rozhodně lepší, než v předchozím díle, pořád jsem ale přesvědčená, že příběh z prvního dílu žádné pokračování nepotřeboval.

KatkaVy
20.11.2020

Poslední díl této série také nezklamal. Pokaždé jsem se ihned začetla a příběh si užívala. Krásné čtení.

Jajina564
17.11.2020 5 z 5

Celá série je skvělá a je mi líto, že už jsem dočetla :-D

Ana72154
08.11.2020 5 z 5

Tento díl se mi líbil o hodně víc než předešlý. Akorát ten počet stran mi dal trochu zabrat :-D

Ennny
28.10.2020 4 z 5

Lepší než druhý díl,ale v tomhle díle mi strašně vadilo že Luisa vlastně pořádně neví co chce... první díl byl prostě jedinečný, myslím že dvojka a trojka mohl být jeden díl a nic by se nestalo

Simmminek
24.10.2020 5 z 5

Opět bomba. Když Vám jednou Luisa a její životní příběh přiroste k srdci, budete chtít poznávat všechny její nová dobrodružství a těšit se na ně.

Anett0901
09.10.2020 3 z 5

Louisa začíná žít novou etapu svého života a nemá to vůbec jednoduché. Autorka však všechno tak krásně napsala a vystihla, že pokud znáte příběh Louisy Clarkové, musíte si přečíst i tento jeho konec.

ElikaS
07.10.2020 4 z 5

I ve třetím díle jsme měli čest s úplně novou Louisou. Tohle na celé sérii opravdu oceňuji - ten vývoj hlavní hrdinky, který je opravdu obrovský, ale uvěřitelný! Byla jsem zvědavá, jak dopadne Samův a Louisin vztah na dálku a musím říct, že místy mě oba opravdu štvali, ale zase na druhou stranu i tohle si umím představit a přišlo mi to reálné. Ten konec už byl trošku přitažený za vlasy, ale mě uspokojil a celou sérii moc doporučuji.

Ksyu
29.09.2020 5 z 5

Louisa je zpět. Autorka opět nezklamala. Krásný příběh.

michaela3483
24.09.2020 4 z 5

Oproti druhému dílu se mi Sama sebou líbila o hodně víc a Louisa mi přirostla k srdci. První díl jsem pouze viděla zfilmovaný, ale nejspíš po něm brzy sáhnu i v knižní podobě, abych je měla přečtené všechny.

Sixtinka144
15.09.2020 5 z 5

Po jedničce a dvojce jsem se hned musela vrhnout i na závěrečný díl celé trilogie Než jsem tě poznala. Jak jsem psala v minulé recenzi, že Louisa z prvního dílu je úplně jiná Louisa než z druhého dílu, stalo se to v téhle knížce prosím pěkně zas :D Já nevím, jestli jsem divná, ale zas mi přišlo, že je to zas úplně o něčem jiném. Ale vůbec mi to nevadilo! Kdybych měla srovnat díly jednotlivě, tak za mě jednička rozhodně vede, dvojka byla nejslabší díl celé trilogie a tento- třetí díl je podle mě zase super. I když komunikace mezi Samem a Lou musela vytočit snad každého, stejně se mi líbilo, jak se Louisa dokázala vypracovat a zůstala čestná a věrná. Za mě celá trilogie rozhodně stojí za přečtení, nebudete toho litovat. PS: Obří plus za mě dostává mopsík v knize :)

magic11
06.09.2020 5 z 5

Já jsem spokojená, na základě pár recenzí jsem od ní nic nečekala a příjemně mě překvapila. Odpočinula jsem si u ní a díky Lou jsem se i zasmála.

vera5841
04.09.2020 4 z 5

Za mě možná krapet lepší, než druhý díl i když kvalit prvního dílu rozhodně nedosahuje. Moc se mi líbilo rozplétat tajemství boháčů. Co mě příšerně štvalo byla příšerná komunikace mezi Lou a Samem. Ovšem chápu, že kdyby byli schopni spolu mluvit a vše si na rovinu vyříkat, autorka by neměla o čem psát. Přeslazený konec to trochu kazí

misssicccka
22.08.2020 2 z 5

za me nejhorsi z Louovin a jeste nejhorsi Jojovina vubec, dost ocekavaneho, bohuzel ja jsem se dost nudila

dost bylo Lou!
nektere veci jsou krasne prave proto, ze nemaji pokracovani

Jojo Moyes
anglická, 1969