Kronika doby covidové

Kniha přináší soubor chronologicky seřazených blogů a rozhovorů šesti lidí z šesti zcela odlišných odvětví, kteří měli pocit, že nemohou mlčet a musí se k situaci vyjadřovat - lidí, kteří se vzájemně osobně neznali, ale jejichž cesty se jako drobné potůčky postupně slévaly do jedné velké řeky pochopení a poznání: lékař Jan Hnízdil, politolog Michal Klíma, právník Tomáš Nielsen, specialistka na zdravotní prevenci Margit Slimáková, ekonomka Markéta Šichtařová a režisér a spisovatel Jan Tománek - pro účely této knihy čestný kronikář....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490924/big_kronika-doby-covidove-IyK-490924.jpeg 4.218

Kniha Kronika doby covidové

Olous1

Mě se kniha líbila,moje oblíbená Margit Slimáková zde píše zajímavé úvahy a rozhodně s ní zcela souhlasím. Ale i ostatní příběhy jsou velmi zajímavé a určitě stojí za přečtení a udělat si sám svůj vlastní názor.

Ninja999

Výborný pohled na uplynulý rok pro ty, kdo se probudili.

jprst
05. dubnaodpad!

Už jen sestava autorů ukazuje, že hodnota publikace je opravdu "vysoká" a označení zbytečná kniha je rozhodně na místě. A Tománkovy komentáře a postřehy? To je kapitola sama pro sebe a dost dobře na ni pasuje citát pana Wericha : "Kde blb, tam nebezpečno."

Karkulin.k

Sebrané blogy a rozhovory autorů, které jsou propojeny komentáři a postřehy od spisovatele Jana Tománka, který je zároveň jedním z blogerů.