Nedotýkej se mě

Nedotýkej se mě https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445688/bmid_nedotykej-se-me-Ffw-445688.jpeg 4 953 953

Nedotýkej se mě série

Když Sage přijede do Nevady, nemá vůbec nic – peníze, přátele, ani pořádnou střechu nad hlavou. Se svou železnou vůlí je však pevně odhodlána začít zde nový život a zapomenout na vše, co se jí doma stalo. Jenomže odpoutat se od vlastní minulosti není tak jednoduché. Vzpomínky a s nimi spojený neustálý strach ji doprovázejí na každém kroku. Nejinak je tomu i ve chvíli, kdy Sage dostane místo v knihovním skladu a setká se zde s Lucou. S pronikavým pohledem šedých očí i s tetováním je Luca ztělesněním všeho, čeho se Sage tolik bojí. Ve skutečnosti Luca není tím, kým se na první pohled zdá být. Krok za krokem nahlíží Sage do Lucovy duše a probouzí v sobě cit, který doposud nepoznala. Spolu s tím nachází odpovědi na všechny své dosud nezodpovězené otázky…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Berühre mich. Nicht , 2017

Pája699
21.01.2021 5 z 5

(SPOILER) To je vážně k vzteku....proč vždycky ty dobré knížky mám hned přečtené? :-D Příběh Luca a Sage vás vtáhne a nepustí do posledního listu knihy. Oba dva se musí vyrovnat s minulostí a následky. Ke konci knihy už jsem Sagu sama popstrkovala, ať Lucovi všechno řekne. V něm má 100% podporu a důvěru....no jasně, tak prej ne a muselo to skončit tak, jak to skončilo...Luca mi bylo vážně líto. Jenom že o čem by byl druhý díl že jooo :-) No nevím jak do začátku dubna vydžím .-)

Ella161
18.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Tuhle knihu jsem dlouho oddalovala, protože skoro všichni upozorňovali, že konec nebyl moc dobrý. A já to nechtěla číst dokud nebudu mít u druhý díl. Každopádně moje zvědavost nade mnou vyhrála a tak jsem začala číst. Příběh mě docela zasáhl. Nemám tohle téma ráda a nedokážu si nikdy představit, že by se mi tohle mělo stát. Nedokážu si představit, jak bych se pak chovala. A vlastně si to ani představovat nechci, protože jen pomyšlení, že bych tohle měla zažít? Ne, děkuji pěkně. I když jsem Sage chápala, tak mi prostě tak nějak nepřirostla k srdci. Byla mi sympatická, to ano... ale její názory nebo spíš myšlení mi někdy přišlo strašně nevyspělé a hloupé. Fakt nevím proč, ale prostě jsem měla takový pocit. Každopádně byla hodná, empatická a hlavně silná. Strašně jí obdivuji, že se rozhodla chodit na nějaké sezení a nechat si konečně pomoct a svěřit se někomu. Luca mi byl sympatický hned. Jeho humor a hlavně vášeň pro knihy, kterou máme všichni společnou s ním, že? Nicméně... trochu mě mrzí, že i tady je to klišé, kde je hlavní postava děvkařem. Z anotace jsem si myslela, že v tomhle příběhu tohle nebude, ale mýlila jsem se. To mě trochu zklamalo. A ten konec? Vážně nám tohle autorka udělala? Nemohu se dočkat dalšího dílu.

Ivuska97
16.01.2021 5 z 5

Miluju tenhle příběh, ale ten konec? Proč? Nemám šajna, po které knize mám teď sáhnout, abych vyhnala z hlavy tuhle :D :)
5* a doufám, že mi do jara nehrábne, protože si pokračování rozhodně musím přečíst :D

adela_02
15.01.2021 5 z 5

(SPOILER) Kniha mě okamžitě pohltila. V okamžiku kdy jsem ji začala číst jsem se nemohla soustředit na nic jiného. Upřímně mě docela štvaly ty Lucovi známosti. Zvlášť když má na gauči kamarádku svojí sestry! Jinak jsem děj hltala a oblíbila si všechny postavy. Jak teďka můžu fungovat s takovým zakoncem??? Počítám každý den do vydání pokračování! Nemůžu se dočkat. Snad to bude taková pecka jako první díl ???? Jestli mi někdo doporučí podobné knihy budu jen ráda.

NikolaSkop
15.01.2021 5 z 5

Jak? Jak mam tedka vydrzet az do konce brezna nez vyjde pokracovani?! Ta kniha me zcela pohltila. Jsem vazne zvedava co se tam bude jeste dit! Luka mi je hrozne lito a na Sage jsem nastvana! Chapu ze to ma tezky ale jezisi kriste.........vzpamatuj se holka! No nic, vylila jsem si sem trochu toho vzteku a ted jdu cekat a cekat a cekat na dalsi dil! :) ZA ME ROZHODNE STOJI ZA PRECTENI ALE POKUD MOZNO POCKEJTE AZ VYJDE DVOJKA NEZ SE PUSTITE DO TYHLE KNIHY! To cekani je totiz uz ted znacne nesnesytelne!

marlenkaXX
15.01.2021 4 z 5

Velmi čtivá kniha, která vás vtáhne do svého děje. U se moc těším na druhý díl a jsem velmi zvědavá, jak se bude vztah Lucca a Sage vyvíjet.

Lucijáš276
10.01.2021 5 z 5

Jako vážně? Tato kniha byla opravdu BOMBA!!
Strašně krásně se četla a samotný příběh mě zaujal natolik, že jsem knihu měla opravdu během pár dní přečtenou. Nemohla jsem se opravdu odtrhnout a hlavní hrdiny jsem si ihned zamilovala. Musím uznat, že je to psané a čtivé jako knihy od samotné Mony Kasten - prostředí univerzity, večírky atd.. Sice Monu řadím mezi své nejoblíbenější spisovatelky a její knihy opravdu miluju, ale v porovnání s tímto příběhem, je o chlup lepší ZATÍM tato kniha od Kneidl - uvidíme, jak to bude s druhým dílem, na který se už opravdu nemohu dočkat. Každopádně jak Monu, tak i Kneidl miluju a očekávám další a další knihy se super příběhy! 5*

Mona Vasquez
07.01.2021 4 z 5

Knížka má svoje mouchy (něco vinou autorky, něco zřejmě vinou překladu), ale celkově vás příběh vtáhne, hlavní hrdinové jsou sympatičtí (Luca o něco více ;) ), ale souhlasím s ostatními, že ukončení knížky je opravdu zákeřné. Ale všichni asi předpokládáme, že nakonec všechno dobře dopadne :) Komu se knížka líbila, doporučuji Easy od Tammary Webber s podobným tématem, ale pochmurnější minulostí hlavního hrdiny.

lady.k
02.01.2021 5 z 5

Wau. Je mi do breku, jsem člověk který si moc vžívá do představitelů. Už aby byl druhý díl ke koupi a aby měl šťastný konec.

TerezaJágrová
02.01.2021 5 z 5

Ačkoliv tenhle žánr knih úplně nevyhledávám, tak to byla fajn, oddechová kniha. Je velmi čtivá. Připomíná mi knihy od Mony Kasten. Jen škoda toho konce, ale naštěstí se chystá druhý díl

alzbeta2843
31.12.2020 5 z 5

Kniha veľmi čitateľná. Zhltla som ju behom pár dní (len kvôli tomu, že som musela i spať a pracovať). Príbeh sa mi páčil, ale je veľmi cítiť, že sa autorka ovplyvnila knihami Mony Kasten, mne to ale nevadilo. Jediné, čo ma nahnevalo bolo zistenie na poslednej strane, že kniha je súčasťou série....a teraz musím počkať na pokračovanie!

maryska09
28.12.2020 4 z 5

Kniha je velmi dobře napsaná, ale závěr mě úplně rozložil. Naštěstí se chystá druhý díl, protože takhle neuzavřený konec by byl velkým zklamáním

den_i
25.12.2020 5 z 5

Krásný příběh Lucca a Sage, líbí se mi jak se postupně výviji jejich vztah k sobě. Moc se těším na pokračování a doufam že to rychle uteče.

Teri_59
23.12.2020 5 z 5

Wauuu! Tak tohle jsem od tohoto příběhu nečekala, knížka mě hned od začátku vtáhla do děje a vypustila až úplně na konci, kde mě celkem naštvala a dokonce i kapku rozesmutnila. Ten konec jsem takovýhle vůbec nečekala, ihned potřebuji další díl! Rozhodně doporučuji! ❤️

Verunka926
20.12.2020 5 z 5

Úžasný příběh. Už se moc těším na druhý díl, protože ten konec? Ten nebyl úplně šťastný.

Karola050716
18.12.2020 4 z 5

Jako jasně, bude druhý díl, ale stejně mě ten otevřený konec hrozně vytočil...tenhle příběh mě tak nějak pomalu nenásilně vtáhnul, že jsem na konci vůbec nemohla pochopit, že je konec knihy, ale ne příběhu. Hlavní hrdinka trochu moc hloubavá a vnitřně ukecaná, ale jinak nemám, co bych vytkla.. a ta obálka je nádherná.

ivetapl
10.12.2020 5 z 5

Vyloženě new adult nevyhledavam, ale tohle je úžasný!! Nádherný příběh. Moc se těším na pokračování

Janie061
04.12.2020 5 z 5

Kniha mě překvapila. Koupila jsem ji na základě románů od Mony Kasten a dlouho ji odkládala (pro mě dlouho). Kromě toho, že byla podobná právě knihám ze série Začít znovu, mě osobně připomínala i knihu od Hooverové, Bez naděje. Musím se přiznat, že tato kniha se mi líbila mnohem víc.
Děj je o něco víc popsaný, stejně jako pocity a tak se můžete se Sage dobře ztotožnit. Líbí se mi i, že Sage nevypadá jako jedna z těch postav, co se za chvíli změní v nebojácnou hrdinku nebo nádhernou princeznu. Její strach a minulost tu vždy budou.
Uvidíme, jak bude vypadat další díl, páč tenhle teda skončil hrozně. Jako načít novou větu ale už ji nedokončit.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

v teto knížce vidím kousek z knihy : začít znovu od Mony Kasten a kousek z knihy: Počkám na tebe od j. Lynn. Takže pokud jste fanoušci těchto příběhu tak šup šup :-)))
Za mě krásný příběh a těším se na druhý díl.

LiLinka
29.11.2020 4 z 5

Sage se snaží vypořádat psychicky i fyzicky se svou minulostí, která jí velmi nepříjemně ovlivnila život a dospívání. Otevřený konec očekávaný, jsem zvědavá na pokračování.