Most do Země lásky

Hanka Kolářová, studentka třetího ročníku jazykové školy, prožívá spolu se svou kamarádkou Denisou běžné starosti a také spoustu vzrušení především při jízdách stopem a o víkendech bez rodičů na venkovské chalupě. Obě dlouhovlasé modrooké blondýnky si rozumí víc než skutečná dvojčata... Dokud se neobjeví kluk Marek, do kterého se Hanka šíleně zamiluje. Denisa sice chodí s vysokoškolákem Lubošem, jenže... Hanka zjišťuje, že to v životě vůbec není tak jednoduché, jak se zdálo. Prožívá těžké zklamání, ale nakonec neváhá dát lásce novou šanci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/2156/most-do-zeme-lasky.jpg 4.1359
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno · Víkend

Kniha Most do Země lásky

Doubravka1975

Pěkný příběh tentokrát o stopování, lásce a velké tragédii.

Aknel26

Hanka i Denisa jsou fajn holky, které mají nebezpečného koníčka. Snaží se stejně vypadat, nemají před sebou tajemství... Našla bych místa přitažená za vlasy, třeba se mi moc nezdá, že by středoškolačky v 16 letech jely stopem do Francie, ale za skvělou atmosféru a tempo poslední čtvrtiny knihy, kdy se na Hanku řítí jedna pohroma za druhou, dám plný počet.

Amneris

Příběh o dvou dívkách, které si byly podobné a přesto jiné... Konec mě opravdu dostal, čekala jsem, že to dopadne lépe. Zajimalo by mě, jak to dopadlo s Hankou a Markem. Určitě doporučuji k přečtení.

ValentynaSamko

Bylo to hezký, dobře se to četlo, jen mě naštvala ta kamarádka s tím koncem.

Pája699

Od této knížky jsem se nemohla odtrhnout. Hltala jsem každí slovo a za jeden den bylo přečteno. Jako by to bylo včera :-) Děj krásný, napínavý, konec tedy smutný, ale takový je bohužel i život. Vše vždy nekončí růžově

Leona91

Jedna z nejsilnějších knih autorky. Ten příběh mě úplně vtáhl do děje. Kniha se vymyká tím, že končí vcelku tragicky alespoň pro druhou hlavní postavu. Marek ač mi byl velmi sympaticky u mě propadl na celé čáře. Otevřený konec by chtěl pokračování, ale doufám že mu Hanka další šanci nedala.

zdenca5653

Kniha byla čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Určitě ji dám jednou dceram přečíst aby věděli jaké riziko je stopování a že to není zábava. Konec je otevřený a docela by mě zajímalo jak to s Hankou a Markem dopadne.

JancaMia
04.12.2018

Príma oddechovka .. jen ten konec je takovej ... zvrácenej .. na druhou stranu když příliš dlouho riskujete ..musíte dostat za vyučenou ..

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Lenka Lanczová
česká, 1964