Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1184 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Ivet1990
14.12.2019 5 z 5

Úžasný příběh, který poukazuje na problém, že mnoho z nás se bojí toho co nám budoucnost přinese, ale o to víc se bojíme jestli svým rozhodnutím neublížíme lidem, které nadevše milujeme.
PS: ta žádost o ruku opravdu STÁLA za to :D

Maruš.D
13.12.2019 3 z 5

Tybrďo... nevím jak to napsat, ale bylo to zklamání a okouzlení v jednom.
Knihy od těchto autorek většinou mám ráda, ale..
Začátek naprosto boží! Hrozně rychle jsem se začetla a naprosto jsem se bavila. Bylo to vtipné a napínavé a okouzlující, jenže zhruba od 75% knihy to šlo z kopce. Děj byl stále dokola to stejné. Reed byl zatvrzelý a nepřístupný, což chápu, ale to věčné odmítání.. nevim, nějak mi to nesedlo. Asi tam mělo být buďto pořádně vysvětleno, že se jedná jen “o kamarádský vztah” a z toho se vyklubat láska nebo rovnou se tomu poddat. V knize je to takové pomíchané. Takže za mě úžasná kniha šla postupně pěkně do kopru. Jediný epilog se mi pak zase líbil.

EvaSupovic
12.12.2019 5 z 5

Tak to byla luxusní jízda panečku.

Wabinka
09.12.2019 5 z 5

Další příjemná oddechová kniha od mých oblíbených autorek.

Andrea963
09.12.2019 5 z 5

Krásná kniha :-) nemohla jsem ji odlozit dokud jsem ji na jeden zátah nepřečetli celou :-D

MarKy95
08.12.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha, Pen a Vi to prostě umí. V takový konec jsem asi ani nečekala (epilog). Reed je miláček.. Už se těším na další knihu od autorek.

Nuttelka
05.12.2019 5 z 5

To bylo krásně roztomilé :-)
Charlotte si hned oblíbíte a Reeda také, je to dvojka k pohledání, moc jsem si jejich příběh užila.
Výborná oddechovka, i slzu dojetím jsem uronila.

JanaSustr
03.12.2019 5 z 5

Velice příjemná knížka, hezká, smutná, ty vážný a bláznivý okamžiky tomu dodávali na jedinečnosti. Po dlouhé době jsem tak nějak čtenářsky uspokojená. Příjemné překvapení.

lusitta05
02.12.2019 3 z 5

Mňa táto kniha neočarila,bolo to iné, ako som čakala, nebolo to také predvídateľné, ale mne to až tak nesadlo. Nemalo to tú iskru, čo núti čítať do konca. Asi som nemala správnu náladu a koniec mi pripadal také hranie na city čitateľov. No, každý má iný vkus.

Rominda600
01.12.2019 3 z 5

Moc pekna oddechovka, ikdyz z toho konce uz to na me bylo az moc sladke a rychle ukoncene;)

Majuš333
01.12.2019 5 z 5

Tak toto bola ďalšia parádna jazda! Za mňa najlepšia kniha so sériou Rush Duet. Vi a Pen tvoria neskutočne úžasné duo :)
Zamilovala som si Reeda a Charlotte, zbožňovala som ich slovné prestrelky. Iris bola zlatíčko. Bolo to vtipné, dojemné, skrátka nádherné :)
Nedočkavo čakám na ich ďalšiu knihu :)

Adris
30.11.2019 4 z 5

Pěkně a nápaditě vypracovaný román. Není prvoplánově erotický. Moc se mi líbil nápad při setkání hrdinů a jejich první krůčky. Zaskočil mě nečekaný objev na konci knihy, ale je škoda, že autorky nezasely pár semínek náznaků už od počátku knihy, aby čtenář měl určitá podezření. Je to pak napínavější.
Výhrady mám k pár monologům, které byly až moc neuvěřitelné (takhle mluvit muže nikdy neuslyšíte) a také k nedostatečnému rozvedení určitých podnětných situací. Děj je v podstatě jen v kanclu (stejně jako Alfa samec).

jani.ruzicko
30.11.2019 5 z 5

Velké díky za takové skvělé autorky, co dokáží každý příběh něčím obohatit.
Zbožňuji jejich tvorbu a vždycky jsem strašně natěšená, co zase vymyslí. =)
Příběh Reeda a Charlotte mě vtáhl hned na začátku a já si oba velmi oblíbila.
Rozhodně mohu doporučit!!!♡

Evka3814
30.11.2019 5 z 5

Zbožňuju vás dámy a ještě více zbožňuju vaše knihy. Pokaždé si vaše příběhy vychutnám,mají hloubku že člověk se vždy musí zamyslet. Úplně jsem se zamilovala do Reeda a Charlotte. Děkuji za krásné příběhy:×❤

LilliBell
29.11.2019 5 z 5

Nadherna kniha... mala vsetko, vela zabavy, emocii, skvele sympaticke postavy, jedna z naj tento rok..

Dellphi
28.11.2019 5 z 5

Ze začátku jsem se fakt nasmála a to dost a dokonce nahlas. (Ještě, že jsem knížku nečetla někde na veřejnosti.) A bavilo mě to i později, když bylo téma vážnější, a epilog to byl opravdu doják. Rozhodně doporučuji přečíst.

Kukicka
28.11.2019 5 z 5

Nekdy si rikam, ze jsem v hodnoceni moc prisna, kdyz dobrym kniham davam 3 hvezdy a pak si prectu knihu jako tato a vim, ze to delam proto, ze ty ostatni jsou jen dobre. V tomto zanru uz me pribeh tezko prekvapi, ne vzdy jde ale jen o pribeh, ale take o dar pribeh podat a zprostredkovat. 70% knihy bylo neuveritelne vtipne. Moc jsem se bavila. Jejich slovni prestrelky a potouchlost hlavni hrdinky me, ne jedenkrat, donutilo smat se nahlas. Ke konci uz prislo i na tezsi temata, ale bez toho by byl konec asi klasicky fadni. Za me tento duet autorek je jistota skveleho cteni

Misspullinn
28.11.2019 5 z 5

Nádhera, nádhera a nádhera! Miluju tu knížku, nic v ní podle mě nechybí! Určitě se k ní budu vracet znovu a znovu :) !

Damienronnie
28.11.2019 5 z 5

Parádna , vtipná kniha , prečítaná za pár hodín :)

mysanda20
28.11.2019 5 z 5

Opět krásná kniha. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne. Překvapilo mě,že autorky vložily do příběhu těžší tématiku.Epilog byl úžasný a dojemný.

erotické romány americké romány

Autoři knihy