Nářek ze tmy

Nářek ze tmy https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/9212/bmid_narek-ze-tmy-oMT-9212.jpg 4 99 32

Hlavní hrdinka Zita se vydala s malou dcerkou Aničkou za kamarádkou pracující v Jižním Tyrolsku. Zdánlivě cizí prostředí, kde se ale Češi cítí jako doma. A prožívají osobní propletence hrozící katastrofou. A jakmile jde o majetek, tajemnou vraždu a vydírání, nikdo si nemůže být ničím jistý. Je to uzavřená společnost kolem jedné restaurační chaty, přesto Hamerová dokázala vykreslit osobité charaktery.... celý text

laura
24.11.2017 5 z 5

Když jsem ji četla poprvé, na rozdíl od jiných knih této autorky, mě příliš neoslovila. Teď, o pár let později, při repríze, nechápu proč. Protože i tahle kniha se řadí k vrcholům tvorby Zdenky Hamerové. A já jsem do posledních stránek netušila, kdo je tím tajemným vrahem, co ostatní ohrožuje... Prostě jsem se do těch intrik, lží a pavučin dokonale zamotala...

harena
05.10.2017 5 z 5

Česká spisovatelka p. Hamerová je naprosto úžasná, když při práci a třech dětech ještě po nocích jako duševní terapii ještě píše. "Nářek ze tmy" je napínavé, nenáročné a spíš romantické čtení a pak trochu jako detektivka. Čte se lehounce, k vodě nebo do vlaku jako stvořená.

zdehan
23.12.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila.

sabca
21.12.2016 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Byla napínavá a rozuzlení bylo pro mě zajímavé. Vůbec jsem ho nečekala. Je to příjemná oddechovka.

kika 13
23.10.2016 3 z 5

Napínavé čtení pěkné.

minimonisek
13.04.2016 3 z 5

Tato knížka je příjemná oddychovka, sice jsem čekala, že v ní bude víc zvratů, ale konec mě velmi překvapil. Rozhodně sáhnu po další knize od této autorky.

KlérTomson
03.08.2015 1 z 5

Knihu jsem dočetla jen proto, že jsem byla mimo město a jinou u sebe neměla. Po tenkém ledu celkem velké zklamání. Až na hlášky malé Aničky mě knížka vůbec nezaujala, trochu paranoidní a za mě nemá dostatečný motiv.

RadkaKabát
26.05.2015 5 z 5

Pěkná. Atraktivní kulisy, napětí, hororové scény a dobrá zápletka. Je napsaná hezky

IlonaIlona

24.02.2014 5 z 5

Nejlepší ze všech :D

Janamarie
24.01.2012 4 z 5

Autorka rozehrává v knize opravdu napínavý děj, perfektně popisuje postavy, jejich myšlení, vlastnosti, činy a odhaluje příčiny a následky takových emocí jako je závist, nenávist, nevěra, touha po majetku, protože v neposlední řadě
jde i o život…