Město ztracených duší

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jace znenadání zmizí. Spolek si dělá starosti kvůli Sebastiánovi. Všichni se snaží najít viníka a také zjistit, jak mohou nejlépe ochránit lovce stínů i zbytek světa před hrozícím nebezpečím. Clary však záleží jen na tom, aby našla svoji lásku – musí Jace najít a zachránit. Ale než boj skončí, čeká každého přetěžká zkouška....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398781/mesto-ztracenych-dusi-EBi-398781.jpeg 4.51408
Série

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 5.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, #booklab
Orig. název

Mortal Instruments: City of lost souls, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (127)

Kniha Město ztracených duší

Přidat komentář
ydnac
07. září

Další young adult a za mě dobrý :-) a zase musím říct, že jsem to četla už v době vydání kdy se rozjížděli upíři, démoni,andělé, čarodějky atd...a byla jsem unesená, strašně mě bavila Clary , celá ta jejich parta a jak se učila kreslit:-). Všechno bylo dobře promyšlené, nechyběla láska, napětí a přátelství. Skvělá série.

SelenaDemi428
06. srpna

Tak u tohoto dílu jsem měla silnou čtecí krizi. A mohla za to právě postava Clary, prostě mi nějak nesedí a není mi sympatická. Její pasáže mě nebavily a akorát odrazovaly od čtení. naopak Simonovy části jsem měla hodně ráda a přečetla jsem je hned. Tak či tak příběh na konci opět dostal spád a já už se blížím do finále (což je tedy pěkná bichle, tak snad to bude stát za to).


Luigi1
11. května

Začetl jsem se,že jsem se přistihl jak Sebastianovi držím palce.

Petra Ďat
27. dubna

Sebastian – docela se mi ta postava "hodnýho" bráchy líbila.

nonameperson04
25. dubna

Začátek mě neskutečně nudil, ale pak příběh nabral spád. Jinak dobrá zápletka, trošku jsem se tedy v jedné chvilce zděsila, ale jinak to bylo fajn. Za mě tak 3,75 hvězdy. :) Celkově stojí za přečtení.

DancerAnnBooks
31. března

I přes to, že minulý díl mě docela zklamal, byl tento díl překvapivě velmi dobrý. Děj byl napínavý a zábavný. Sice se mi zdálo to mezi Clary a Jacem takové, že se to pořád jako kdyby opakovalo. No prostě nic nového od téměř 2. dílu. To se však nedá říct o příběhu. Každou chvíli se tam objeví něco, nebo někdo, koho jsem opravdu nečekala, že situaci může ještě ztížit. Kniha byla čtivá (o dost čtivější než předešlý díl), zábavná a napínavá, proto ji hodnotím 5/5 body.

Zuzka12627
12. března

Tak po minulém díle jsem myslela, že to bude už o ničem, ale nakonec velké překvapení. Velmi mě bavil.Takže hurá na poslední díl.

Mitchie_95
16. února

Stále mě to vážně hodně baví a stále to pro mě má smysl to číst, ať už třeba jen jako relaxační příběh po celém dni plném bláznivých stresů v práci, či za volantem.
Jediné za co odebírám hvězdičku je fakt, že některé situace se opakují. Uvědomuji si, že když je člověk zamilovaný, tak má touhu po druhém, a že to má být o lásce, která spálí klidně celý svět, pokud to bude potřeba, ale někdy mi přijde, že se scény mezi Jacem a Clary natolik opakují či podobají, že to může občas být i lehce otravné. Jsem velká romantička a scény jako ty kdy si vyznávají city mě fakt baví, ale někdy se to až moc opakuje, někdy to působí až moc kýčovitě a to mě občas lehce dostane až k fázi, že protočím panenky, než pokračují ve čtení. Jinak je to ale pořád skvělé čtení. Je to zábavné, zasměji se, je to hodně čtivé, je to napínavé a je to úžasně promyšlené. Takže pořád velký dobrý a už se těším na poslední závěrečný díl téhle parádní ságy o Lovcích stínů.

1

Doporučujeme

Hvězdný prach
Hvězdný prach
Opalin podraz
Opalin podraz
Nekonečný příběh
Nekonečný příběh
Kouzelné přání
Kouzelné přání