Nemilosrdný král

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459449/bmid_nemilosrdny-kral-VU9-459449.jpg 4 863 863

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruthless King , 2017

Mondaika
16.06.2022 4 z 5

Kniha je Čtivá, tohle Vám řeknou všichni.... A mají rozhodně pravdu...
Knihu přečtěte za pár hodin. Díky tomu, že má kniha pár stránek. Kvůli otevřenému konci budete chtít koupit další a další díl knihy... Avšak občas se v knize najdou momenty, které jsou přitažene za vlasy... K postavám si čtenář lehce získá zalíbení. Škoda jen, že hlavní mužská postava je stále velkou záhadou... Samozřejmě, že je to velký kápo, ale ve skrytu duše se srdcem na pravém místě...Hlavně díky jeho achillově patě,kvůli, které také riskuje svoje "královské" místo, kdyby na povrch vyplula jeho slabina....

knihomolkaJani
02.06.2022 5 z 5

Tak tato autorka mě opravdu mile překvapila!
Kniha je opravdu dost erotická, ale na druhou stranu má děj. Stránky Vám budou mizet pod rukama.. Ale jako ten konec? Připravte si k ruce ihned druhý díl, protože to je nutnost.
Knihu DOPORUČUJI všema deseti, já jí přečetla za půl den - ano, až tak je dobrá.

Ewe291
31.05.2022 5 z 5

Tak toto je pecka, este dobre ze mam vsetky casti inak by ma asi porazilo

katasokolov
26.05.2022 4 z 5

Chtěla jsem teď najít nějakou odpočinkovější literaturu a tohle bylo přesně ono!
Četlo se to skoro samo -) přečteno za pár hodin :D.
Když to porovnám s knihou Cizí dluh, která má podobný příběh, tak tahle kniha jednoznačně vítězí. Mám samozřejmě několik výtek - třeba u intimních scén bych asi vypustila některé pasáže nebo slova (zejména dvě slova mě už ke konci dost štvala, protože se opakovala vážně hodně často a myslím, že se dají najít lepší ekvivalenty :) ).
Hlavní postava Keira se mi líbí. Má šmrnc a skvělou rodinnou firmu v New Orleans, whiskey já můžu :D. Má i skvělé zaměstnance a přátele.
Mount je v prvním díle dost nesnesitelnej, ale začala jsem číst dvojku a hned v úvodu knihy se nám osvětluje jeho raný život a neměl to chlapec pěkný, takže se asi dá pochopit, že se chová jako blb :D.
Zvrat na konci knihy mě hned nalákal na pokračování, takže chválím.
Knihu doporučuji pro oddech od nějakých vážnějších témat a nedoporučuji prudérnějším čtenářům, kteří sice ví, co se v knize bude odehrávat, protože přiznejme si to, tyhle knihy jsou skoro na jedno brdo, ale stejně si budou stěžovat a ofrňovat se :D…….

uzivatel0983
17.05.2022 5 z 5

Tak za mě první díl úplně úžasný. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den a hned jsem se musela vrhnout na další ,protože se od této série vůbec nedalo odtrhnout

Kiwicatko
26.04.2022 5 z 5

Jojo, tak to je neco pro me :)
Prvni dil precteny za vecer a byla jsem rada, ze muzu uhasit zvedavost par strankama z dalsiho dilu, takze doporucuju poridit rovnou celou serii.
Za me parada, krasna jednohubka, u ktere clovek skvele vypne a relaxuje. Prostredi se mi moc libilo a jejich prestrelky a vzdor byl super. Branila se statecne holka :D
A Mount je sekac, ktera by ho nechtela :) ….aspon ve snu :)
Takze kdo se mnou razi do New Orleans? :D

Alhlav
25.04.2022 5 z 5

Přečteno za jeden den - úžasné

Michelleee
14.04.2022 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Jsem ráda, že jsem počkala až budu mít všechny tři díly. Otevřený konec, takže lepší mít další knihu po ruce.

Andrejka91
09.04.2022 4 z 5

Tohle se povedlo, přečteno za pár hodin, nešlo od knížky odejít. Spousta erotiky a žhavý mafián k tomu.
Vadí mi v erotických knížkách slovo "číča" ale tady to bylo jen párkrát, tak se to dalo odpustit.
Konec napínavý tak, že okamžitě sahám po dalším dílu.

terryaknihy
28.03.2022 5 z 5

Kiera nebyla obyčejnou hloupou naivkou, což se mi na celém příběhu líbilo asi nejvíc. V knihách o boháčích z podsvětí je časté, že se hlavní ženské postavě hned podlomí kolena, ale Kiera byla jiná. Chtěla si jen “odpracovat” svůj dluh a už Lachlana nikdy nevidět. Prosimvás, jméno Lachlan, to mi dalo zabrat asi nejvíc :D. Kdo to četl jako Lachtan? :D
Nemilosrdný král je super čtivý, nabízí nám vyprávění z obou pohledů hlavních postav (toho si u romantik velmi cením), děj rychle utíká, má to dobré postavy a prolíná se tam trochu i cit pro podnikání (pěkná špetka navíc).

musivila
17.03.2022 4 z 5

„Doufám, že mi ta vášnivá zrzka poskytne aspoň malé rozptýlení, než o ni ztratím zájem.“

Ze začátku čtení jsem si říkala: „a jiná variace 50 odstínů“. Sice tady není úplně submisivní panna …. Keira je dračice, která svádí boj mezi rozumem a svým tělem. Nebojí se vyjádřit svůj názor, i když před ní stojí obávaný Lachlan Mount, který má pod palcem celé město.

„Zvažuju obchod, který jsem uzavřela s ďáblem.“

„Má v sobě oheň, který jsem zatím u žádné jiné ženy nenašel.“

Líbí se mi, že je Keira šéfkou rodinné firmy a to palírny na whisky, což je spíše mužský svět.
Knihy o mafiánech mám ráda, ovšem zatím si mě Lachlan tedy úplně nezískal. Uvidíme, jak se vše vyvrbí v druhém díle. Zatím se děj točí hodně kolem sexu.

PS: jméno Lachlan mi tedy dělá problém, pořád čtu Lachtan :)

Knihom_olka_
14.03.2022 4 z 5

Pravda je, že už jenom podle obálky jsem měla od knížky až moc velká očekávání. A to se nikdy nevyplácí. A tak tomu bylo i tady.
Neříkám, že mě kniha nebavila. To určitě ne. Byla zábavná a čtivá. Největší problém mi dělala hlavní zápletka a děj. Hlavní zápletka byla, jako byste zapomněli osolit maso, a děj byl přesný opakem horské dráhy.
Ale pravda je, že jsem měla čekat žhavou jízdu a ne citový kolabs. Takže hlavním problémem bylo očekávání. Na erotické poměry je kniha dobrá a měla v sobě i pár scén, se kterými jsem se setkala prvně.
Takže nemějte u knihy očekávání radši si k ní vezměte čokoládu.

zp87
13.03.2022 5 z 5

Tento druh knih je moje guilty pleasure. Nehlásím se k tomu veřejně a rozhodně se mi nelíbí všechno, jsem trochu náročná - především na mužské hrdiny.
A toto bylo až tak trochu příliš, ale... Byla to jízda.
Hlavní hrdinka není konečně nevinná studentka, servírka, modelka, vedoucí galerie umění... Ale majitelka palírny a whisky pije jako jiné paničky vínko.
Hrdina - no hrdina, zkrátka ten, co jí dělá pár a taky všechno to ostatní - kam se hrabe Christian Grey a jiní drsňáci... Mount klidně odstraní kohokoli, kdo se mu znelíbí (i když tuším, že to bude mít háček).
Příběh není nijak hluboký a vlastně bych i uvítala víc o pozadí situací... Ale o příběh tu vlastně vůbec nejde. Nenamlouvejme si to. Stačí se podívat na obálku knihy.
Mamince nebo babičce bych tuto knihu rozhodně k narozkám nedala, ač by se jim možná mohla líbit.
Jde prostě o takový ženský ekvivalent k filmům pro dospělé... A tento kousek patří dle mě k tomu lepšímu.

tefree
13.03.2022 4 z 5

Jsem ráda, že jsem počkala se čtením až do chvíle, kdy budu vlastnit všechny díly. Z vlastní zkušenosti totiž vím, že když rozečtu sérii a pak čekám rok na další díl, hodně věcí z prvního dílu zapomenu, a tak jej buď musím číst znovu na osvěžení paměti anebo se rozhodnu už v sérii nepokračovat. Což by v tomto konkrétním případě byla škoda. Tato kniha je v podstatě takové seznámení s hlavními hrdiny a uvedení do děje. Rozhodně se jí nedá upřít čtivost, a tím že je i poměrně krátká, opravdu odsýpá. Ani nemrknete a máte ji přečtenou. Nebudu lhát, některé situace působily vcelku nereálně a konec pro mě nebyl žádným překvapením, přesně takovou zápletku jsem očekávala. Ale za přečtení určitě stojí.

LucySmile
06.02.2022 5 z 5

Ze začátku jsem byla trochu nejistá, co se z toho vyvine a jestli vůbec pokračovat ve čtení. Vydržela jsem a vyplatilo se to! Kniha je velmi čtivá a neustále chce vědět víc a víc. Jen ty konce by mohly být pro čtenáře ohleduplnější.

Jája92
06.02.2022 3 z 5

Překvapilo mě, že kniha není příliš obsáhlá, to jsem ještě nevěděla, že o ústřední dvojici autorka vytvořila celou sérii. I když se jedná opět o rádoby žhavou erotickou romanci o bohatém týpkovi, který má pod palcem celé město a pak se objeví TA žena...
Ale musím se přiznat, že hlavní hrdinka Kiera mi je sympatická, navíc se mi líbí její neotřelá práce, která je v podstatě i hlavním pojítkem s obávaným Mountem.
Samozřejmě, celý příběh je dost přitažený za vlasy, je tu spousta scén, nad kterými jsem nevěřícně kroutila hlavou nebo jsem se alespoň pousmála, ale na druhou stranu, už jsem četla mnohem horší erotické romance.

Misshell1
15.01.2022 5 z 5

Jako kam se hraje Grey :D...to byla slova, která mě první napadla. Mělo to šťávu, mělo to sex a ten konec? No do... Jsem zvědavá, co zbylé dva díly.

JáŠárka
12.01.2022 4 z 5

Oddychovka na jedno dopoledne. Postavy byly sympatické, děj rychle ubíhal. Na druhý díl se těším.

wielka
11.01.2022 3 z 5

(SPOILER) Vseobecne zaujimavy namet, dej rychlo plynul, postavy sympaticke, styl rozpravania citatelny. Cele zaujimave, napinave, s peknym koncom. Pekna trilogia.
ALE neviem, cim to bolo, mala som problem so sociopatom Lachlanom a trafenou Kierou. Vazne som nechapala Kieru, ako sa jedna inteligentna, vzdelana, rozhladena manazerka a majitelka podniku so zdravym rodinnym zazemim dokaze zamilovat do pana podsvetia, vydieraca a vraha v jednej osobe. A ako si so svojou moralkou dokazala ospravedlnit jeho zabijanie, podporovat ho a nakoniec si uzivat to, ze je sucastou tohto sveta a moze rozkazovat. Chore. Dalsia vec, co som nepochopila, on akoze vazne nedokazal inac sexovat, iba zozadu na stole a kmasat ju pri tom za vlasy? A vo vsetkych troch castiach posadnutost analnym kolikom ako priprava na jej prvy analny sex? Akoze to fakt?

Schary
10.01.2022 4 z 5

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, není to pro mě obvyklý žánr, ale jednou za čas si něco takhle erotického přečíst není špatné....