Nevěsta ze zámoří

Nevěsta ze zámoří https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13513/bmid_nevesta-ze-zamori-Okq-13513.jpg 4 287 73

Historická romance z počátku 20. století o vdově, která se v novém manželství musí vyrovnat s intrikami i se svou vlastní minulostí. Půvabná vdova Julie uzavře na dálku druhý sňatek se záhadným majitelem cukrové plantáže a odjede za ním na ostrov v Karibiku. Exotické prostředí a sžívání s novým chotěm probudí sice mladou ženu z netečnosti a smutku, právo na rodinné štěstí si však musí teprve vybojovat: nejdříve s šílenou sokyní, posléze s mužem, jehož už oplakala. Osvědčená romantička nabízí příběh od srdce k srdci.... celý text

JessieEx
23.10.2018 3 z 5

Tyjo, tak z tohodle jsem dost rozpačitá. Nechci, aby to vyznělo vůči knize hnusně, ale je to taková slátanina. Mísí se tu různé žánry, je tu romantika, tajemno, exotika...taková všehochuť. Četla se dobře, nápad to byl dobrý, i když konečná zápletka naprosto neoriginální...a to je tak asi všechno.
Oceňuju že se to autorka nesnažila natahovat na 300+ stran.

medlovice
13.09.2018 4 z 5

Asi jsem neměla začít číst tuto knihu ihned po shlédnutí české verze JC Superstar , protože v mých představách měl Petr Bergmann dlouhé plavé vlasy a jen ty nejlepší vlastnosti a já se moc divila Julii proč váhá. Ale pak mě děj strhl ,Petrovi klady zůstaly a Julie získala moje sympatie , na rozdíl od Elinor a jejího otce, kteří mě hodně štvali.
Dopis Julii od Jana mě rozplakal a slzy tekly až do konce knihy. Až do posledního slova jsem utírala slzičky dojetí.

p.pavlina
14.07.2018 5 z 5

Příběh mě pohltil a knihu jsem přečetla během jednoho dne. Skvělé čtení.

Irsaf
29.03.2018 4 z 5

První kniha od autory.
Líbila se mi, ale ten výlet lodi a to poté, mi přišlo trochu moc...

KatkaHutyrová
26.03.2018 5 z 5

Již několikátá kniha od této autorky... a rozhodně mě nezklamala. Román, ve kterém je trocha romantiky, hodně napětí a řada překvapivých zvratů. Žádná červená knihovna, nýbrž velice čtivé a povedené čtení pro ženy. Máte-li rádi dobrodružné příběhy s kapkou romatiky, vřele doporučuji. Příjemná jednohubka, která se čte úplně sama...

Evišťátko
15.03.2018 5 z 5

Napínavé od začátku do konce! Neustále zvraty v ději!

Evaneva
19.12.2017

Trochu vyfantazírovaná kniha o odjezdu mladé vdovy na vzdálený ostrov v Karibiku za účelem sňatku. Úplně mi ten příběh neseděl.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Autorka nezklamala. Tak jako její všechny knihy i tato byla skvělá. Nic v knize nechybělo - napětí, láska, zklamání. Kniha se četla sama.

knihovnička007
23.06.2017 5 z 5

Další kniha od této autorky, moc krásná. Úplně jiná než ostatní, byla jsem hodně mile překvapená.
Přečtena za dva dny, četla se moc hezky. Příjmení Elinor se mi pletlo se jménem jiné hrdinky téhle spisovatelky-Maréchalové :)
Co napsat... čekala jsem klasickou romantiku, ale tohle jsem nečekala. Celou knihu jsem se nenudila. Jen mi připadalo, že výlet lodí a to, co následovalo, bylo moc rozvedené...
Úplný konec mi připadal zbytečný, ale příběh moc hezký, úplně jsem si to představila. Petr byl moc sympatický člověk.
Už se těším na další knihy této spisovatelky, je skvělá.

helenkan
25.05.2017 4 z 5

Hezká romantika.

ivulka15
23.05.2017 4 z 5

Tato autorka je pro mne sázkou na jistotu,pokud zrovna hledám takové to pohlazení po duši.

Toňula
16.02.2017 3 z 5

Nenáročný, čtivý příběh, ideální na dovolenou.

Briv
05.05.2016 3 z 5

Lehké, nenáročné počtení, které mě po chvíli dokázalo zaujmout. Není to úplně můj typický šálek kávy, ale na příjemnou oddechovku to bylo fajn. Je tam všechno, co v takovém románu má být - nečekaná láska, ohrožení, smrt i nový život. Beru a ráda si ještě někdy přečtu další knihu.

baral
25.04.2016 5 z 5

Další z autorčiných příběhů, které se velmi dobře čtou, mají spád, špetku dobrodružného napětí a romantiku Úžasná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

mariva
12.04.2016 4 z 5

Oddechová četba - exotická země, láska, napětí - prostě příjemná četba pro volnou chvíli.

sabca
18.01.2016 4 z 5

Od této autorky jsem měla ráda romány ze současnosti. Ale tento román odehrávající se začátkem 20 století se mi moc líbil. Ze svatby naslepo vznikl pěkný vztah. Ani detektivní zápletka mi nevadila. Naopak udržuje čtenáře v napětí až do konce románu. Pustím se i do dalších historických románu této autorky. Již mám připraven Dům u Tří borovic. Doporučuji

Maat
23.11.2015 3 z 5

Příjemné, nenáročné čtení, něco takového jsem právě potřebovala. Jen ta krimi zápletka mi přišla trošku přitažená za vlasy. Proto 3 hvězdičky. Určitě si ještě něco od autorky přečtu, protože Heřmánkové údolí se mi líbilo moc a styl psaní mi "sedí".

amysa
12.11.2015 4 z 5

Chtěla jsem si odpočinout u nějaké nenáročné romantické záležitosti a dočkala jsem se velmi pěkného a čtivého příběhu se zajímavou a napínavou zápletkou... Opravdu jsem příjemně překvapená, rozhodně zůstávám této autorce věrná a doufám, že mě v jejích dalších knihách čeká obdobně slibný zážitek:-)

Šárka5875
19.09.2015 5 z 5

Od této knihy jsem neočekávala víc než klasický románek pro ženy. O to víc jsem byla nadšená, když mi autorka místo sladkobolné červené knihovny naservírovala velmi čtivý román s napínavou zápletkou, odehrávající se v exotické prostředí Karibiku. Určitě doporučuji k přečtení, sama se již rozhlížím po dalších knihách paní Körnerové.

mmmisulka.r
02.08.2015 5 z 5

Velmi krásný příběh, který mne mile překvapil :-)