Nesnáším tě

Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413420/bmid_nesnasim-te-NVs-413420.png 4 1184 240

Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů. Něco modrého. Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě. Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny. Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci. Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit. Něco nového. Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Hate Notes , 2018

Red-haired
01.05.2020 4 z 5

U knih tohoto typu je pro mě důležité se dobře pobavit a oblíbit si hlavní hrdiny, což se v tomto případě určitě povedlo. Charlotte je povahou chodící sluníčko, takže je vtipné sledovat, jak se snaží rozzářit zapšklého Reeda, který tomu časem přece musí podlehnout.
Autorky nezklamaly ani ve stylu psaní, kniha má svižné tempo a nemáte moc šanci se nudit, až na konec, který byl podle mě trochu slabší a za mě se ke konci vyskytla jedna tak absurdní situace, že mi docela zkazila dojem. :D
Aaa málem bych zapomněla - reedova babička byla top!

veronika0382
01.05.2020 5 z 5

Báječně jsem se bavila od začátku do konce a čtení si moc užila. Nesnáším tě je zkrátka love story o odložených srdcích a druhých šancích, u které přijdete na jiné myšlenky a užijete si každou řádku, za to vám ručím! Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

beruzzka
26.04.2020 3 z 5

rozhodně jedna z lepsich romantickych knih, precetla jsem jednim dechem, posledni tretina mela spad i zajimavy zvrat. jen mi vadila obcasna tupost hlavnich postav a az tezko uveritelna naivita.

BlankaHill
26.04.2020 5 z 5

Tohle byla pecka! Charlotte jsem si opravdu zamilovala. Její spontánní chování, důvtip, veselost... Konverzace mezi Reedem a Charlotte jsem si neskutečně užívala a musela jsem se nejednou smát. Knížka se dotkla i závažnějších témat a to jí i trošku odlišovalo od ostatních tohoto žánru. Opravdu stojí za přečtení (。•̀ᴗ-)✧

Úryvek, který se mi líbil:
„Moje babička vždycky říkala, že dáma ukazuje andělský úsměv a ďábelské myšlenky si nechává pro sebe.“

Vyllandra
26.04.2020 5 z 5

Přečteno za večer. Bezva kniha se zajímavou zápletkou. Skvělý oddech. Myšlenka seznamu je velmi zajímavá.

wotana
26.04.2020 5 z 5

Přečteno za odpoledne, super kniha, krásný příběh a několikrát jsem se fakt zasmála. Tleskám i překladatelce seznam Jebat-na-to je fakt super :-)

Petraj365
24.04.2020 5 z 5

Přečteno za odpoledne. Mělo to spád a nenudila jsem se. Super knížka, když si chcete odpočinout.

DomenicaRisa
23.04.2020 3 z 5

Na plný počet to není, ale bylo to příjemné čtení. Po dlouhé době něco, z čeho jsem neměla chuť zvracet. Možná lehce naivní, ale hezký příběh. Charlotte byla osvěžující, její jebat-na-to seznam dokonalý a tendence všude strkat nos na přizabití. Ale dovedlo je to až do konce, tak proč ne. Jen jsem si klepala na čelo - někdo s Reedovou diagnozou fakt nepoleze na skálu. A závěrečný epilog byl trochu moc sladký.

terinkha
23.04.2020 3 z 5

Hned na úvod - nejsem cílová skupina daného druhu literatury :-D Na druhou stranu - hoď kamenem, kdo nikdy nepřečetl ani jednu Lanczovou nebo nějakou harlekýnku! ;-)
Ale po všech detektivkách, sci-fi a a náročných tématech typu KKK nebo normalizační lágry jsem holt potřebovala něco, jak by v angličtině řekli "piece of cake".
A vlastně jsem byla docela příjemně překvapená. Jasně, není to bůhvíjakej výkvět jazykovej ani dějovej, nevrtáme se hluboce v myšlenkách a pocitech, ale bylo to fajn.
Jediný, co mě rušilo, byly takový ty lehce prostopášný věty, který byly pro mě navíc, jak kdyby to knize mělo dodat punc toho erotickýho románu. Blah.
Mělo to i vcelku hezkej a vůbec nějakej děj (což oceňuju) :-D
Tři hvězdy jsou za mě v tomto žánru naprostý maximum, co jsem ochotná dát :-)

Knihomolka728
21.04.2020 5 z 5

Neskutečně krásná kniha. Měla jsem ji přečtenou za pár hodin a od začátku do konce jsem se neskutečně bavila.
Miluju obě dvě spisovatelky a hlavně miluju jejich spolupráci.
Ke konci knihy jsem brečela.
Knihu na 110% doporučuji

Bajkas
21.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha, plná emocí. Charlottu prostě nemůžete nemilovat. Její přístup k životu se mi líbí a dělám si vlastní j***t -na -to seznam :-D

verunka93
20.04.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, která se četla jedním dechem. Hlavní postavy jsem si skutečně oblíbila a u většiny dialogů jsem se skutečně zasmála. Tyto spisovatelky mají výborné knihy a určitě si seženu další příběhy. Doporučuji.

raty
19.04.2020 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autorského dua. A bylo to milé překvapení. Čtení mě velmi bavilo a v rámci žánru za mě určitě nejvyšší hodnocení.

laura
13.04.2020 3 z 5

Skvělé. Přesto mi tam do úplného wow něco scházelo. Nicméně kniha byla čtivá, nedokázala jsem se od ní odtrhnout a jít něco dělat, potřebovala jsem dočíst kapitolu - a pak další, a další, a další...

Vtipné, překvapivé (to rozhodně), dojemné... Poslední třetina knížky vás semele. Takže jo, budete brečet. A budete se i smát. Bude vás to bavit. Bude to milé, romantické, plné náznaků, plné toho odvěkého tance mezi mužem a ženou, o nichž se už ví, že jsou si předurčeni, jen oni to zdá se ještě netuší...

Aja39
08.04.2020 5 z 5

Knížku jsem se rozhodla přečíst díky vysokému hodnocení. Nelituji je to krásný příběh a vcelku i nečekaný děj . Takže hodnocení sedí.

AliceTief
23.03.2020 5 z 5

Autorky nezklamaly, tento příběh je jeden z jejich nejlepších a krásný závěr;)

Litocha
18.03.2020 3 z 5

Po začátku, kdy se Charlotte (při prohlídce) chovala jako nanynka, se mi knížka začala překvapivě líbit a i přes značnou přitaženost za vlasy (třeba Iris) aspirovala na vysoké hodnocení. Užívala jsem si špičkování i to, že nejde jen o sex (poslední dobou je ho všude nějak moc). Postupem času ale mé nadšení opadalo. Charlotte je líčena jako vzor ctností, další úchvatná kráska, která každého okouzlí, Reed je neskutečně zatvrzelý, přibývá sirupu a konec byl na mě moc. V porovnání s Bridget, která mi opravdu nesedla, je ale Nesnáším tě o dost lepší (i když ten název jsem moc nepochopila).

Alieen
18.03.2020 5 z 5

Originální nápad, kniha se mi líbila, byla to klasická oddechovka.

peitho.1
14.03.2020 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších žánrovek! Bavila jsem se od začátku až do konce, nebylo to zbytečně přeslazené, dávalo to smysl, postavy byly skvělé a chemie mezi nimi neuvěřitelná. Po delší době konečně kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Vřele doporučuji!

Jejunka
14.03.2020 5 z 5

Já tyhle autorky prostě žeru. Strašně jsem se na tu knihu těšila a mrzí mě že už je konec. Si to pro klid duše snad přečtu ještě jednou. K postavám Reeda miluju a Charlotte je vážně řádně praštěná ženská

erotické romány americké romány

Autoři knihy