Nejlepší víkend

Nejlepší víkend https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/bmid_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 4 3362 886

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli.... celý text

Nika37
07.10.2021

Moje třetí kniha, kterou jsem od autora četla a... nedočetla. Nějak mi přijde, že když čtete už několikátou autorovu knihu, dostanete podezření, že je to všechno tak nějak stejné, jen jména se mění. Nevím, tady mě to už nebavilo a knihu jsem odložila.

Christo
03.10.2021 3 z 5

Narozdíl od Pražského erotikonu je zde daleko více postav (ztrácel jsem se) a oproti jiným jeho knihám nemá sjednocující děj. A vlastně už ani nevím, proč se to jmenuje Nejlepší víkend. Možná i proto, že jsem to četl (na Hartlovinu) celkem dlouho.

ivetdos
30.09.2021 3 z 5

Kniha, kterou jsem četla celé léto. A bohužel ne proto, že by byla tak dobrá, ale protože byla příliš dlouhá a za mě docela průměrná. Možná právě to velké množství postav, dějová linka a časový rozptyl mě tak trochu “uloudaly“ a do čtení jsem se od půlky musela nutit. Nebylo to špatné, ale podruhé ji číst už nebudu

valeria0031
28.09.2021 4 z 5

Poslední kniha, která mi od Hartla chyběla. A spolu s Erotikonem moje oblíbená. Každá postava jiná a jak už to Hartl umí - najdete kus sebe nebo nahlédnete do realistického života jiných.

mina_harker
27.09.2021 2 z 5

Kniha byla slabší než Prvok, Šampon, Tečka a Karel. I když styl psaní je podobný, nudila jsem se a několikrát jsem chtěla knihu odložit. Za mě to asi bylo moc dlouhé, moc postav...

bosorka78
27.09.2021

Tahle kniha mě úplně minula.

sabanka
25.09.2021 5 z 5

Parádní hartlovka jako obvykle. Vážně nechápu, jak může mít chlap takový náhled do světa žen se všemi detaily a podrobnostmi. Oddechové čtení

Knihomolkkaa
09.09.2021 5 z 5

Skvela kniha, moc jsem se u ni bavila.

Čenichnaknihy
30.08.2021 3 z 5

Při vší úctě k seriálům Ordinace v Růžové zahradě nebo Ulice dají se díla Patrika Hartla přirovnat právě k nim. Čte se to snadno, nemusíte u toho moc přemýšlet a na konci ani pořádně nevíte, o čem to bylo. Ale jako oddychovka v létě, kdy potřebujete vypnout hlavu, proč ne?

Tereziee
23.08.2021 4 z 5

Poslední knihu od Hartla jsem odkládala docela dlouho. Když jsem si ale teď oživila ve filmovém podání knihu Prvok, Šampon, Tečka a Karel, která je boží jak v knižním, tak ve filmovém provedení, dostala jsem chuť na další příběh z autorova pera. A jo, bylo to super. Kniha přirozeně plyne a servíruje osudy nemalého množství postav. Ze začátku to bylo matoucí, ale zorientovala jsem se rychle a čtení si užívala. Bylo tam přesně to, co jsem očekávala. Životní eskapády protkané humorem, hořkosladké vztahové peripetie a nakonec docela dobrý happyend. Hartl prostě umí psát a doufám, že se brzo dočkáme nové knihy.

Katulinka69
09.08.2021 3 z 5

Opravdu super oddechovka

lucy.sankova
07.08.2021 3 z 5

Zajímavě propojené příběhy. Občas jsem se zasmála některým přirovnáním :)
Příjemná oddechovka :)

Vivetkav
13.07.2021 2 z 5

3 kniha od autora a pro mě nejslabší... Ale hodnotím pořád dobře.. Byla chvilkami vtipná i zajímavá

zuzka894
07.07.2021 4 z 5

Nenáročné, oddechové čtení. Příběhy obyčejných lidí.

Mandy412
26.06.2021 3 z 5

Stejně jak píšou ostatní, prostě nenáročná oddechovka.

EmokeII.
14.06.2021 3 z 5

Celkem vtipná knížka, zasmála jsem se. Ale hlubší myšlenku to moc nemá. Sleduje osudy lidí jako ostatní knihy autora.

sodmic
13.06.2021 2 z 5

Lehka oddychovka, ze zivota, humor se postupne vytraci, jakobyautir za kazdou cenu chtel dej natahnout a uz nemel o cem psat...

Rozari
26.05.2021 2 z 5

Moje třetí kniha od Hartla a tak nějak nevím, jak to zhodnotit.
Při čtení se celkem i bavím, situace jsou ze života, člověk se v nich často najde, ale pár dní po přečtení jeho knih už nedokážu říct, o čem vlastně byly. Je to takové konzumní čtení. Přečíst a zapomenout. Žádný přesah.
Hovorová mluva mi v knihách nevadí, ale vulgární výrazy ano (a že jich tam bylo) - myslím, že by se to dalo napsat i bez nich. Dávám 2,5*.

kikies
15.05.2021 3 z 5

Lehké oddychové čtení - žádný zázrak, žádná hrůza, ale také žádná hloubka a žádný velký přínos... Asi to s tím Hartlem už vzdám, tři knížky přečtené a furt nic... moc...

Kaajiinka13
09.05.2021 4 z 5

Oddechová knížka, má druhá od autora. Za mě byla určitě lepší než Erotikon. Ale i tak jsem od ní čekala trochu víc.

humor česká literatura

Patrik Hartl