Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 863 168

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

Gabriela143
14.06.2021 2 z 5

Za mňa nie.. Ona sa stále opakuje, on je asi magor. Až posledná veta ma trošku prebrala, inak sa tam nič moc nedeje...

pelikosi
20.05.2021 4 z 5

Oba dily zhltnute, trochu se za sebe stydim, ze mi nevadi vrah. Psane svizne, nuti vas letet vpred. Tak uz prosim o 3.dil.

Toledo
19.05.2021 5 z 5

Po dlouhé době skvělý příběh z této kategorie knih. Napětí, vášeň a sex - všechno tam bylo správně naporcované a já se už nemůžu dočkat dalšího dílu.
Jako úvod skvěle našlápnuté a po dlouhé době jsou mi sympatické i obě postavy.

Starlet
16.05.2021 4 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila úplně náhodně a jelikož mám ráda knihy od Baronetu, tak jsem si řekla proč ne.

Z anotace se vlastně vůbec nic moc nedozvíte a je to vlastně i dobře, tím lepší bylo to překvapení z celého toho příběhu. Čekala jsem romarťárnu - eroťárnu jak se na první pohled může zdát, ale dostala jsem něco mnohem jiného.
Neotřelý příběh z prostředí New Orleans, kde máme hlavního hrdinu Lachlana Mounta, z kterého jsem na první stránce udělala ,,lachtana" a hlavní hrdinku Kieru Kilgoreovou, která jako nejstarší dcera jejího otce převezme rodinou firmu, která vyrábí irskou whisku.

Je jasné, že vše se bude motat kolem těch dvou, ale ne všechno je růžové.

Knihu jsem zhltla na jediný zátah, naprosto oddechové čtení, které je prostě občas potřeba

Prachy, sex, drogy, alkohol, násilí, nenávist a touha.

Miška935
15.05.2021 3 z 5

Tohle je taková lahůdka na jeden večer, opravdu jsem to přečetla za dnešní večer. Jelikož je to série, řekla bych ze to mohla vydat do jedné knihy když jedna kniha má tak malo stran. Příběh se mi líbil a neprestavala jsem číst, sice ze začátku mi to přišlo docela nuda a dělalo mi problem se do této knihy zacist. Akorát bych cekala více rozvinutí děje. Takže za me takový prumer

happy19
28.04.2021 5 z 5

Level 10 ☆za žhavost!
Krutopřísný začát série!

„Trojí láska spaluje lidská srdce - láska k penězům, láska k rozkoším a láska k přetvářce."

ZHrdinka
19.04.2021 2 z 5

Ja se fakt tesila na tuhle knihu. Nekde jsem zaslechla chvalu. A jak jsem cetla, pirad jsem cekala na nejakou akci...nedockala. nic tak zavratnyho, co by me oslovilo. Chybelo napeti a stava. Ted ctu kralovnu, ta je fousa zajimavejsi, ale nemam velke ocekavani

Zomy
17.04.2021 2 z 5

Velká nuda. Knížku jsem si určila na chvíle, kdy jezdím na rotopedu, takže jsem skutečně neměla vysoká očekávání. Přesto jsem zklamaná.

Absolutně nic se tam neděje, Keira opakuje neustále totéž dokola - není ničí majetek, nikdy se nenechá zlomit, vždycky ho bude nenávidět, všechno dělá pro rodinnou firmu (no já bych teda rodinnou firmu nechala radši zkrachovat než toto, ale logiku v těchto knížkách úplně nehledáme, že).

Mount na mě nějak extra nezpůsobil. Pokud srovnám s jinými antihrdiny - v rámci žánru samozřejmě - tak třeba L. J. Shen umí ty svoje sajrajty parádně vykreslit, těm to zlo věříte, buší vám z nich srdce, nejsou vám zprvu ani trochu sympatičtí. Tady je to celé takové nedotažené.

Musí se nechat, že jisté erotické dusno umí autorka vystihnout, ale i to začne nudit, pokud mezi něj není přidán nějaký děj.
Věřím, že kdyby se ty tři díly zhustily do jedné knížky, výsledek by byl mnohem smysluplnější.

Miliamka
16.04.2021 5 z 5

Nečekané guilty pleasure. Dostala jsem, co jsem čekala. Jen mě mrzí rozdělení na 3 knihy, když by to podle počtu stran mohla být kniha jen jedna..

johana3160
14.04.2021 3 z 5

Kniha se da precist za vecer, ale uvitala bych vetsi rozvinuti pribehu. Protoze samotny pribeh byl tak na 50str. A zbytek byl sex a hracky. Kiera se furt opakovala jak koloratek a o Mountovi jsem se vlastne nic nedozvedela. Nemuzu rict, ze jsem zklamana, protoze jsem nic necekala, ale rozhodne se nebudu honit za dalsim dilem.

ZapisnikTerky
13.04.2021 3 z 5

Tady prostě musím napsat průměr. Ale rozhodně si to přečtěte, příběh vás strhne. Víc v mé recenzi :).

evineckY
10.04.2021 5 z 5

Tento sexy- erotický román sice není o lásce a zamilování, ale je super ! ... A na konec vybuchl granát !

Elize
09.04.2021 3 z 5

Svižné, čtivé, trochu ujeté, ale nakonec proč ne? Na rozdíl od knih, jako je například Rudá galerie, to má skutečný příběh a spád. Jediné, co bych zkritizovala je počet stran - rozhodně bych příběh více rozvinula, přidala bych více kapitol o Mountovi a jeho prostředí, takhle to působí až příliš nereálně a trochu to pokulhává za rozepsanými dialogy z palírny. Každopádně, přestože to nebyl úplně můj šálek čaje, tak si přečtu druhý díl, musím říct, že je to chytlavé a jsem zvědavá, jak hlavní hrdinové dopadnou, jen doufám, že autorka neudělá v dalších dílech z Mounta dobráka.

kacenka6144
08.04.2021 5 z 5

Waw, tak tohle byla jízda. Dočetla jsem a hned ráno si koupila druhý díl. Už se těším na další vývoj.

zuzana0307
04.04.2021 5 z 5

Moje hodnotenie: 4,5
Nečakala som to! Už od začiatku to znelo dobre, ale čo to do pekla bolo?!

Toto je prvá z troch častí príbehu Mounta a Kiery.

Kiera Kilgore dokázala upútať pozornosť temnej postavy Lachlana Mounta (áno, čítala som Lachtana :D ), ktorý vždy dostane, čo chce. V okolí sa mu každý vyhýba a jeho reputácia nie je zrovna prívetivá.

Tento temný príbeh je takmer výlučne písaný z pohľadu trošku tvrdohlavej, inteligentnej, sofistikovanej a sexi Kiery, ktorá je dedičkou rodinnej pálenice Seven Sinners Distillery a snaží sa ju zachrániť. Kontrolu ale začne strácať v deň, keď sa stretne s Mountom. Ten jej prezradí, že jej mŕtvy manžel si požičiaval peniaze a ona to má teraz splatiť. Mount vie, že je zadlžená a nemá mu to ako vrátiť. Jediným východiskom je ONA. Mount chce JU a uzavrie s ním dohodu! Hrajú spolu veľkú hru, v ktorej je ťažké určiť víťaza a posúvajú svoje vlastné hranice.

Opakovane ma prekvapovalo, akým smerom sa tento príbeh vydal. Nemilosrdný kráľ totiž nie je príbehom lásky, ale skôr nenávisti a vášne.

V príbehu sa deje viac vecí zároveň a je možno náročné pochopiť dejovú líniu, ale k záveru je už jasné, že na dokončenie príbehu potrebujete nevyhnutne viac častí. Takže teraz každého knihomoľa poteší, že nemusí čakať veľmi dlho a tento rok sa môže do všetkých začítať.
Žiaľ neviem ako je na tom preklad, nakoľko som čítala anglické vydanie.

!!!Upozorňujem, kniha nie je pre každého a nie je to sladká romantika!!!

Sigiriya
03.04.2021 5 z 5

Inteligentní dominantní muž, buď vám to je po chuti a knihu si zamilujete nebo vám to po chuti není a kniha vás nenadchne. Tahle kniha je pro mne v kategorii: přečteno do 24 hodin.

Janík511
28.03.2021 4 z 5

Taková nenáročná jednohubka na dva dny. Každopádně pro mě přijatelná míra erotiky a děje. Nejspíše časem vyhledám i zbylé díly, abych si přečetla, jak Mount ztratí srdce pro jednu sexy zrzku.

scarletblue
23.03.2021 3 z 5

Úplně není z čeho si udělat názor. Knížka je příliš krátká a tudíž nebyl dostatečný prostor pro postavy. Zatím působí dost ploše a příběh žádný. Navíc, kdo se provdá na základě zkušenosti ze sexu. Snad to zachrání další díl...

barb_B
17.03.2021 odpad!

Ne, prostě ne. Hlavní hrdinka: ano, ne, ano, ne.
Hruza
On: zvláštní psychopat, ke kterému si nešlo udělat názor, protože nebylo z čeho a to, co o něm bylo prozrazeno, bylo nicneříkající.

I z erotické romantiky se dá vykřesat víc...

Ouninka
14.03.2021 5 z 5

Skvělý, skvělý a zase musím říct skvělý...za mě jo, svižně napsaný příběh, bavil mě a zhltla jsem ho za pár dní a nemůžu se dočkat pokračování :-).