Ani nepípni

Ani nepípni https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396298/bmid_ani-nepipni-sY6-396298.jpg 4 523 523

Nathan Cody série

3. díl

Zoznámte sa s Bensonovcami. Je to príjemný, milý manželský pár. Nikomu sa nepletú do života, občas prehodia so susedmi pár slov. A majú krásne dievčatko Daisy. Niečo však nesedí. Dcérka žije v podkrovnej izbe bez okien, za zamknutými dverami. Vždy keď jej donesú jedlo či zaželajú dobrú noc, dievčatko stŕpne a radšej váži každé slovo. Daisy nie je ich. Uniesli ju. Prednedávnom ju donútili oslavovať desiate narodeniny. Keď naposledy videla pravých rodičov, mala sedem. Teraz sa Bensonovci rozhodli pre súrodenca... Detektív seržant Nathan Cody sa čoskoro stretne s najtemnejším a najstrašnejším prípadom vo svojej kariére.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Don’t Make a Sound , 2018

Martasek5
21.09.2019 4 z 5

Jó konečně jsem to dala..! Celkem dobrý, svižný, dobře napsaný..trošku mě zklamal samotný závěr, žádný pořádný zakončení co se holek (hlavně Ellie) týče..

janca1705
16.09.2019 5 z 5

Tak to byla pecka!

pavlinka0250
08.09.2019 4 z 5

Zajímavé téma, napínavé, místy opravdu nervy drásající.
Rozvinutější konec by se mi líbil víc, ale i tak jsem byla závěrem překvapená a za celou četbu mě nenapadla "kritéria" pro výběr holčiček.

Zumina
27.08.2019 5 z 5

Výborná kniha. Velmi napínavý příběh, který jsem opravdu prožívala a nedokázala jsem knížku odložit. Velmi překvapivý závěr a knihu určitě doporučuji.

koudelu
26.08.2019 5 z 5

Už od první stránky jsem věděla, že knížka bude napínavá a taky ano. Četla jsem ji do noci. Z příběhu unesených děvčátek mě mrazilo, děj měl spád. A nejvíc překvapil konec-ale opravdový konec až na posledních dvou stránkách.

mala.bloncka
14.08.2019 3 z 5

Nečekala jsem nic závratnelho, od toho tu jsou lepší detektivky. Byla to fajn odpočinková kniha.

tacek01
07.08.2019 5 z 5

Kniha se velmi dobře četla, měla spád. I příběh se mi celkem zamlouval, myslím, že jsem nic podobného dosud nečetla. Mám ráda napínavé knihy. Závěr byl mírně překvapivý, byla jsem za něj velmi ráda

Zorka
05.08.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem přečetla spíše omylem - na základě anotace, bez toho, aniž bych dočetla, že se jedná o detektivku. Myslela jsem si, že se jedná spíše o psychologický román. Nicméně vůbec jsem nebyla zklamaná, moc se mi líbila. Případ manželů, kteří mají svá pravidla pro zakládání rodiny, je poutavý a bohužel i lehce uvěřitelný.

Lucieee@
28.07.2019 5 z 5

Skvělá kniha s nečekaným koncem. Doporučuji přečíst.

leucantha
25.07.2019 4 z 5

Skvěle napsané, závěr velmi překvapující, v životě není nic černobílé...

monishek
24.07.2019 5 z 5

Vyborny pribeh. Cetla jsem stranku po stranku. Bylo to tak emotivni. Chtela jsem vedet vic a vic. Rikala jsem si, kdy uz Codyho najdou, at uz ho zachrani. Kdy se uz dozvim ta kriteria podle ceho si vybrali ty holcicky. Postava Codyho se mi velmi libila vcetne strazmistryne Webleyove. Jejich postuchovani a humor byl prijemne zpestreni v tak dramatickem pribehu. Ze zaveru knihy mam smisene pocity z unoscu. Chteli pomoct,no. Doporucuji si knihu precist.

Dumicek
19.07.2019 5 z 5

Tohle pro mě bylo vážně silné čtení..Soucítila jsem s dětmi, jako kdybych žila v té místnostmi s nimi..bylo to srdcervoucí a nervy drásající..trnula jsem hrůzou jak vše dopadne a nemohla jsem přestat číst. Konec byl pro mě velkým překvapením a ještě větší znechuceností nad tím, co se může dít a bohužel se to v dnešní době děje. Byla to jen kniha, ale něco z ní je bohužel krutá realita. No kniha toho ve mně zanechala hodně a doufám, že autor brzo napíše nějakou další knihu, kterou si opravdu ráda přečtu.

Mandlevest
14.07.2019 5 z 5

Námětově děsivé, ale výborně napsané a já se nemohla od knihy odtrhnout. Další autor, který nesmí v budoucnu ujít mé pozornosti. Výborně vykreslené různé charaktery dívek v krizové situaci, jejich chování od naděje, vzteku po rezignaci a smíření se...ale! Víc psát nebudu, kniha určitě stojí za to, abyste si ji přečetli a dozvěděli se víc. Doporučuji.

dee7
11.07.2019 5 z 5

A mě se to moc líbilo!
Svižný děj, překvapivé zvraty, napínavé od začátku do konce. Dvojice detektivů velice sympatická, vzájemné pošťuchování vám alespoň na chvíli vykouzlí úsměv na tváři, protože vzápětí už vám doslova tuhne krev v žilách.
Škoda, že se vydavatelství rozhodlo pouze pro tento ( třetí ) díl. ráda bych si přečetla celou sérii..
Super, skvělé, doporučuji!! 6 z 5* :)

RADOST
05.07.2019 5 z 5

Skvělé nejen námětem, ale i zpracováním. Autor dává nahlédnout do myslí všech zúčastněných a to mě baví.

miuk
01.07.2019 4 z 5

Rychločtení, ale téma nové, neotřelé. Zajímavé.

KáťaM.
27.06.2019 4 z 5

Za mě rozhodně jeden z těch lepších thrillerů. Neotřelé téma, zajímavé hlavní postavy, super spád (konec se na můj vkus teda uspěchal až moc). Více postřehů ze čtení jsem uvedla v recenzi, kterou jsem zde publikovala, za sebe můžu doporučit, ale nečekejte ten typ thrilleru, který se budete bát číst, když jste sami doma.

Andynka
25.06.2019 3 z 5

Kniha byla pro mě trochu za trest... Většinu knihy se nic nedělo. Naprosto postrádá napětí. I když to má hodně zajímavý nápad s únosem dětí . Ale mě začala kniha bavit až, když se v do děje víc zapletl detektiv Cody. A asi úplně nejvíc se povedl konec.
Je škoda, že jsem si musela číst myšlenky postav, které byly zbytečné. A občas přeskočit nějaký ten řádek.

Knihomolka97
24.06.2019 4 z 5

Po začátku, který mě moc nebavil a nemohla jsem se moc začíst, jsem příjemně překvapená jak se děj vyvinul. Nakonec jsem knihu přečetla během dne, holky byly neuvěřitelné statečné na to, kolik jim bylo let. Konec byl pro mě šokující..doporučuju přečíst.

L.Helena
24.06.2019 5 z 5

Jo, to je přesně ten druh thrilleru, jaký mě baví. Úžasně čtivé od začátku až do konce, jedna dějová linie, žádné zbytečné postavy. Jen dokonale vykreslený příběh, napínavý děj, smysluplné dialogy, krátké vygradované kapitoly... Prostě vás to nutí číst pořád dál a dál, a i když musíte knížku odložit a pak se k ní vrátíte, tak se ihned zase začtete a úplně vás to pohltí.
Snad vyjdou v češtině i ostatní autorovy knihy.

rozhlasové zpracování krimi

Autorovy knížky