Na špatné straně

Na špatné straně https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480510/bmid_na-spatne-strane-r8U-480510.jpg 4 35 7

Alex Cross série

Alex Cross se dostane do přestřelky a neprávem je obviněn z úmyslného zabití. Postavení mimo službu mu ale nezabrání ve vyšetřování brutálních zločinů, které mají líheň v nejtemnějších zákoutích internetu. Spolu s parťákem Sampsonem se pokouší zločiny rozplést, ovšem když o Alexově nevině začne pochybovat i jeho vlastní rodina, situace se zkomplikuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Alpress

The People vs. Alex Cross , 2017

kolacky
22.05.2022 4 z 5

Ten, kdo je proti střílení, když haj.zl tasí první, by si zasloužil dostat se haj.zlovi do drápů. Jakpak by ho pak obhajoval???
Alex je fajn a Ali jakbysmet.

sabuska
31.03.2022 2 z 5

Tak jsem na 143 straně a knihu odkládám. Vůbec mě nebaví soud s panem dokonalým, v pozadí probíhá případ blondýnek na internetu...

Hella
20.02.2022 3 z 5

Když si odmyslím, že Alex je holt bezchybná postava, která zřejmě nikdy nechybuje, není protivná, má vždy pochopení a nemá lidské chyby... což ho v mých očích nedělá tak sympatickým, jak zřejmě autor zamýšlel, tak tenhle příběh byl lepší než posledních x-Crossovek. Přišel mi více propracovanější, obsáhlejší a více mě bavil. Nebyla to taková rychlojízda jako některé z předchozích příběhů Alexe, cože je jednoznačně dobře.

Janaves
13.01.2022 5 z 5

Pan Patterson opět nezklamal. Ali byl super. Moc se mi kniha líbila.

Jiparis
01.01.2022 4 z 5

Bojovat proti nejhorším zločincům a nikdy nevystřelit. Naštěstí soudní proces skončí , že spravedlnosti je učiněno za dost. Jen mi připadala úloha malého Aliho trochu přitažená za vlasy. Stále více se do zločinů promítají digitální technologie, se kterými musí kriminalisté držet krok.

JustWomen
25.09.2021 5 z 5

Alex Cross je prostě sympaťák a celá jeho rodina obdivuhodná. Trochu podivná zápletka zabíjení blondýn, ale napínavý soud proti Alexovi a příběh Tess to vyvážily. Skvělý konec ve kterém boduje nejen Alexova psychologie, ale i nejmladší syn Ali.

hana1039
18.09.2021 5 z 5

Takže dvoje napětí, první - bude Alex Cross odsouzen za vraždu? druhé - dostanou už konečně ty zmetky, kteří stojí za únosy dívek? Jo, užila jsem si to, jako pokaždé! Tentokrát měl i hodně co,, mluvit a zasáhnout,, jeho nejmladší syn Ali, ze kterého se klube pěkně chytrý klučina :-))

Kniha Na špatné straně je v