Nevhodné!

Nevhodné! https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476101/bmid_nevhodne-zqD-476101.jpeg 4 621 119

Stačilo jedno žhavé video pořízené na dovolené s přáteli a Ireland Saint Jamesové přišla domů výpověď pro nevhodné chování. Po devíti letech, kdy dřela dnem i nocí, aby se na svou pozici dostala, nestála firmě ani za osobní rozhovor. Plná vzteku a povzbuzená vínem se rozhodne napsat CEO společnosti, Grantu Lexingtonovi, co si o něm myslí – rozhodně ale nečeká, že by jí kdy odpověděl! Grant je zvyklý střídat ženy a na žádnou z nich se nevázat. Peprný mail od prostořeké Ireland v něm ale probudí nečekaný zájem...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Inappropriate , 2020

musivila
09.10.2022 5 z 5

„Není duhy bez deště.“

Ani nevím, proč jsem knihu tak dlouho odkládala. Možná za to může ta obálka :) Ví nezklamala, kniha se četla sama. Je vyprávěna jak z pohledu Granta tak Ireland a místy proložená pohledem do Grantovo minulosti a že to není veselý pohled. Tady autorka čtenářům dost zabrnká na city.

BTW děda byl skvělý.
„Ty chceš svoje koule!“ „Ne. Moje koule si může nechat. Měla je od prvního dne, co jsme se setkali.“

Renka931
01.10.2022 3 z 5

Už rok jsem žádnou z jejich knížek nečetla. po roce žádná změna, kdykoliv od nich nějakou čtu, mám pocit, že už jsem ji četla dřív, ale ne, to jsou si všechny děje tak moc podobný. Zase tento žánr na delší dobu odložím.

knizni.taurus
26.09.2022 3 z 5

Tenhle námět milionáře s nelehkou/tajemnou minulostí, který potká drzou holku, která si nenechá nic líbit, taky si zažila své a v práci se snaží dřít jak mezek, aby to někam dotáhla, už tady byl nespočetněkrát. Pokud teda hledáte něco extra originálního, tak tady to nenajdete. Ale pokud vás tvorba autorky baví, tak jako oddechovka je to za mě dobré.
Plusový bod mělo zase nějaké to oživení příběhu a to tady dodala problematika duševních poruch. Takže přece jen vám kniha nenabídne jen suchý příběh, zázraky ovšem nečekejte.
Hlavní postavy jsou typické pro tento příběh. Co za mě až tak nefungovalo, byla ta chemie mezi hlavními hrdiny. Jejich dialogy občas působily strojeně a nacvičeně, takže jejich začínající vztah mi nějak nesedl. S postupem času jsem si i zvykla, ale pak to zase přešlo do takového přeslazeného klišé. Jo a je to sice označené jako erotický román, ale za mě tam bylo sexu poměrně málo, takže pokud normálně erotické knihy nečtete, ale spíše sáhnete po romantickém příběhu, tak by vás to mohlo bavit. :)
Sečteno podtrženo, za mě průměrná oddechovka, kterou můžete využít na zkrácení dlouhé chvíle, ale za týden si asi nevzpomenete, co se tam extra dělo. Stejně jako já. :D

Ryorka
24.09.2022 2 z 5

Měla jsem rozečtené Mycelium a potřebovala jsem od těch houbiček na chvíli zresetovat mozek. Tak jsem šáhla po jisté volbě. No, je to prostě naivní romanťoeroťárna. Hluboké myšlenky tu nenajdete, max hlubokého něco jiného. Co mě ale děsně irituje, je mluva. Vždycky mě dostane, v tom horším smyslu, to jak mnozí úspěšní a vzdělaní byznysmeni najednou přepnou do modu hospodskejch křupanů a v rámci sexu a mluvení o něm používaj slovník lidí z ghett. Jako jestli to má být rajcovní to teda nevím. Mě to přijde debilní. Nebo je možná jen strašnej překlad, páč angličtina má slovní zásobu daleko omezenější než čeština. No každopádně lobotomie byla splněna, oko na konci zaslzelo a já jdu dočíst to Mycelium.

MAU256
20.09.2022 5 z 5

Hezká romantická jednohubka. No, co se může stát, když se člověk "pískne" a napíše e-mail svému šéfovi, to jsem se prostě bavila a přihlouple jsem se uculovala. Ireland byla super, líbilo se mi, že se nenechala zastrašit a šla si za svým. Granta mi bylo líto, protože tohle by neměl zažít žádný rodič.
Mě se knížka líbila, můžu jen doporučit.

Marci_Vaj
31.08.2022 5 z 5

Další pecka od autorek, paráda jako vždy… není co dodat :)

adela2230
20.08.2022 4 z 5

Klasická kniha od autorky. Zápletka je zde trochu jinak postavená než obvykle. Stále nevím, z čeho je odvozen název, ale i tak je to docela dobrá kniha. Nelíbí se mi zvrat, který zapříčinil rozkol mezi hrdiny, ale přesto se to přečíst dá.

Nattali.ka
11.08.2022 3 z 5

(SPOILER) Průměrná a nenáročná oddechovka, která by se dala přečíst za den. Nevím podle čeho je kniha pojmenovaná, zajímalo by mě, co tam bylo tak "nevhodného", ale tyto knihy jsou pořád na jedno brdo, tak je asi oříšek je pojmenovat, aby se všechny knihy nejmenovaly "šéf, nesnáším tě, nevhodné atd...". Kniha se četla dobře a svižně, ale v podstatě tam nebyla žádná zápletka, hlavní hrdinové knihy spolu tentokrát začnou chodit, zamilují se - ani se nesnaží dlouho odolávat nevhodnému vztahu - ale hned jej před všemi přiznají, takže žádné drama. Zápletka v podobě toho, že hlavní hrdina nechce děti, nese si smutnou životní událost, se kterou se 7 let snaží vypořádat a ejhle najednou se vše během 2 týdnů vyřeší, on si odpustí, změní názor na děti a žijí spolu šťastně až do smrti! Alespoň celou knihu prolínají retrospektivní kapitoly, ve kterých se nám Grantům příběh postupně rozplétal, jinak by to byla naprostá nuda.

ardeas
30.05.2022 4 z 5

Nemôžem sa zbaviť pocitu, ze som to už čítala, uz od nejakej 1/4...alebo nejakú podobnú knihu, len si neviem ani za nič spomenúť akú. Dosť ma to stve a aj pocas čítania. Preto o hviezdu menej.
Inak, veľmi svižné. Tento štýl mám rada, takze mi to sedelo. Paradna oddychovka, kde som sa casto nasmiala, aj keď je dej pretkavany dramatickú linkou minulosti, ktorá hra určite na city.

Ester71
08.05.2022 5 z 5

Příjemné čtení, jako vždy. Jen mi to tentokrát přišlo takové povrchní... U Vi jsem byla zvyklá na vtipné slovní přestřelky, které se tady moc nekonaly.

Sysel
09.04.2022 3 z 5

Mě kniha nějak nenadchla. Buď už těchto knih mám za sebou najednou moc a nebo to prostě nebyl ono. Kniha mě bavila až ke konci kdy to bylo trochu zajímavé.

Pasadenka
08.04.2022 3 z 5

Tak tato nezbedná hra s „erotickým“ videem a nadrženým šéfem vedla k docela dobrým slovním přestřelkám. Jen škoda, že se to dost blížilo k Nesnáším tě, které bylo o chlup lepší. Takže jenom průměr. :(

Nika151
04.04.2022 5 z 5

Jednohubka, která je moc chutná a zahřeje u srdce. Příběh je hodně pohádkový, Grant správně sexy a přitom zranitelný, láska, která hory přenáší a konec, jaký u podobných knih čekáte. Autorku mám moc ráda. Jen nedá mi, abych opět zmínila obálku..ta je děsná.

Dandulka
27.03.2022 5 z 5

Super příběh, moc se mi líbil. Tento námět byl vcelku neotřelý a měl aspoň nápad.

Knižnítoulky
19.03.2022 4 z 5

Už jsem pár knih od této autorky četla a marně vzpomínám, zda jsem se u ní setkala s románem, kde využívá dvou časových rovin. Zde z přítomnosti skáče do historie před 15 lety a rovnou tím vysvětluje některé počiny Granta, kterého se minulost týká. Nijak mi to nerušilo, jen je potřeba si pohlídat jména postav a jejich pouta, aby se čtenář neztratil, ale to je problém všech knih napsaných touto formou. Každopádně román je rychlý, svěží i vtipný. Příjemně jsem si početla.

Zlatovlas
08.03.2022 5 z 5

Věta "Ty si koule voskuješ nebo holíš?" se pro mě stane asi památnou :D
Keeland nepatří mezi moje top autorky, nicméně šanci jsem tomu dát chtěla a dobře jsem udělala...
Sex vkusný, nebylo ho přehršel, prostě tak akorát. Knížka mi přišla výrazně vtipnější než její ostatní díla, tím líp pro mě. Hořkosladké a ke konci tragické pasáže z minulosti tomu dodaly ten správnej říz.
Finish byl trochu zrychlenej, já radši pomalejší tempo, ale svý příznivce si tohle dílko určitě najde, za mě dobrý :)

BrokenDreamer
04.03.2022 5 z 5

Byl krásný. Příběh. Nakonec jen trochu moc zrychlený, až moc rychlá změna. Ale krásný.

Ms.Day
22.02.2022 4 z 5

autorku mám moc ráda, hlavní téma knížek je vždy stejné, ale vždy je zatím skrytý nějaký příběh z minulosti a spousta vtipných přestřelek a hlášek. Není tomu jinak ani tady, takže za mě spokojenost. Navíc se mi moc líbila postava dědečka a Mii

Š.Ala
18.02.2022 5 z 5

Moc krásný příběh o nových šancích a o odpuštění.

Artep071
17.02.2022 3 z 5

.....ehm ...to bylo slabé... nijak mě to nezaujalo a vlastně i hlavní zápletka byla docela suchá i přes to šílený a smutný drama ... mezi hlavními hrdiny to dle mého vnímání nejiskřilo a všem těm písmenkům jsem prostě neuvěřila ....chyběl mi humor, vášeň , touha, adrenalin, napětí, UF ! 3* dávám jen tak ze slušnosti :)