Nabídka

Nabídka https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15430/bmid_nabidka-iZc-15430.jpg 4 71 11

Baron série

Krutý zážitek v rodině vyžene Sabrinu Eversleighovou z domova a málem ji to stojí život. Marcel Mercerault ji zachrání, a právě tento skutek ho přiměje, aby se s dívkou oženil. Spletité vztahy mezi mužem a ženou, vzrušující zápletky a detailně modelované postavy, to vše vystupuje z obrazu počátku 19. století. Catherine Coulterová rozumí historickým postavám svých románů stehně dobře jako těm ze současnosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Offer , 1997

Ála1968
27.06.2023 3 z 5

Začátek byl velmi slibný.Potom už příběh začal upadat.Přišlo mi, že to nemá žádnou šťávu.

Zirvith
17.08.2022 3 z 5

Kniha byla celkem v pohodě, snadno se četla.

ariel platto
08.08.2019 4 z 5

Tato spisovatelka má talent pokazit si už rozepsanou skvělou knihu. Druhá půlka knihy nic moc.

helenkan
04.08.2018 2 z 5

Ze začátku příběh vypadal nadějně a pak se to nějak zvrtlo. A ten konec se mi zdál divnej.

miruska1
13.06.2017 3 z 5

V porovnani s predošlou časťou : Nič moc. Cely pribeh je vlastne o tom ako sa vyvija vsťah hlavnych hrdinou,na moj vkus sa tam nič zaujimaveho nedialo......

Danulka11
18.04.2017 3 z 5

Musím souhlasit s komentářem od "Havrmoni", kdy první polovina knížky vypadala nadějně a zajímavě, ale další polovina knížky byla podstatně horší. Dlouho se mi nestalo, kdy by mi hlavní hrdinka byla nesympatická (místy jsem ji měla, jak se říká plné zuby a její chování mi přišlo někdy až přitažené za vlasy). Hlavní hrdina byl na danou dobu sympaťák, ale celkový dojem z knížky kazila tvrdohlavost hlavní hrdinky.

havrmoni
22.05.2016 3 z 5

Tak předně jde o Philipa, přítele hrdinů z předchozího dílu. Je to takové nakouknutí do tehdejší doby. Philip je docela fajn až na nějakou vyjímku,kdy jsem spíš fandila Sabrině,ale to fakt ojediněle,protože Sabrina mi byla nesympatická. Pokud to mám srovnat s prvním dílem,tak je toto horší.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Bylo to zajímavé čtení, docela jsem si knížku vychutnala, i když místy jsem hlavního hrdinu odsuzovala, bylo zajímavé sledovat pravidla etikety té doby, nakonec to dopadlo tak, jak to má v romantice dopadnout, a dokonce i se smíchem na konci.

avad
16.06.2013 2 z 5

Příběh mě docela zklamal.

Evaevelína
01.01.2013 3 z 5

knihu jsem četla a myslím že hrdina se nejmenuje Marcel. Jinak na mě slabý průměr..asi selhalo překladatelské nadání.

WEIL
25.09.2011

zažil krutý zážitek a přece našel nevěstu, díky níž se mu žije snadněji. Jen víc takových žen v reálném životě!