Náhradní kluk

Náhradní kluk https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450977/bmid_nahradni-kluk-lP7-450977.jpg 4 742 175

Letní příběh o prvních láskách, druhých šancích a o tom, jak se nevyplácí lhát. To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že Bradley doopravdy existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. A ona mezitím vymyslí, jak se dát s Bradleym zase dohromady. Akorát že po plese už nedokáže myslet na nikoho jiného než na svého náhradního kluka, kterého se ale nezeptala ani na jméno! Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí pravý Bradley?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Fill-In Boyfriend , 2015

Micha_Cliffo
27.10.2017 3 z 5

Tahle kniha mě ze začátku moc nezaujala, ale dala jsem jí ještě šanci a četla dál. Nakonec se z toho vyklubala kniha, u které nemusím moc přemýšlet. Není to sice nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla, ale každý má svůj vkus/názor. Asi jsem z těchto příběhů trochu vyrostla :D

jolisek123
25.10.2017 4 z 5

Moc pěkná knížka, děj byl nenáročný, i když konec mě trochu zklamal. Zůstal takový otevřený, takže doufám, že autorka vydá pokračování:-)

salča
23.10.2017 5 z 5

Naprosto skvělá kniha pro mládež.
Moc hezký styl psaní.Bylo to čtivé,zábavné i k zamyšlení.Doporučuji.

warca
21.10.2017 5 z 5

Úžasná oddechovka! ♡
Tedy... né tak úplně. Nejdřív jsem se opravdu bavila, pak přišlo napětí a nakonec jsem skoro brečela. Připadalo mi to celé vůči hlavní hrdince nefér.
Knihu jsem přečetla během pár hodin. Děj nejspíš brzy zapomenu, ale za ten pocit to rozhodně stojí.

lucie2952
19.10.2017 5 z 5

Čte se to úplně samo. Hlavní postavy jsem si oblíbila hned. Autorka umí psát tak dobře, že máte chuť číst a číst. Doufám, že autorka napíše další knihy.

Lil30
17.10.2017 3 z 5

Od knihy jsem očekávala lehké téma a odreagování a přesně to jsem i dostala. Chvíli mi trvalo, než jsem si hlavní postavu oblíbila a připomnělo mi to film Protivný sprostý holky. Děj si asi dlouho pamatovat nebudu, ale četla se hezky a určitě si přečtu nějakou její další knihu.

Claire
09.10.2017 4 z 5

Tento typ literatury vždy čtu při naprostém vyčerpání a potřebuji něco strašně jednoduchého.. Takže jsem knihu četla bez očekávání a musím říct, že mě celkem překvapila. Četla jednoduše, byla zábavná a nebyla plná překypujícího optimismu. Nemám ráda knihy, kdy se postava zničeho nic charakterově změní, ale tady to autorka vystihla správně. Ono uvědomění, které vás pak sžírá a táhne nějakým směrem. :)

lenochod6
29.09.2017 5 z 5

Mám hodně ráda romantické knihy, ale asi bych si je nikdy nekupovala, protože mi to stačí půjčit v knihovně, ale tuhle bych si možná i koupila. Totálně mě uchvátil autorčin styl psaní a hlavně její dialogy jsou skvělé. Postavy si oblíbíte skoro hned a celkově mám chuť si to přečíst znovu a znovu. V rámci romanťáren bych této knize dala fakt 5 hvězdiček.

jani.ruzicko
20.09.2017 5 z 5

Tato kniha se mi vážně hodně líbila, výtisk je dost obsáhlý, celkem hodně stránek, přesto jsem to měla během několika hodin přečtené... postavy sympatické, velmi čtivé... čekala jsem jak to vše dopadne, takže jsem se vážně nemohla odtrhnout... co dodat.. Kasie West je Kasie West =))

IvettKremrová
19.09.2017 5 z 5

Naprosto dokonalé! ♥ přečteno během 2 dnů,příběh dával smysl a na večerní počtení naprosto skvělé. Od začátku jsem neměla ráda Jules,Giu,Bec i Haydena jsem si oblíbila téměř okamžitě. Kdyby bylo pokračování,vůbec by to nevadilo :) Moc pěkné čtení,za mě 5* :)

Mellisek
18.09.2017 3 z 5

Já jsem knihu ani nevím jak přečetla asi za dvě hodinky. Opravdu se velice rychle četla. Myslím si, že pro skupinu pro kterou je zaměřená to bude fan počtení pro mě trochu dětinské. Ale musím uznat, že to bylo pěkné čtení a autorka to umí podat. Takže pro věkovou kategorii opravdu super čtení :)

Leanis
12.09.2017 5 z 5

Když jsem začínala knihu číst, nemohla jsem se sžít s hlavní postavou a její namyšleností. Když se ale pak ukázalo, že je to pro příběh důležité, byla jsem nadšená! :-) Knihu jsem měla za dva dny přečtenou, tak moc jsem ji hltala. Postavu Bec a Heydena jsem si během pár kapitol zvládla hrozně zamilovat. Nevadilo by mi, kdyby kniha měla nějaké pokračování :-).

Kiwi24
03.09.2017 4 z 5

Hezké, a originální.

Bára2003
31.08.2017 4 z 5

Děj ničím originální, a přesto zajímaví nejprve jsem Giu neměla moc ráda ale pak jsem si jí zamilovala. Překvapilo mě jak přestala být povrchní a začala se kamarádit s Bec. Ale některé části mi přišly až moc zdlouhavé Výborná kniha pro mládež.

LilianaFalcon
26.08.2017 4 z 5

Chvilema jsem mela pocit, ze se tema stredoskolskyma intrikama neprokousu, ze na to proste nemam zaludek... ale nakonec jsem preskakala par odstavcu a uz to zase byl takovy hezky roztomiloucky stredoskolsky romanek ;-)
Takze pokud se vam libi filmy typu Protivny sprosty holky, Moderni popelka a nebo Mezi nami devcaty, tak by vam tohle taky mohlo sednout ;-)
Jen upozornuju, ze 4 hvezdicky davam v ramci zanru ;-) jinak by to bylo spis tak na 3.

nani_nka
24.08.2017 3 z 5

Milá, romantická knižka pre teenagerov, na ktorú si síce už po týždne nejak veľmi nepamätám, ale ako knižku pri ktorej chcete zrelaxovať a nenamáhať si mozgové závity odporúčam :)

BellaSwan
23.08.2017 5 z 5

úplně bezchybná knížka. strašně se mi líbil styl psaní.

BarkaS
21.08.2017 3 z 5

Opravdu bych se bavila, kdyby se autorka v knížce nesnažila moralizovat na téma sociálních sítí. Vzhledem k tomu, že celá linka o "závislosti" a zdánlivé povrchnosti hlavní hrdinky (samozřejmě se změnila díky lásce a novým kamarádům) naprosto postrádala hloubku, ocenila bych, kdyby radši nebyla. Celkově to nebylo špatné, ale žádný zázrak.

EvaSupovic
12.08.2017 5 z 5

Bavila jsem se :-D

spencer
02.08.2017 4 z 5

Pro mě super oddechovka na letní dny :)