Nejlepší víkend

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/387884/nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 3.71458
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Bourdon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (504)

Kniha Nejlepší víkend

Přidat komentář
TessaJean
dnes

Knihy podobného žánru moc nečtu, spíše vyhledávám thrillery a tak podobně. Je ale zapotřebí občas si oddychnout od těch depresivních věcí a na chvíli se začíst do něčeho oddychovějšího. Po knize Patrika Hartla jsem sáhla naprostou náhodou a vůbec toho nelituji. Kniha je velice vtipná, nemálo jsem se u ní nasmála, má velice svižné tempo a navíc jsem musela neustále obracet stránky jelikož jsem byla zvědavá co bude dál. Určitě v blízké době sáhnu po dalších z jeho knih!

Lucissia
11. září

Rozjezd trošku pomalý, ale pak to nabralo spád. Ano, četlo se to hezky, nelituju toho, ale asi nebudu mít potřebu po knížce sáhnout jednou znovu. :-)

Mr.Pajek
10. září

Takova pohodovka,která nijak nenadchne ani neurazi.

MišuleP
09. září

Prvni kniha od Hartla. Kniha me z recenzi zaujala jako oddechovka na plaz, sice to byla ale prislo mi to nejak o nicem a nezaujalo me to, kdybych nebyla na dovce s jednou knizku obavam se ze to nedoctu. Mozna dam spisovateli jeste sanci, ale moc to nevidim.

Kacko
09. září

Taková příjemná oddechovka.

Bablu
08. září

Výborná kniha, ideální na dovolenou. Různé příběhy obyčejných lidí, zajímavě propletené.

Mike99
08. září

Jedná se o životní příběhy 2 manželských párů a 2 jednotlivců v průběhu jednoho roku, jsou navzájem propojeny přes zážitkovou firmu. Další postavy dotváří děj. Dle mého opět uvěřitelné, dobře psané, z mých třech přečtených hartlovek zatím na prvním místě. PH dobře sleduje své okolí, umí se vžít do různých situací, dobře vystihuje jejich myšlení a uvažování.
Neřekl bych, že se jedná zrovna o oddychové čtení. Myslím, že cílovou skupinou je skupina 40+, která už má za sebou nějaké životní zkušenosti a která docení to, co je mu předkládáno. Opět jsem zažil déjà vu.

Swahill
06. září

Bezva oddechovka na dovolenou :)

Štítky

česká literatura humor

Autor a jeho další knihy

Patrik Hartl
česká, 1976

Kniha Nejlepší víkend je:

v Právě čtených130x
v Přečtených2409x
v Čtenářské výzvě470x
v Doporučených44x
v Knihotéce438x
v Chystám se číst703x
v Chci si koupit134x
v dalších seznamech2x