Nádherný život

Nádherný život https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/259439/mid_nadherny-zivot-259439.jpg 4 44 12

Život Blaise McCarthyové se zdá být perfektní. Je oblíbenou reportérkou, denně připravuje pořady o hlavních tématech domácí i světové politiky. Lidé kolem ní obdivují její energickou povahu, profesionalitu, chuť do práce a neutuchající optimismus. Málokdo však ví o jejím soukromém životě, který není zdaleka tak šťastný.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

A Perfect Life , 2014

pip11
11.02.2022 4 z 5

Začátek knihy mě málem odradil od dalšího čtení, ale podařilo se mi to překousnout. Celkově byl příběh příjemný a kromě Blaisina prostředí TV reportáží se obsah věnuje jejímu soukromí s dcerou Salimou, která kvůli diabetu v dětství oslepla a potřebuje stálou asistenci, a to je dost podstatné v celém ději.

Jessybelle
07.10.2021 3 z 5

Příjemná oddechová četba, od začátku je jasné jak to asi dopadne, ale tak už tyhle romantické romány prostě jsou psané. Je to uvěřitelný příběh ze života.
Občas potřebuji vypnout a tohle byla ideální kniha. Nicméně ačkoli se pěkně četla, nebude to moje srdcovka. Patří, alespoň za mě, do kategorie nenadchne ale neurazí.

petrulkaa
05.10.2021 4 z 5

Super oddechovka. Autorka nikdy nezklame, když si potřebuji dát relax a pohodu u zajímavého, sladkého trošku i napínavé příběhu že života. Je to fajn příběh, který mě úplně pohltil. Bylo mi hrozně líto slepé Blaseiny dcery Salimy. Jinak krásná knížka a jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Doporučuji!!

zimolka
06.06.2020 1 z 5

Tak tato kniha mě vůbec nenadchla.Autorka má mnohem lepší knihy.Do poloviny jsem myslela,že ani nedočtu.

denča1000
08.10.2019 3 z 5

Velice sladký,až přesládlý odděchový příběh, pro pohodové čtění. Malinký, ovšem podstatný zvrat v příběhu.

Pro mě velké plus, jelikož se odehrává v srdci New Yorku.

V knize nemám do vytknout.

knihovnička007
30.08.2018 3 z 5

Klasická Steelová...
Připadá mi, že prostě musela na začátku knihy splnit nějaké zadání, takže to hned "sestřelila" na druhé stránce a pak už lehce plula klasickým scénářem...
Na konci jsem si říkala, že je to jako pohádky Z mechu a kapradí.
Ale jo, jako odpočinková kniha, když od ní nic nečekáte, se dá :)

zdehan
17.06.2018 5 z 5

Kniha byla moc pěkná taková odechovka.

dqenisa
16.04.2018 4 z 5

Knížka byla velmi hezká. Mám pocit že se mi nějak líbila asi nejvíc z tech co jsem četla, teda po Střípcích vzpomínek. Dobře se to četlo a přišlo mi, že to mělo spád.

hela777
25.06.2017

Kniha mě velice zaujala, nedokazala jsem se od ní odtrhnout

kika 13
22.05.2016 4 z 5

Oddychové pohodové počteníčko na nedělní odpoledne.

mysterygirl
09.11.2015 3 z 5

pro mě taková předvídatelná limonádka...

ina77
17.09.2015 5 z 5

Pokud by bylo na mě,tak by klidně tato spisovatelka mohla vydat knihu každý týden a já by jsem byla nadšená.Prostě není kniha která by nestála za přečtení.
U mě za 5 hvězdiček a ještě je to málo!

Danielle Steel
americká, 1947