Ve víru

Ve víru https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424954/bmid_ve-viru-e0q-424954.jpg 4 171 53

Gwen Proctorová unikla bývalému manželovi a zachránila svoji rodinu. Utéct se jí ale nedaří před jeho nechvalnou proslulostí sériového vraha. Ani před zvrácenými internetovými trolly, kteří stále usilují o to, aby byly jeho zločiny pomstěny. Gwen se ale schovávat nehodlá. Ne když má jedinou misi: vytvořit svým dětem normální životní podmínky. Teď se jí však ozvala žena v ohrožení. Marlene Crickettová z odlehlého městečka Wolfhunter má panický strach o sebe a o svou dceru. Když Gwen do izolované obce na venkově dorazí, Marlene už je mrtvá – a z vraždy lidé viní její dceru. Až na to, že té se Marlene vůbec nebála. Gwen neodjede, dokud nezjistí, z koho strach měla doopravdy. Jenže teď už je možná pozdě. Past už je nastražená a chystá se sklapnout.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wolfhunter River , 2019

Jiparis
19.07.2020 3 z 5

Zajímavý námět o tom, jak se vyrovnat se zločiny , které spáchal někdo blízký a ochránit děti, které za nic nemohou. Komu důvěřovat, když je do zločinů zapletena policie a jak navázat nový vztah. Je tu dost napětí, ale celkově kniha působí rozvlekle, určitě předchozí díly byly lepší.

Pája699
17.07.2020 4 z 5

Mě se tedy líbil i třetí díl tehle super série. Napětí tam bylo, že by se dalo krájet, pronásledování, vyšetřování....mrtvol jak na běžícím páse :-) Gwen jednoho dne zvedne telefon a tím začíná nový kolotoč...komu věřit a komu ne? Únos dítětě, podezřelené mizení žen v jednom městečku...za mě super :-)

a.k
07.07.2020 5 z 5

Nechvalně proslulá exmanželka sériového vraha Gwen Proctorová se musí vypořádat s novou hrozbou. Ne jen že musí vyřešit nátlak skupiny rodin pozůstalých manželových obětí, ještě k tomu se zaplete do vraždy v odlehlém, zlověstném městečku.
Třetí příběh série a nebezpečí stoupá. Autorka nešetří nápady, co a kdo všechno může naší hrdince zatopit a tak těch zlořádů, se kterými se musí Gwen vypořádat, je nekončící řada. Záleží jen na čtenáři, zdali přistoupí na autorčinu hru a bude si nebezpečí užívat. Je to zběsilá jízda, ve které se může stát opravdu cokoliv. Mě to moc bavilo.

ctenarkaEva
03.07.2020 2 z 5

Naprosto souhlasím s hodnocením Ivusky09. První 2 díly byly skvělé, určitě je doporučuji. Tento mě bohužel zklamal. Nebavil mě, přišel mi natahovaný za každou cenu, aby vzniklo nějaké další pokračování.

Ivuska.09
29.06.2020 2 z 5

Tato série je skvělá, první dva díly byly bezkonkurenční. Tento už mě ale bohužel moc nebavil - příběh už mi přijde zbytečně uměle natahovaný. Nicméně první dva díly určitě doporučuji.

Ivulka432
24.06.2020 2 z 5

Jedním slovem slátanina! První a druhý díl byly super, zde autorka dokázala, že kdyby se držela přísloví "méně je více", rozhodně by dva díly stačily. Krve a mrtvol a neuvěřitelného příběhu je ve třetím díle přehršle.

martin3554
18.06.2020 5 z 5

Třetí díl série s Gwen Proctorovou alias Ginou Royalovou. Od pronásledované, schovávané ženy se proměnila ve vyšetřovatelku. Opět se ozývá její exmanžel Melvin dopisem ze záhrobí. K tomu Gwen před TV kamerami je konfrontována matkou jedné z obětí. Sam není tím, za koho se vydává, navíc kdo si unese šestiletou holčičku a Gwen se ozve vystrašená žena, která je zanedlouho nalezená mrtvá. K tomu v oblasti Wolfhunter river, jak se kniha jmenuje v originále, se záhadným způsobem ztrácejí mladé dívky. Docela dost akcí na jednu knihu.

PetrZastávka
18.06.2020 5 z 5

Thriller, který nemá konkurenci....

zuzana2599
11.06.2020 4 z 5

Ve víru je třetím dílem série Na dně. A myslím, že i posledním. I když to vlastně nevím.
Také tento díl o bývalé manželce sériového vraha Gwen Proctorové byl napínavý, akční, líbilo se mi opět střídání jednotlivých vypravěčů. Gwen, Connor a Lanny a také přítel Gwen Sam. Nejvíc se mi líbil závěr, ten byl neodložitelný a nesmírně dramatický.

raty
30.05.2020 4 z 5

S touto knihou se opravdu ocitnete Ve víru. Emoce, násilí, napětí, psycho. Krátké kapitoly a střídající se vypravěči zaručují příběhu čtivost. Jen mi to místy připadalo trochu odfláknuté.

Martiiiik
02.05.2020 5 z 5

To zas byla jízda.. :-) Bohužel jen dva dny, déle to nevydrželo.. :-D Skvěle čtivé, člověk se od první stránky ponořil do atmosféry a cítil to tak, jako kdyby to prožíval sám.. Proto se nemohu dočkat další.. :-) Konec trochu naznačuje, že by další díl mohl vypadat malinko jinak, ale už se moc moc moc těším :-)

kolacky
28.04.2020 5 z 5

Uf... bylo to na vlásku... !
(A můžeme si Vee nechat... ?)

PetraN17
19.04.2020 5 z 5

Když jsem začala číst, měla jsem pocit, že jsem druhý díl dočetla včera... Okamžitě stejná atmosféra až do konce knihy.
Líbila se mi moc a tuším pokračování ??

vraždy strach thrillery pro ženy

Rachel Caine (p)
americká, 1962 - 2020