Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1185 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Myška43
12.03.2020 5 z 5

Super kniha, tyhle autorky nikdy nezklamou. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Úžasný emotivní příběh. U epilogu jsem bulela, jak želva. Ženy, to si musíte přečíst!!!!!

petulkapeta
12.03.2020 5 z 5

Nádherný přiběh...kniha se četla sama autorky jsou prostě super :)

janina66
10.03.2020 5 z 5

Super!!! Nejlepší kniha autorek. Dala bych i 6* . 1/2 knihy plná slovních velice vtipných přestřelek mezi Charlotte a Reedem. Postupně začlo přituhovat a poslední čtvrtinu knihy jsem probrečela. Příběh měl spád. Přecteno za 24hodin.

Petra38
27.02.2020 5 z 5

Tahle kniha byla pecka. Prostě úžasná. Přečetla jsem ani ne za dvacet hodin. Příběh byl strhující, autorky namíchaly příběh plný humoru,vášně,lásky ale i slz,které mi nejednou zalily oči.autorky jsou proslulé vášnivými scénkami ale v tomto příběhu se teplota navyšovala dlouho ale intenzivně. A když došla k varu tak prostě explodovala. Nerada něco prozrazuji ale ta žádost? Ta byla tedy jedinečná. :-) doporučuji! Je to pravděpodobně nejlepší kniha kterou spolu Penelope a Vi upekly... !

SiminkaS
25.02.2020 4 z 5

Tahle autorka nikdy nezklame,za me super ????

Pajina324
25.02.2020 5 z 5

Pěkná kniha, dobře se čte, jedním dechem. I slza ukápla :)

astra3
23.02.2020 5 z 5

Doporučuji. Velmi pěkné. Romantika se vším všudy.

marketsim
21.02.2020 5 z 5

Krásná kniha napsaná skvěle. Přečteno jedním dechem. Nemohla jsem přestat číst, dokud nebyl konec. Můžu jen doporučit, těm co mají rádi tento druh žánru.

oskarina
20.02.2020 5 z 5

Chvilkama opravdu rozkosna kniha, čtivá, precteno během dvou dnů. Zároveň me prekvapilo, ze to neni jen klasicky romanticko-eroticky roman, ale zabývá se i vaznejsimi tématy.

Ossinky
19.02.2020 5 z 5

Krasny příběh který chytí za srdce.

Markét25
19.02.2020

Právě jsem knížku přečetla po druhé a opět mě nezklamala. Knížka se četla sama a navíc byla i vtipná. Téma knížky ke konci bylo vážné a i slza ukápla, ale vím, že si časem knížku opět přečtu! Po dlouhé době skvělá kniha!!

Akireee
19.02.2020 5 z 5

Potřebovala jsem nějakou oddechovku, u které nebudu muset přemýšlet a jen si odpočinu... A to se mi dostalo. Nakonec jsem si příběh užila víc než jsme předpokládala a nojr holčičí JÁ si přišlo na své.

Bet
16.02.2020 4 z 5

Líbila se, přečtena jedním dechem. Prostě pohodovka :)

adela2230
16.02.2020 5 z 5

Kniha je skvělá, velmi poutavá. Četla jsem ji jedním dechem, oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatický a příběh opravdu upoutá.

Lucka.79
15.02.2020 5 z 5

Krásná kniha. Kdybych věděla, že mě tak vtáhne, vytáhla bych jí z té mé hromady mnohem dříve. Neskutečně jsem se bavila a i když ke konci kniha sklouzne do poněkud vážnější roviny, bylo to vše moc milé a skvěle podané. Charlotte je jednou z nejsympatičtějších hlavních hrdinek ... knihu mohu jen doporučit!

Annra
15.02.2020 5 z 5

Super kniha, nemohla jsem přestat číst. Velmi pěkný příběh.

aniger
15.02.2020 3 z 5

Parádní kniha, nezklamala.

teepe
14.02.2020 5 z 5

skvělá, přečtená za jedno odpoledne, bavila jsem se i jsem si poplakala, fakt super.

Zomy
09.02.2020 5 z 5

Tyhle autorky dohromady jsou jistota, to už víme. A kromě toho všeho, co už od nich očekáváme (dojetí, romantika, vtip, samozřejmě sex), tak tady musím právě ten vtip vyzdvihnout. Chvílemi jsem se smála nahlas a to se mi u knížky už dlouho nestalo.

ovecka535
09.02.2020 5 z 5

Přečetla jsem ji jedním dechem

erotické romány americké romány

Autoři knihy