Náhradní kluk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Letní příběh o prvních láskách, druhých šancích a o tom, jak se nevyplácí lhát. To je to nejhorší možné načasování! Když Gia dostane kopačky od svého přítele na parkovišti těsně před začátkem školního plesu, musí rychle něco vymyslet. Vždyť o něm svým přátelům vyprávěla už celé měsíce a tuto noc jim měla dokázat, že Bradley doopravdy existuje. A tak se rozhodne oslovit neznámého kluka a poprosí ho o laskavost – jestli by nemohl dvě hodiny předstírat, že je její přítel. A ona mezitím vymyslí, jak se dát s Bradleym zase dohromady. Akorát že po plese už nedokáže myslet na nikoho jiného než na svého náhradního kluka, kterého se ale nezeptala ani na jméno! Dokáže ho najít a vymotat se ze všech lží? A co se stane, až se do jejího života vrátí pravý Bradley?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450977/big_nahradni-kluk-lP7-450977.jpg 4.2678
Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

The Fill-In Boyfriend, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (173)

Kniha Náhradní kluk

kimChristopher
03. srpna

(+ SPOILER) Příjemná oddechovka. Přesto dávám jenom čtyři hvězdičky.

Důvod je, že knížka se rychle četla. Na tom není nic špatného, ale zdá se mi, že se všechno stalo moc rychle.
Rozchod Gii s Bradleym se stal během vteřiny.
Našla si "náhradního Bradleyho" neboli Haydena.
Znepřátelila si Bec stejně rychle, jako se s ní skamarádila.
Její kamarádky se od ní odvrátily a i když chápu, že byly naštvané, přišlo mi jejich chování přehnané. Přece jenom šlo o problémy Gii a taky o to, že se bála Jules. Stejně ji nikdo nevěřil a myslely si, že Jules je zlatíčko. Jenomže ta se v tom vyžívala, když vyděla, jak je Gia zdrcená. Mohli ji vyslechnout lepším způsobem. Lhaní je lhaní, to ano, ale přesto se jí nedivím. Neměla to vůbec jednoduché.

Každopádně to byl roztomilý a hezký příběh a nelituji toho, že jsem si ho přečetla.

E.T.007
25. května

Ďalšia fajn oddychovka od tejto autorky.


zuzana9386
03. května

slabsi kniha od Kasie.... :-)

Erika017
26. března

Skvělá kniha, která stojí za přečtení. Doporučuji

KodalSa
19. března

Těžko se mi určuje, která knížka Kasie je nejhezčí, doteď u mně vyhrával Kluk od vedle, ale po přečtení téhle knížky nevím. Určitě se jí vyrovná, je to krásný příběh a i když mi Gia byla zezačátku trochu nesympatická, hrozně jsem to s ní celé prožívala. Knihy K.W. jsou prostě super!

Napůlanděl
11. března

Tato kniha mě velmi překvapila...Původně jsem si ji chtěla přečíst, odložit a číst další jiné knihy, ale po přečtení této knihy mám chuť si koupit další knihy od Kasie West...
Milé čtení na jedno odpoledne...
Postavy byly trochu jednoduché a kamarádky Gii mi lezly na nervy. A co se týče náhradního Bradleyho - ten mi byl sympatický, ale to je tak vše.

Adel822
21. února

Knihy od Kasie Westové mám většinu přečtenou a všechny mně hrozně bavili. Kniha náhradní kluk je krásná čtivá, řeší se tam i jiná témata než láska ale jen tak lehce kloužou po povrchu nic hlubokého. Knihu přečtete jedním dechem, není to sice napínavé ani převratné a strhující ale když k ní budete přistupovat jako k milé nenáročné oddechovce od Kasie Westové myslím že vás jen mile potěší.

Monni
18. ledna

Super oddechová knížka a než se člověk naděje má ji přečtenou :)

1 ...