Nejhorší děti na světě

Nejhorší děti na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346129/bmid_nejhorsi-deti-na-svete-LkH-346129.jpg 4 159 43

Jste připravení setkat se s nejhoršími dětmi na světě? Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na válendě a koukat na telku. Není divu, že se jí stane ta hrozná věc, o níž se tady snad ani nebudeme zmiňovat! Nebo se Slintou Samem slintajícím tak, že se na školním výletě dostane do strašného průšvihu! A nezapomeňte ani na Brečivou Bertu, ubulenou holku, která si příšerně vymýšlí! David Walliams tentokrát sepsal sbírku deseti báječně zlomyslných historek, ilustrace opět nakreslil geniální Tony Ross. Knihy Davida Walliamse se už staly celosvětovým fenoménem, byly přeloženy do 53 jazyků, jen ve Velké Británii se prodalo přes deset milionů výtisků!... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

The World's Worst Children , 2016

nina123456
29.05.2020 5 z 5

Super knížka

yellowbanna
26.04.2020 1 z 5

Po úžasném úspěchu Hochů od Bobří řeky u mých dětí jsem se nechala nachytat a od nich doporučit další knihu k poslechu. Ta se ale vůbec nepovedla. Nejstarší syn prý od Walliamse četl jiné knížky, prý byly vtipné, tak jsme si koupili tuhle. No nevím, já se nesmála vůbec a děti docela sporadicky. Tuším, jaký byl autorův záměr (příběhy o dětských zlozvycích, pořádně zveličené), ale nějak se to zvrtlo v příběhy nevtipné, často nechutné a vysloveně nesympatické. Od hodnocení "Odpad!" audioknihu zachraňuje jen interpretace Jiřího Lábuse.

Elka252
18.04.2020 3 z 5

Pěkná, milá, originální kniha. Povídky deseti,, nejhorších,, dětí neurazily ba naopak líbili se my. Velice mi vadily mi neslušná a sprostá slova.

llmp
26.03.2020 odpad!

To nejhorší, co jsem kdy četl. Je to prvoplánové, stupidní a moc dlouhé. Nechápu, jak se to někomu může líbit.

jenda88
06.09.2019 5 z 5

super knížka

Měňavka
01.09.2019 1 z 5

Jsem opravdový blázen do knih tohoto autora a moc jsem se těšila, co mne čeká v této trilogii. Bohužel jsem velmi zklamaná a knihy si nedám ani do knihovny k těm ostatním. Dětem se možná příběhy líbí, jsou vtipné, opět excelentně napsané s poselstvím a poučením na konci, ale bohužel jsem se neztotožnila s vulgaritou a příklady chování k dospělým.Pracovala jsem s dětmi a vím, že kdybych jim zrovna tohle četla, hned by se toho chytly a s radostí jisté výrazy použily. Poslat maminku do prdele nebo ji nazvat čarodějnicí, když vám nekoupí čokošku, no nevím. . . Knihu může číst nejspíš starší dítě s rozumným uvažováním a vedením, kdy by vědělo, že takhle teda ne.

KajkaMicinka
12.06.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila. Kniha vypráví o zvláštních dětí, které jsou (srandovní, naštvané...)

radus
10.05.2019 3 z 5

Dětem se asi taková knížka může líbit, ale kdo nemá rád neslušná slova a praštěné nápady, ten tuto knihu neocení. Dceři se knížka líbila, smála se u ní, já už takové nadšení nesdílím a z některých věcí jsem byla lehce v šoku, ale dnešní doba je jiná, děti jsou také jiné, takže proti gustu...

Terezinka890
03.02.2019 2 z 5

nic moc

kazu
08.01.2019 1 z 5

Příliš prvoplánová- děti zde určitě ocení smršť zakázaných a nevhodných věcí. Ani dokola opakované "běž do prdele" nepobaví, spíš zarazí, proč to musí být zrovna v dětské literatuře. Pro velké děti je to nuda a pro menší nevhodné.

ferda16
18.12.2018 2 z 5

Náš kluk byl z knížky nadšený (hlavně kvůli obrázkům), ale já tedy upřímně NE!
Není mi jasné, proč je zrovna tento autor tak oblíbený. Některé příběhy jsou opravdu nechutné, ale hlavně např. Špindíra Štěpka je i vulgární a nevím proč by děti měly číst o tom, jak se dá mluvit sprostě s rodiči. Toho pochytí už dost ve škole. Proto za mě tedy NE!!!! Myšlenka je dobrá, ale styl psaní ne.

wiix
27.10.2018 3 z 5

Deti je ľahké nadchnúť, stačí slovo hovienko či nejaké zosmiešnenie iného dieťaťa a príbeh sa im páči. Už náročnejšie je upútať dospeláka detskou knihou a to sa mu teraz nepodarilo.

cápkyně123
17.09.2018 5 z 5

Moje oblíbená kniha je Nejhorší děti na světě.
Autor knihy je David Walliams psal např.:Babička drsňačka,Pan Smraďoch .
Má to 10 částí a mě se nejvíc líbil Míra betl co se nikdy nespletl ale všechny části byli supér.
Hlavní postavy jsou např.:Véna Všivák.
Je pro mládež od 8let a do té doby až kým tě to nepřestane BAVIT.
Je to napínavé, zábavné, dobrodružné...
Ale moc vám toho nechci prozrazovat ,přečtěte si to sami.
Přeji vám krásné čtení.

zdenislava
11.07.2018 4 z 5

Knížku jsem četla dětem a musím říct, že hlavně synovi (6 let) přišla hodně vtipná nejvíc asi Prdivá Pepina, za sebe musím říct, že hlavně Dan Dloubal mě stál hodně přemáhání, abych se nepozvracela :-D

KKlara
29.06.2018 5 z 5

Kniha byla srandovní, jedno dítě horší než druhý.
Podle mě jsou všechny ty děti na hlavu.
Anejvíc ta Prdivá Pepina.
No přece je pěkně ne hlavu hrát zadkem na tubu, ne?

Evina74
27.12.2017 5 z 5

Moc jsem se pobavila. Touhle knížkou mi autor připomíná víc než kdy jindy Roalda Dahla.

vojtahoodie
26.10.2017 3 z 5

čtu všechny walliamsovské knížky, ale tahle mě teda zklamala. Od drsňačky po Dědečkův velký útěk šla kvalita nahoru, ale teď klesla kamsi na úroveň dětských leporel. Příběhy hezky napsané, pobaví, ale mě chychí ty typické walliamskovské knížky, kde se vždycky kloubí smutný děj s humorem. Ne vážně, tyhle "příběhy" bych napsal asi zfleku taky. Jinak mě ale asi nejvíc pobavil Míra Betl, co se nikdy nespletl. Ale za pár dní má vyjít další knížka od Walliamse, Půlnoční gang, tak snad se to vrátí na pomyslnou linii.
O to smutnější však je, že v anglickém originále už vyšly Nejhorší děti na světě 2.

Pítrs005
11.10.2017 5 z 5

Další super knížka od Davida Walliamse!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Některé příběhy byli nechutné ale to tam musí být když to jsou"NEJHORŠÍ DĚTI NA SVĚTĚ" Už se moc těším na druhý díl!!! David Walliams je nej, hej hej hej!!!!!!!!!!!

michaela2338
20.09.2017 5 z 5

Přemýšlela jsem, kolik dát hvězdiček. Moje děti, kterým jsem o těch nejhorších dětech na světě četla, trvaly na tom, že si tato knížka zaslouží plný počet. V každém z těch příběhů se tak trochu (někdy i více) poznávaly.

Sobotikova
21.08.2017 4 z 5

To jsou opravdu nejhorší příběhy o nejhorších dětech na světě. I přes častá varování, že knihu nemám číst jsem ji přeci jen přečetla a příběhy jsou opravdu ušpiněné, uslintané, smradlavé a často nechutné, ale místy jsem se fakt pobavila. Mým oblíbencem je superpadouch Všivák. Hodně se mi také líbí grafické zpracování a ilustrace.