Na hraně zapomnění

Na hraně zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201796/bmid_na-hrane-zapomneni-JP9-201796.jpg 4 874 206

Na hraně zapomnění série

Camryn Bennettovou zkouší osud jako nikoho druhého. Rodina se jí rozpadla, když se otec s matkou rozvedli a bratra zavřeli do vězení. Její přítel tragicky zahynul při autonehodě a nejlepší kamarádka Camryn ji zrovna obvinila, že jí chce přebrat kluka. Pak už stačí jediný den práce v obchodě s oblečením, aby se definitivně rozhodla – tohle není život, který by chtěla žít. Camryn tedy hodí všechno za hlavu a vydává se na cestu napříč Amerikou. V autobuse se seznamuje se sympatickým, i když trochu tajemným Andrejem Parrishem, který má vlastní důvody, aby dal svému předchozímu životu vale. Oba mladí lidé si rychle padnou do noty a dohodnou se, že budou cestovat spolu – ale jen cestovat. Byť se oba dva tvrdohlavě brání vzájemným sympatiím. Dodržet slib, který si dali, se ukazuje stále jako těžší a těžší….... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

The Edge of Never , 2012

Evka3814
17.05.2018 4 z 5

Kniha se hezky četla. Byla vtipná,ale taky hodně emotivní.

Lucai
15.04.2018 4 z 5

Príbeh veľmi pekný...páčilo sa mi,ze sa Andrew a Camryn striedajú v rozprávaní, je to veľmi osviezujuce....ALE začiatok veľmi zdĺhavý a koniec zasa akoby odflaknuty, ako z rýchlika...napriek tomu kniha stoji za prečítanie...

dreamertyna
11.04.2018 5 z 5

Pro mě kniha byla jedna z nejlepších jakou jsem si v poslední době mohla přečíst. Příběh mě bavil od začátku do konce. Zamilovala jsem se do obou hrdinů. Líbilo se mi jejich nespoutané chování, společné písničky i to, jak si dokázaly splnit své sny. Velmi krásný a silný příběh. 100% doporučuju :)

dee95
08.04.2018 5 z 5

Působilo to, jako kdyby autorka vzala všechny sny a přání a zavázala je do úhledného balíčku. Bylo to dechberoucí, okouzlující a naprosto dokonalé. Velmi silný příběh, který s semnou žil ještě dlouho po dočtení. Víc takových knih prosím :)

TerezaMondeková
27.01.2018 3 z 5

Musím říct, že obálka je opravdu nádherná, proto jsem si knihy všimla. Přečetla jsem si popis a na knihu jsem se těšila. Měla jsem velká očekávání, ale když jsem knihu dočetla, tak jsem byla trochu zklamaná. Kniha se mi docela líbila, ale občas jsem se i nudila. Tak půl na půl. Taky to není nějak originální nápad... taková jednoduchá oddychovka. Nevím, jestli půjdu do dalšího dílu.

padajicidvere
12.01.2018 3 z 5

Ano, ale..konec mě zarazil. Takový skok? To mi přišlo "odfláknuté", po tom, co si autorka dala takovou práci s popisem a vyprávěním. Navíc, takový zvrat si nezaslouží toto řešení. To opravdu ne.

elisa194
07.12.2017 3 z 5

Za mě průměr, dala bych tak 3 a pul hvězdičky. Ze začátku mě kniha bavila, pak se začala táhnout a nic moc se nedelo. Autorka pak dala nečekaný zvrat, který me robrecel a tak bych to nechala, protože závěr knihy je tak rychle ukončeny jako kdyby ji to uz nebavilo..

jani.ruzicko
13.11.2017 5 z 5

Velmi čtivý a silný příběh se spoustou emocí. Měli toho hodně, s čím se museli vyrovnat. =)

cukrovka
16.10.2017 5 z 5

Velice čtivý a zajímavý příběh plný emocí a touhy po narušení stereotypu a vyrovnání se s náročnými situacemi života.

Lenny33
15.10.2017 2 z 5

Uff. Takže první polovina knihy mě vážně bavila, prostě taková příjemná romantika. Děj sice plynul pomalu, ale pořád jsem četla s chutí. Druhá polovina kniha byla naopak docela nuda, nějak se nicmoc nedělo, lépe řečeno, to málo co se dělo, bylo roztaháno na strašně moc stránkách. A posledních pár stran?? To snad nemůže autorka ani myslet vážně a popravdě jsem se styděla za ní. Buď měla autorka posledních 30 stran úplně vynechat nebo (když už) o tom napsat celou další knihu. Ale takhle to bylo tak strašně hloupé a vůbec se to do kontextu celé knihy nehodilo! Zklamání. 2,5*

rimmon
26.09.2017 3 z 5

četbu téhle knihy jsem opravdu odkládala asi dva roky. Pak jsem jí postupně začala číst na záchodě a zamilovala jsem se na ní. Je to skvělá a velice čtivá kniha. Líbila se mi ale bohužel mám pár mínusů takže dávám jenom tři hvězdičky.
Mě se nelíbil popis erotických scén - nevím jestli je to chyba překladatele nebo to tak je napsané i v originále ale popis intimních partií jako otvorů mi opravdu nevyhověl. No a ten konec.
Na mě to bylo až moc rychlé, až moc náhod a až moc šťastných konců. Celá knížka má dějovou linku která se docela táhne protože chvilku vypráví příběh Camryn a chvilku Andrew - to mi nevadilo ba naopak to bylo super ale ten konec. Happyend o 5 stránkách to se mi opravdu nelíbilo. Jediné co to zachránilo byla poslední věta Andrewa kterou je celá kniha ukončena.
JInak super kniha :-)

VaskovkaG
14.09.2017 4 z 5

Do půlky to byla naprosto dokonalá knížka, že jsem skoro nedýchala a jen obdivovala každé slovo, které autorka napsala. A pak se to nějak zvrtlo a stala se z toho konina. Myslím, že se autorka prostě nutila do dopsání knihy, nebo nechápu, proč se to tak otočilo. Ale škoda, mohla to být vážně dobrá knížka.

ardeas
04.09.2017 5 z 5

Ešte stále cítim, ako mi z toho brní telo. UFF! Ten list na konci som takmer nerozdýchala... ale musím poznamenať, že kým som sa začítala, som mala troška pochybnosti že to bude stáť za to, ale ako v knihe, tak aj mne našepkával nejaký hlas v hlave aby som to dala :)

sylva8672
15.08.2017 5 z 5

Jedním slovem NÁDHERA!!!!!!
Knihu mám koupenou už víc než půl roku, i když mě její úvod vůbec nezaujal. A byla obrovská chyba, že jsem tak dlouho odkládala se do ní pustit, protože byla prostě dokonalá! A to podotýkám, že tyhle knihy moc nečtu. Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout a naprosto mě pohltila. a za dva dny byla přečtená. Je to kniha plná emocí, takže jsem se zasmála i si poplakala.
A doufám,že další díl bude také tak úžasný jako tenhle

ajla5
05.08.2017 4 z 5

Už jsem si myslela, že to bude moje velice oblíbená kniha. Bohužel ke konci to přestal být komorní příběh a nějak se to rozplizlo.

Shinstria
31.07.2017 5 z 5

Panebože, to bylo úžasné. Upřímně jsem dlouho odkládala čtení téhle knihy. Ale teď jsem hrozně ráda, že jsem si jí přečetla. Před čtením této knihy, jsem si párkrát představovala, jaké by to mohlo být - prostě si sbalit věci a vypadnout. Jen můžu doufat, že jednoho dne na to budu mít dost odvahy. Kniha mě hrozně bavila, vtáhla mě do děje a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Rozhodně jí řadím k těm, které si jednou přečtu zase. Čtení to je rozhodně odpočinkové, ale ten příběh má hloubku a oduševnělost. Nejsem si jistá, jestli se mi chce do druhého dílu. Bojím se, že by mi to zkazilo zážitek z této knihy. Ale tuto knihu rozhodně doporučuji všem romantickým volnomyšlenkářům.

vedana
06.07.2017 3 z 5

Příjemné čtení. Někdy zdlouhavé psáže, které jsem přeskakovala. Konec se mi moc nelíbil, byl příliš strohý, nepropracovaný. Kompletně, jako celek knihu hodnotím průměrně.

Evule114
14.06.2017 5 z 5

Tento příběh byl naprosto dokonalý. Úplně mě dostal a to se mi teda moc číst nechtěl. Měla jsem co dělat, abych na konci nebrečela jak želva. Rozhodně běžím pro druhý díl. Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a snad bude i ten happyend :-)

Calla2002
13.06.2017 5 z 5

Jsem.......uchvácená...normálně čtu hlavně fantazy ale toto? Jsem strašně nadšená že jsem si to přečetla protože to bylo nádherné, opravdu jsem se strašně bála že zemře ale strašně.....rozhodně DOPORUČUJI je to romantické s humorem a má to i finální zvrat líbilo se mi to :-)

Nita17
10.06.2017

Pěkný příběh, poutavý, tak nějak se dva neznámí ztracení lidé stanou lékem a nadějí jeden pro druhého a s vtipem :)