Motýlí křik

Dobře – tak vy chcete znát pravdu o tom, jak funguje svět? O to tady jde? Mohu vám říci svoji pravdu, pokud chcete...

Nehoda uprostřed nočního města, nebo důmyslná vražda? Televizní reportér Pavel Černý se dostane do víru událostí vedoucích až do nejvyšších pater světové politiky a utajených mocenských skupin. Thriller ze současné Prahy vede až na konferenci Bilderberg, kde se za zavřenými dveřmi jedná o budoucnosti světa. Zdánlivě šílené konspirace, které jsou ale realitě blíže, než si myslíte – než si vůbec odvážíte připustit. Skutečná pravda je šokující a je jen na vás, jestli ji dokážete přijmout. Nikdo ji před vámi neskrývá – stačí se jen dívat...

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386386/motyli-krik-4tM-386386.jpeg 3.730
Romány, Thrillery, Literatura česká
Vydáno:, XYZ
Počet stran:336
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:978-80-7597-153-1

marimari
předevčírem

Stojí za přečtení! Lidé by měli přemýšlet nad způsobem života, jak snadno a ochotně podléhají manipulaci a jsou ochotní věřit čemukoliv, co se hlasitě předkládá.

karoli77

Do knihy jsem se nedokázala začít, přišla mi strašně jednoduchá, nepropracovaná, jako kdyby jí psal student střední školy. Nedočetla jsem a ani se k ní nebudu vracet, ztráta času. Mám ráda knihy českých autorů z českého prostředí a anotace mne vyloženě navnadila, nicméně vysledek byl opravdu zklamání.

bara.pavelekova

Kniha mě zaujala už od prvních stránek. Byla prostě úžasná. Všem vřele doporučuji, rozhodně mě velmi příjemně překvapila :) a vlastně i když je to konspirační kniha je v ní spusta věcí které jsou skutečné a ve světě tak fungují..

TheSarcasm
27.12.2018

I když pominu tu aktivistickou linku a pokusím podívat na knihu nezaujatě, pořád mi zůstává poměrně značná slátanina. Chování osob je naprosto zmatené a zcela nereálné no a ta(ty) konspirace to už je úplná fantasmagorie. Musím se přiznat, že jsem moc nepochopil kdo s kým a proč ani jaké měli motivy a už vůbec kdo byl vlastně klaďas a kdo záporák. Snad jediná čistá duše tam byla ta holka z Kliniky co byla šťastná když mohla prožít noc svázaná v autě na zadním sedadle. Hvězdičku přidávám za snahu českého autora napsat moderní thriller a příště bych poprosil méně naivity a více propracovat zápletku.

Politre
18.12.2018

Vynikající knižní debut českého autora Jana Tománka, který baví a nenudí po celou dobu čtení a čtenář se dozví i pár zajímavých fakt a teorií. Stavbou a stylem připomíná toto dílo knihy Dana Browna, ale přece jenom Brown je Brown a na tu pátou to tentokrát ještě nebylo.

jiri2737
13.12.2018

Zajímavý námět provedení (styl psaní) trochu pokulhává. Motivace globalistů, naznačené v knize, jsou velmi přesvědčivé a racionální. Z jejich pohledu. Jinak mi kniha sedla. Proto přes uvedené nedostatky dávám 5 hvězd.

orinka3
13.11.2018

Doufám, že autor neusne na vavřínech a bude psát dál. Jeho knihu jsem přečetla za necelé dva dny. A nebylo to proto, že by byla moc jednoduchá. To rozhodně ne, naopak - je plná dobrých myšlenek. Odpovídají mi na otázky, které mě trápily už dřív. Kdo to všecko rozhoduje? Kdo nám vlastně plánuje život? Dá se s tím něco vůbec dělat?? Znepokojuje mě, že na to s autorem máme podobný názor. Co když je to opravdu všecko tak?

blonďatá.luc
25.10.2018

Prvotina českého autora, která stojí za povšimnutí. Autor dílo vystavěl na stejném principu (nebo velmi podobném) jako Dan Brown. Sledujeme osudy několika postav v rámci pár dní, které jsou naplněné akcí, spekulacemi a ponurou atmosférou. S postavami si blízký vztah nejspíš nevytvoříte, ale rozhodně dostanete námět k přemýšlení.

krži
17.10.2018

Kdyby se jednalo o světového autora, asi bych to mu dal jen 3 hvězdy, ale ke krajanovi jsem musel být trošku hodnější.
Jako nápad dobrý, zápletka taky celkem dobrý, většina postav tak nějak taky dobrá, ale něco tomu prostě chybělo a někde zase přebejvalo. Jako celek to na mě s odstupem času, potom co jsem se na to vyspal, připadá tak trochu překombinované, některé otázky zůstaly nezodpovězené a to ,,hlavní" tajemství mi přišlo takové: ,,A co jako?"...
Četlo se to ale jinak fakt moc příjemně a rychle :)

Venda693
14.10.2018odpad!

Velké zklamání. Nedá se to ani dočíst. Autor tímto blábolem se snáží získat ov(blb)ečky pro neomarxistické centrum Klinika.

Jasppy
13.10.2018

Knížka přečtená jedním dechem. Doslova návyková. Jak jednou se do příběhu začnete, tak vás pohltí a bude těžké se od něho odtrhnout. Autor píše čtivě a napínavě. Podle mě ještě nikdo z českých autorů nic takového nenapsal. Nebála bych se ho srovnat s Danem Brownem. Pokud milujete spiknutí, které přesahuje napříč světem, konspirace a tajné spolky měl by si knížku rozhodně přečíst. Kromě samotného příběhu, je vše dohledatelné na internetu. Je to trochu děsivé. A nutí vás se nad tím hodně zamyslet.

PetrKral
27.09.2018

Normálně české autory moc nečtu, ale tady fakt nelituju. Je to hodně chytře a napínavě napsaný thriller jak od Dana Browna. České prostředí s přesahem do ciziny, celosvětové spiknutí a konspirace, zajímavé neznámé pravdy o ekologii. Super to kupodivu funguje. Všechny souvislosti (Bilderberg, ropa, elektřina a spol), tak je to fakt mazec...
Navíc žánr od českého spisovatele, který u nás úplně chybí - k tomu knižní debut autora. Pecka!
Úplně nerozumím některým zaminrákovaným čecháčkům, kteří tu dají odpad, nebo jednu hvězdu...