Město ztracených duší

Jace znenadání zmizí. Spolek si dělá starosti kvůli Sebastiánovi. Všichni se snaží najít viníka a také zjistit, jak mohou nejlépe ochránit lovce stínů i zbytek světa před hrozícím nebezpečím. Clary však záleží jen na tom, aby našla svoji lásku – musí Jace najít a zachránit. Ale než boj skončí, čeká každého přetěžká zkouška....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398781/mesto-ztracenych-dusi-EBi-398781.jpeg 4.51408

Nástroje smrti / Nástroje smrteľníkov 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, #booklab

Mortal Instruments: City of lost souls, 2012

Kniha Město ztracených duší

ydnac

Další young adult a za mě dobrý :-) a zase musím říct, že jsem to četla už v době vydání kdy se rozjížděli upíři, démoni,andělé, čarodějky atd...a byla jsem unesená, strašně mě bavila Clary , celá ta jejich parta a jak se učila kreslit:-). Všechno bylo dobře promyšlené, nechyběla láska, napětí a přátelství. Skvělá série.

SelenaDemi428

Tak u tohoto dílu jsem měla silnou čtecí krizi. A mohla za to právě postava Clary, prostě mi nějak nesedí a není mi sympatická. Její pasáže mě nebavily a akorát odrazovaly od čtení. naopak Simonovy části jsem měla hodně ráda a přečetla jsem je hned. Tak či tak příběh na konci opět dostal spád a já už se blížím do finále (což je tedy pěkná bichle, tak snad to bude stát za to).

Luigi1

Začetl jsem se,že jsem se přistihl jak Sebastianovi držím palce.

Petra Ďat

Sebastian – docela se mi ta postava "hodnýho" bráchy líbila.

nonameperson04

Začátek mě neskutečně nudil, ale pak příběh nabral spád. Jinak dobrá zápletka, trošku jsem se tedy v jedné chvilce zděsila, ale jinak to bylo fajn. Za mě tak 3,75 hvězdy. :) Celkově stojí za přečtení.

DancerAnnBooks

I přes to, že minulý díl mě docela zklamal, byl tento díl překvapivě velmi dobrý. Děj byl napínavý a zábavný. Sice se mi zdálo to mezi Clary a Jacem takové, že se to pořád jako kdyby opakovalo. No prostě nic nového od téměř 2. dílu. To se však nedá říct o příběhu. Každou chvíli se tam objeví něco, nebo někdo, koho jsem opravdu nečekala, že situaci může ještě ztížit. Kniha byla čtivá (o dost čtivější než předešlý díl), zábavná a napínavá, proto ji hodnotím 5/5 body.

Zuzka12627

Tak po minulém díle jsem myslela, že to bude už o ničem, ale nakonec velké překvapení. Velmi mě bavil.Takže hurá na poslední díl.

Mitchie_95

Stále mě to vážně hodně baví a stále to pro mě má smysl to číst, ať už třeba jen jako relaxační příběh po celém dni plném bláznivých stresů v práci, či za volantem.
Jediné za co odebírám hvězdičku je fakt, že některé situace se opakují. Uvědomuji si, že když je člověk zamilovaný, tak má touhu po druhém, a že to má být o lásce, která spálí klidně celý svět, pokud to bude potřeba, ale někdy mi přijde, že se scény mezi Jacem a Clary natolik opakují či podobají, že to může občas být i lehce otravné. Jsem velká romantička a scény jako ty kdy si vyznávají city mě fakt baví, ale někdy se to až moc opakuje, někdy to působí až moc kýčovitě a to mě občas lehce dostane až k fázi, že protočím panenky, než pokračují ve čtení. Jinak je to ale pořád skvělé čtení. Je to zábavné, zasměji se, je to hodně čtivé, je to napínavé a je to úžasně promyšlené. Takže pořád velký dobrý a už se těším na poslední závěrečný díl téhle parádní ságy o Lovcích stínů.

Hvězdný prach
Hvězdný prach