Ani nepípni

Ani nepípni https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396298/bmid_ani-nepipni-sY6-396298.jpg 4 522 190

Nathan Cody série

3. díl

Zoznámte sa s Bensonovcami. Je to príjemný, milý manželský pár. Nikomu sa nepletú do života, občas prehodia so susedmi pár slov. A majú krásne dievčatko Daisy. Niečo však nesedí. Dcérka žije v podkrovnej izbe bez okien, za zamknutými dverami. Vždy keď jej donesú jedlo či zaželajú dobrú noc, dievčatko stŕpne a radšej váži každé slovo. Daisy nie je ich. Uniesli ju. Prednedávnom ju donútili oslavovať desiate narodeniny. Keď naposledy videla pravých rodičov, mala sedem. Teraz sa Bensonovci rozhodli pre súrodenca... Detektív seržant Nathan Cody sa čoskoro stretne s najtemnejším a najstrašnejším prípadom vo svojej kariére.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (SK)

Don’t Make a Sound , 2018

Mono.666
10.04.2019 5 z 5

Zimomriavky po každej jednej kapitole :3 super knižka!!

monika3838
08.04.2019 5 z 5

Pribeh,ktery vtahne do deje uz na prvni strance! Predstavivost jede na plne obratky. Po precteni clovek opravdu premysli,kdo byl vetsi zruda..

Ajuszka
07.04.2019 5 z 5

Tahle kniha vás chytne za srdce.Chvílemi jsem si říkala,proč to vlastně čtu.Některé momenty mi vháněly slzy do očí.Věřím,že dětská mysl se v mnoha ohledech dost podceňuje.Konec mě překvapil,opět bylo poukázáno na nechutnost dark webů a zneužívání dětí..I přes smutné téma jsem si dvojici vyšetřovatelů oblíbila a místy mě dost pobavili ve vzájemných slovních přestřelkách. Budu se těšit na další knihu.

Hanca91
04.04.2019 4 z 5

Chvílemi mě od příběhu odváděla potřeba zamyslet se nad tím, jestli malé dítě může opravdu přemýšlet tak, jak to v knize vykresluje autor.
V několika situacích se mi vážně vháněly slzy do očí a několikrát jsem chtěla knihou hodit proti zdi, protože mě nešokovalo ani tak fyzické příkoří, kterého se únosci dopouštěli na dětech (to jsem očekávala horší), ale totálně mě vyvedla z míry manipulace psychická.
Závěr byl pro mne naprosto strhující a nečekaný, přesto mi ke spokojenosti v knize chyběla malá špetka toho šťastného konce a shledání. Proto jen čtyři hvězdy...

mysterygirl
31.03.2019 4 z 5

Byla to super knizka,akorat me mrzi ten urychleny konec, mozna to chtelo trochu vic rozepsat co kdo a jak,ale treba bude pokračování

kiraa
25.03.2019 5 z 5

Parádní libovka, který bych napasovala klidně deset mišelínských hvězd. Jedno z nejlepších zpracování tohoto tématu. Dějově jednoduchá zápletka, přesto se vás chytne a nepustí. Vzhledem k tomu, že zde figurují děti, které žijí násilím oddělené od svých rodičů a musí snášet nevyzpytatelné chování dvou psychopatů, nedoporučuji slabším, citlivějším jedincům. Mohlo by se totiž stát, že již navždy budou usínat s děsivou představou, kdy ráno vstanou a prvním pohledem se stane dětská, rozestlaná postel ... prázdná.

kneslova
19.03.2019 5 z 5

Příběh se pomalu rozjíždí a pak napětí stoupá až k úplnému závěru a to mě úplně dorazilo... zase je to jedna bezpochyby dobře napsaná kniha, ale kterou bych už znovu číst nechtěla. Jinak pro mne osobní zápletky mezi detektivy byly celkem rušivé a celkově mi vyšetřovatelé nebyli sympatičtí. To však na celkovém dojmu z knihy neubírá. Zas tak 4,5 hvězdiček, ale za ten nápad dávám 5.

alcerka
18.03.2019 5 z 5

Něco neskutečného... Jako bych byla s dívenkami v jednom pokoji. Ve chvíli, kdy za nimi přišla Ellie, tak jsem měla slzy na krajíčku a co dvě strany jsem v duchu sprostě nadávala únoscům. Nemám co vytknout. Nedokázala jsem přestat, musela jsem co nejdřív vědět, jak vše dopadne.

lenuskav
14.03.2019 5 z 5

Pěkná knížka,čtivá, sympaticke hlavni postavy, napětí, něco,c o tady ještě nebylo. Za mě spokojenost :)

booklaboratory
24.01.2019 4 z 5

Prva polovica knihy ma nejako nesokovala. To vsetko sa zmenilo v druhej polovici. Hlavne sila a zmyslanie Daisy, ktore sa autorovi podarilo skvele vykreslit. Taktiez plus davam za prostredie v ktorom sa vacsina pribehu odohrava. V neposledom rade treba spomenut aj lahky styl ktorym je tato kniha napisana. Opat nieco tak trochu netradicne, co nakoniec potesilo.