Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 863 168

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

Tweety0207
11.03.2021 3 z 5

Kniha sa čítala dobre, kapitoly neboli nijako dlhe. Síce, keby som prečítala nejaké hodnotenia, vôbec by som do nej nešla. Čakala som od toho trochu viac. Jedine co na tom bolo fakt zaujimave bol koniec. A najhorsie tie posledné vety. Normalne ma clovek chuť čítať aj pokračovanie.

sarka5666
08.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Na tuto knihu mám takové protichůdné názory. Jako porno jsem to očekávala už podle ostatních komentářů, ale asi jsem chtěla, aby to probíhalo trochu jinak. V té knize jsem cítila jak moc Kiera nemůže vůbec nic. Na jejím místě bych se spíš cítila hrozně zneužitě, asi bych občas i brečela. To neustálé chození nahá, pořád něco v sobě.... to bych prostě nezkousla, aspoň bych se pokusila ho nějakým způsobem obměkčit nebo neuposlechnout mnohem častěji, nevěřím, že by skutečně někoho z těch koho Kiera miluje zabil, protože čeho by tím dosáhnul. Asi jsem očekávala, že se i on do ní trochu zakouká a ona že se třeba rozpláče, což ho aspoň maličko obměkčí a přestane si s ní chvíli hrát. Prostě jsem doufala i v trochu citu nejenom sexu.

astra3
04.03.2021 3 z 5

Trochu přitažený za vlasy. Nevím, jestli si přečtu další.

Zlatovlas
02.03.2021 4 z 5

Když pominu to klišé - nenávidím ho, ale stejně ho chci...byla to čtivá jednohubka. Mafia svět nastíněnej zlehka a příjemně, konec napínák, ale jo, mně se to četlo dobře :)

NicaCola
02.03.2021 3 z 5

No dobrá...kvůli poslední větě si musím koupit další díl... :-D

Jita160
28.02.2021 5 z 5

Proč vydáváte knížky když nemáte všechny díle...nechápu.
Úžasný příběh nabitý erotikou a vzrušením.Na mě moc krátký ,ale vážně to stálo za to.Snad ty dva zbývající co vyjdou budou tak dobre jako tento.
Podte do mě ...vážně stojím za přečtení.

aneta147
26.02.2021 5 z 5

Skvělá kniha. Ale autorku bych nejradši zaškrtila za ten konec????. Knížka byla skvělá, dobře napsána.????
Přečteno za jedno odpoledne.

JitulHa
24.02.2021 4 z 5

První díl téhle erotikou nabité trilogie s příměsí temné atmosféry, působil nejen pro nevelký počet stran, spíše jako taková chuťovka. Přestože se čtenářkám určitě dostalo toho, co od tohoto příběhu očekávaly - a sice vášnivou romanci s pekelně nebezpečným, ďábelsky sexy padouchem, který se možná nezalekne ničeho - kniha nešla v ději nijak více do hloubky... Snad se tedy to pravé nasycení čtenářských buněk chystá v dalších pokračováních, uvidíme.

Nepri
24.02.2021 4 z 5

Dobrá erotická oddechovka s otevřeným koncem, který navnadí na další díl. Ten si asi nenechám ujít, dobrý tah.

Lucka.79
21.02.2021 4 z 5

Taková jednohubka na pozdní odpoledne. Ani jsem se pořádně nestačila začíst a knihu si užívat ... a byl konec. No mohla jsem čekat, že zrovna v momentu nejméně vhodném ... fakt nesmím začínat sérii, když nemám další díl ...

gretl74
20.02.2021 2 z 5

Mně to přišlo jako ve filmu Páni kluci - "Ale jo, ale ne, ale jo, ale ne...". Od knížky jsem nic nečekala ... a taky jsem nic nedostala ;) Celkově prostoduché a nevěrohodné. Další díl si raději nechám ujit.

Wabinka
19.02.2021 3 z 5

Dost ujeté,pravda. Ale čtivé. Škoda, že kniha je opět na pokračování. U tohoto žánru mi přijde pokračování na díly zbytečně natahované. Ale chápu záměr autorů i jejich vydavatelů.

knihomolka78
18.02.2021 4 z 5

Musím říct, že je to tak trochu šílenost, ale mě to bavilo.
Keira je sympatická, podnikatelka, která se snažila dostat z průseru, který si sama nezavinila. Tvrdě dřela a dokázala se postavit nejen práci, ale i muži, kterého se všichni báli. Bavila mě svou neposlušností, a vzdorovitostí.
Naopak Mount je král podsvětí a typický hajzl. Je svým způsobem brutální, má hroznou pověst, a přesto je zajímavý a přitažlivý. Něco na něm prostě je.
No a závěr knihy? Tak takový otevřený konec jsem opravdu nečekala. Je to skoro jako detektivka. Moc mě zajímá pokračování. O Kieře víme všechno, ale o něm skoro nic. Proč si vybral zrovna ji a jak to bylo doopravdy s Kieřiným manželem? Tohle pokračování si určitě přečtu.

Anna195
16.02.2021 5 z 5

Toto bola úžasná jazda a knihu som nemohla odložiť, dokým som ju nedočítala. Opäť ma autorka vtiahla do deja už od prvej kapitoly. Čítalo sa to úplne samo. Istotne nájdete podobných príbehov množstvo, ale mňa to jedoducho bavilo. Od knihy nemôžete čakať sladkú romantiku, pretože autorka vám naservíruje úplný opak. Celé je to totálne nereálne a niektoré situácie šialené, ale príbeh si ma získal.

Obe hlavné postavy ma veľmi zaujali, no najmä hlavný hrdina Lachlan Mount. Príbeh je rozprávaný z oboch pohľadov, ale z pohľadu Mounta nájdete v knihe len zopár kapitol. Hlavný hrdina, ako už názov naznačuje je nemilosrdný, arogantný, dominantný a zároveň úplne záhadný. Samozrejme ako každý takýto dominantný hrdina je príťažlivý a má veľkú moc. Škoda, že v príbehu je len zopár kapitol z jeho pohľadu, pretože tie ma veľmi bavili, ale práve tým docielila autorka záhadnosť. O hlavnom hrdinovi sa dozvieme informácie, len z pár historiek a z dedukcií ostatných postáv. Takže pre mňa je stále záhadou.

Keira bola podľa mňa silná postava
(tvrdohlavá, cieľavedomá) a páčilo sa mi, že napriek všetkému dokázala Mountovi vzdorovať. Síce zvádzala vnútorný boj a niekomu sa môže zdať, že mu rýchlo podľahla, ale v podstate nemala na výber.

Príbeh je plný rôznych intímnych scén s dávkou pikantnosti, ktoré k tomuto príbehu jednoducho patria. Záver knihy opäť vo mne vyvolal možnostvo otázok, pretože autorka aj tento príbeh ukončila v tom najlepšom. Takže už len čakať na ďalšie dve časti.

Samozrejme nie každému môže byť po chuti tento typ príbehu, v ktorom je množstvo sexuálnych scén. Ale mňa si príbeh získal aj napriek tomu, že nemá s realitou nič spoločné.

1moniccka
14.02.2021 5 z 5

Jaj od zacatku to byla jizda bylo to neco teda jen skoda ze to tak pokracuje a musim cekat ale stoji to zato uz se nemuzu dockat

nada3314
13.02.2021 4 z 5

Ale joooo, svuj ucel kniha splnila. Chtela jsem si odpocinout od thrileru a to se povedlo. Jen skoda, ze je kniha na dily, ktere jeste nejsou :-) Urcite jsem zvedava jak to bude s Keirou a Mountem dal ...

Evitsa
13.02.2021 5 z 5

Mám oblíbenou novou autorku!!!!!!!!!!!
Jsem ráda, že nejsem sama, která si nadává a nepočkala na všechny tři díly.
Ale člověk, když si přečte tu anotaci a prvních pár řádek tak Vás ta kniha už nepustí ať chcete a nebo ne!!!
Ještě, že maji vyjít po dvou měsích, ale i tak je to dlouhé!!!
Kniha není moc dlouhá a je žhavá a napínavá jako peklo samo!!!!
To si prostě musíte přečíst ! Kniha nejde odloužit,
upozornění : N Á V Y K O V Á ! ! !
obal 10*

Sarkak94
12.02.2021 5 z 5

No, Páni. Tohle bylo skvělí. Prostě nářez. Nutně potřebuji další díl, sakra že jsem nevydržela, až vyjdou ostatní (naštěstí oba vyjdou ještě letos)
Začátek mi trochu připomínal knížku Alfa (to mi nevadí, ta se mi líbila). Četlo se to skvěle, úplně samo, a chtěla jsem víc, nemohla jsem se opět odtrhnout. Není to jen tak obyčejný příběh lásky, je to spíše příběh o nenávisti a neskutečné vášni. Kniha nabitá erotikou téměř od začátku knihy. Je super, že je psaná z obou pohledů, jen je škoda, že tam toho není víc z pohledu Lachlana.
Lachlan (hrozné jméno) tak ten je naprosto
WOW. Hned jak se tam objevil tak sem si ho oblíbila. Je záhadný, arogantní, dominantní a nikdo mu nedokáže říct NE (kromě teda Keiri) a to se mi na něm prostě líbí.
Keiru jsem si oblíbila hned od začátku, je pořádně tvrdohlavá, cílevědomá a není to žádná vychrtlina. A hlavně se mi líbilo, že se mu uměla vzepřít, na co on není vůbec zvyklí.
A ten konec? To, jako cože?.....
Rozhodně knížku doporučuji

Nissi
04.02.2021 5 z 5

Zajimave, ma to spad, rychle se to cte. Precteno za par hodin, knizka taky nema moc stranek. Ja doufam, te Mount zustane zmetek a nestane se z nej zalaskovanej, srdickama ovesenej podpantoflak ????

barca8336
01.02.2021 1 z 5

neeee, blbost..to jsem fakt nedala