Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1184 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

M.B.
08.06.2020 4 z 5

Také jsem od knihy čekala asi víc. Přišlo mi to celkem nudné :) ale zas tak špatné to nebylo no... 3,5 hvězdičky

TetaPeta
01.06.2020 4 z 5

Ze zacatku jsem z knihy byla nadsena. Zajimavy pribeh a postavy, ktere davaly knize urcity smrnc. Davam o hvezdicku mene za konec, ktery byl strasne kycovity a vsechny me puvodni emoce z knihy se zmenily...

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Nádherná a originální knížka. Reed byl úžasný je to přesně ten typ arogantního hrdiny, který je ve skutečnosti velký romantik se zlatým srdcem. Charlotte byla taky moc sympatickou hrdinkou a bezvadná byla Iris, ta se mi moc líbila. Na této knížce musím vyzdvihnout epilog, který byl originální a dokonalý.

Izabell
27.05.2020 2 z 5

Tak já nevím.. odpočinkové to sice je, ale nějak mi to nesedlo. Něco mi tam chybělo... víc drama, víc lásky, víc vtipu, víc sexu, víc něčeho.. Přišlo mi to, že autorky si řekly "uděláme si čárku ať máme klid". Přitom to má tolik velmi kladných hodnocení. Tak buď už jsem fakt zmlsaná a hned tak mě něco neokouzlí a nebo fakt blbá konstalace hvězd

warca
27.05.2020 3 z 5

Příběh naprosto průměrný. Měl své vtipné pasáže, ale jinak se táhl. Hlavní hrdinové byli skvělí. Vztah mezi nimi byl dobře a postupně rozvinut.
Označila bych to za ničím výjimečné oddechové čtení.

sestricka1
27.05.2020 4 z 5

romantika tu stříká na všechny strany, ale jednou za čas neškodí a kniha se velmi pěkně četla.

mikika
27.05.2020 4 z 5

celou dobu jsem měla pocit, že už jsem to někde četla, že si Vi Keeland jede svůj mustr a dál nic.

marta14
26.05.2020 4 z 5

(SPOILER) 4,5* už mě celkem nebaví to, že v každé knize, na kterou teď sáhnu, je nějaká nemoc, nebo tam někdo umře nebo něco takového... Proto ztrhávám půl *. Jinak se mi to moc líbilo a po dlouhé době jsem se i u knihy zasmála.

Gabriela143
25.05.2020 5 z 5

Kniha sa číta sama. Hlavný hrdina je sympaťák a Charlotte trošku strelená. Záver knihy krásny..aj slzičky boli. Super

2688
25.05.2020 5 z 5

Nemám slov

Kakatja
24.05.2020 5 z 5

Charlotte je bláznivá, báječná, neřízená střela srovnatelná s živelnou pohromou. Reed je velký sympaťák, který se snaží vyhnout uragánu ve formě Charlotte. Jejich debaty, seznamy s přáním wau. Jeho poslední přání (tedy předposlední) mě dojalo. A epilog byl fantastický. A Iris je skvělá!!!

Od knihy jsem čekala něco jiného, (standard v tomto žánru) neodolatelného pána tvorstva s nabubřelým egem a neustále nažhavenou slečnu, která mu nemůže odolat. Kniha předčila očekávání.

A moc ráda bych viděla Reeda dělat dřepy ...

Ewwe
24.05.2020 5 z 5

Tohle se četlo úplně samo! Krásný příběh, vtipné pasáže a hlavní postavy jsou k zamilování :)

bellass1864
21.05.2020 4 z 5

Moc povedená knížka. Vtipná a dojemná.

rampapa
21.05.2020 5 z 5

Nádherný a krásný příběh. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

snowpinkee
19.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě (Vi Keeland)
Hodně hezká a příjemná oddechovka. Nic mi na ni nevadilo. Dostala jsem přesně to co jsem čekala od knihy tohoto žánru. Holky to prostě umí.

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Asi moje nejoblíbenější kniha od autorek. Naprosto skvěle vystižený příběh. Epilog mě dojal!

marketa4469
13.05.2020 5 z 5

Moc hezká kniha na oddech, velmi zajímavá zápletka. Četla se sama.

Evaho73
11.05.2020 4 z 5

(SPOILER) Tento príbeh bol trochu iný oproti žánrovo podobným a zaujala ma hlavne téma s dilémou láska a ťažká diagnóza.
Samozrejme ostatné zápletky sa už nevymykali od štandardu on aj ona obaja krásni, on bohatý, ona chudobná a neskutočne ma vytáčali aj tie neslušné výrazy (našťastie v menšom počte ako v iných knihách autoriek) ....
Ale boli tam aj humorné situácie, rozprávková romantika a aj tá nešťastná "ereska", takže ako celok sa to dalo prečítať.

muchomurka
05.05.2020 3 z 5

Nemám ráda v příbězích hloupé roztržky a zvraty, spíš když hlavní hrdinové spolu bojují proti nepřízni osudu, ale tady se nedělo nic. Děj si líně plynul a pak byl najednou konec. Spíš mi to připadalo jako výčet, než příběh. Ale je pravda, že sem tam jsem se zasmála, ale mohlo to být lepší, abych se víc smála, víc to s hlavními postavami prožívala. Tolik dobrých dějových linek a tolik jich bylo nevyužité. Tohle bude jedna z těch knížek, které zapadnou a za pár let se budu divit, že jsem ji četla.

zuzka5372
01.05.2020 5 z 5

Krásný romantický příběh. Na konci jsem se neubránila slzám.

erotické romány americké romány

Autoři knihy