Nespútaná

Nespútaná https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170234/bmid_nesputana-170234.jpg 4 523 83

Nadpozemská série

< 3. díl

Posledných pár rokov v sebe skrývalo viac prekvapení, než mohla Clara Gardnerová, ktorej v žilách koluje anjelská krv, vôbec niekedy očakávať – od závratných výšin, do ktorých ju vyniesla prvá láska, až po mučivé chvíle spojené so stratou blízkej osoby. Jedinou vecou, ktorú už dlhšie nemohla popierať, bol fakt, že jej nikdy nebolo súdené viesť normálny život. Odkedy prišla na to, akú významnú úlohu zohráva medzi ostatnými anjelskými bytosťami, bola Clara odhodlaná ochraňovať Tuckera Averyho pred zlom, ktoré ju prenasleduje… Aj za tú cenu, že im to obom zlomí srdce. Clara sa rozhodne opustiť mesto a zamieri späť do Kalifornie – a to isté urobí aj Christian Prescott, neodolateľný chlapec z vízie, ktorá podnietila celú túto cestu. Padlý anjel, ktorý na Claru zaútočil, sleduje každý jej pohyb. A nie je jediný… S blížiacim sa bojom proti Čiernym krídlam je Clare čoraz jasnejšie, že musí splniť svoj údel. Ale nezaobíde sa to bez obetí a zrady. Clara si musí raz a navždy vybrať svoj osud.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Boundless , 2013

MarkettT
12.11.2017 3 z 5

Trilogie pěkná, ale přála bych si, aby to skončilo jinak:/:)

sylva8672
07.02.2017 5 z 5

I třetí díl byl naprosto úžasný!! A přiznám se, že je mi hodně líto, že už je konec. Chci další díly!! :-)
Celá tato série se rozhodne zařadila mezi mé nejoblíbenější :-)

MájaM.
24.11.2016 5 z 5

Kniha se myslím povedla. S rozuzlením a poutavým příběhem,jen konec mohla autorka více rozvést a nebo napsat další díl:)

Kat9
05.11.2016 5 z 5

Obsahuje SPOILERY: Knížka byla napínavá, krásně se do ní dalo vžít. Mně nevadilo, že Clara skončila s Tuckerem (ačkoli byl opravdu protivný a nechápavý, já jsem mu však fandila už od začátku), ale opravdu si myslím, že i Christian si zaslouží happyend. Autorka tím ale možná dává i prostor pro nějaký další spin-off, něco podobného jsem i četla na jejích oficiálních stránkách. Já osobně bych nedala Christiana a Angelu jako sourozence, ale možná spíš jako pár. Taky by mě docela zajímalo, co pak bylo se Samjeezou a jestli byl vlastně spíš hodný nebo zlý a jestli i on nedostane šanci jít do nebe. Ale jinak krásný konec. Když Tucker zemřel, tak mě to rozplakalo a pak když hned na druhé stránce ožil, tak jsem z toho byla docela rozpačitá, ale asi to tak mělo být.

Nádherná kniha. Musím konstatovat, že po přečtení 1. dílu, který mi nepřišel moc zajímavý, by mě ani ve snu nenapadlo, jak moc si celou sérii zamiluju a můžu ji vřele jen doporučit!!!

Napůlanděl
25.10.2016 3 z 5

SPOILER!!!

Za děj a menší napínavost má u mě kniha 5*, ale za ten epilog a za to jak to dopadlo s Christianem bych nejraději dala odpad! Ne, že bych neměla ráda Tucekra, ale když už umřel tak ať je mrtvý! A Christiana mi bylo na konci strašně líto. Všechny knihy většinou končí happyendem a každý má někoho do páru, ale zde...výjimka...no, prostě konec byl strašný!

Astriiia
29.09.2016 2 z 5

SPOILER!! - tak cela serie celkem dobra- oddechove cteni jen poslednich 120 stran bylo skvely, ale ten KONEC!!!! WTF- posledni kapitolu bych vytrhla a nechala to tak a ma zustat s Christianem - nejhorsi epilog ... vsichni stastni, vsichni pohromade a jediny, kdo tam chybi je Christian!! Melo to skoncit, tak te Tuck umre, to by pak byla naprosto skvela seria, kterou bych si rada precetla znovu, ale ted ani omylem!!!

Karol015510
21.09.2016 3 z 5

Upřímně mě zklamalo, koho si nakonec Clara vybrala. Už od prvního dílu jsem fandila spíš Christianovi a ubírám jednu hvězdičku za to, že nakonec skončila s Tuckerem. Jinak série moc pěkná, ale zatím si ji neplánuju přečíst znovu.

Leome
29.08.2016 4 z 5

Poslední díl série se mi moc líbil. Zajímavá zápletka, dramatičnost a nepředvídatelné zvraty - to se mi líbí nejvíce. Zajímavým experimentem bylo i setkání s Maggie. Konec mě překvapil, vždy jsem Tuckera viděla jako "toho druhého" - něco jak Jakob ve Stmívání, Adrian ve Vampýří akademii... Takže mě trochu překvapilo (příjemně překvapilo), že se hlavní hrdinka vykašlala na Christiana. Nicméně, právě to mě zaráží - zaslouží si hlavní postava, velký favorit, konec ve stylu "je sám a architekt"...?

sarahmoon
17.08.2016 4 z 5

Velice hezky ukončeno ... tak sladce :o) knihu jsem četla jedním dechem a plně si jí užívala. V knize bylo několik zvratů, které mě nenechaly klidnou. V tomto díle mi neskutečně chybělo více informací o Jeffreym. Líbili se mi i popsáni jiných dimenzí (nebe a peklo). Já jsem spokojená... jednoduchá, krásně sladká dívčí trilogie...

Venny345
14.07.2016 5 z 5

Tento díl byl ze všech třech nejlepší.
Skvělá zápletka, Clara se alespoň na chvíli odpoutala od Tuckera. Stejně spolu skončili a to mě nejvíc pobouřilo. :((
Angela mě dost překvapila, ale udělala správně. Pro ni to všechno muselo být také hodně těžké.
A Samjeeza se nakonec ukázal v tom pravém světle.
(Dost mě překvapil autorčin pohled na peklo.)
Jinak hodnotím za 5 hvězdiček.

Lucie.H
09.07.2016 5 z 5

Všechny knihy byli skvele zajímavý příběh ❤
Pozor spoiler !!
Upřímně mi tam na konci chybělo že se samjeeza už nevrátil na Clarou to mi tam chybělo nevím proč ale chtěla jsem aby se ještě po velké bytvě vrátil..
Ale bohužel nestalo se :(

viki.jp
05.04.2016 5 z 5

Krásné, třetí díl se mi snad líbil nejvíc. Autorka měla příběh promyšlený a v posledním díle se všechno krásně propojilo a postavy jakoby "dospěly". Za mě dobrý a celou sérii hodnotím jako "pohodové počtení" :)

Anetlas
14.03.2016 4 z 5

Úžasné. Nemohlo to dopadnout líp. :)

KnižníSen
11.03.2016 4 z 5

Čekala jsem ji sice lepší, ale 4* ji dám :D

Xena011
08.03.2016 4 z 5

Mezi druhou a třetí knihou mi přišel velký zlom. Došlo zde k výraznému dospění postav. V druhé knize byli hlavní postavy jen pubeťáci, ale ve třetí knížce se chovali jako dospělí jedinci. Celý příběh od začátku mi přišel sledem událostí od mrněte až po dospělého člověka. Nádherné a přitom jednoduché vykreslení pekla a nebe, konečně odpovědi na všechny tajemství a odhalení všech dřívějších záhad, zajímavé rozuzlení. Rozuzlení trojúhelníku mě moc nakonec nepřekvapilo, ale bohužel jsem zklamaná, i přes to chápu, proč to tak dopadlo. Tuto trilogii nezařadím do mých nejoblíbenějších, i přes to bylo pěkné si tento příběh přečíst a zjistit zase jiný pohled na andělský svět, než jsme četla v dalších knihách.

lenka608
11.01.2016 4 z 5

Konec se mi nelíbil, fandila jsem Christianovi. A posledních pár stran se mi zdálo trochu useknutých jako by autorka toužila po rychlém dokončení série. Nejdřív nuda nuda nuda a pak sešup, konec. Jinak slušná čitelnost, ale dle mě nejslabšíl díl.

Misa25
05.01.2016 5 z 5

Tak jak jsem se nemohla k sérii dokopat a odkládala jsem čtení, tak musím říct, že jsem si sérii moc užila...hlavní hrdinka nebyla až taková "pipka", kterých je teď tolik....takhle lehké čtení jsem už dlouho nečetla :) všem vřele doporučuji :))))

xmetelkova
15.12.2015 5 z 5

Úžasná kniha. Konec se mi moc nelíbil, ale jinak úžasná kniha.

KatnissLavender
21.11.2015 5 z 5

Konečně jsem po dvouletém čekání mohla dočíst tuto naprosto dokonalou, andělskou trilogii. Už dávno nejsem cílová skupina této knihy, ale i přes to se mi velmi líbila a kouzelně zakončila celý autorčin počin. Vše dopadlo tak, jak jsem doufala a celou sérii mohu vřele doporučit!

zuzana4291
13.08.2015 4 z 5

Tento díl byl nejslabší s celé série, ale i přesto to nakonec dostalo spád a krásnou zápletku, i když ten konec jsem vůbec takový nečekala:-)