Moje nejoblíbenější jednorázovka

Moje nejoblíbenější jednorázovka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454002/bmid_moje-nejoblibenejsi-jednorazovka-tHp-454002.jpg 4 331 72

Žhavé online randění, fake profily, úlety, přešlapy… a zamotaná lovestory. Další román od bestsellerové autorky a odbornice na moderní randění je o seznamkách a podivných lidech, kteří se na nich objevují. Možná se budete smát, a možná se někdy jen hořce pousmějete, protože sakra víte, jaké to je! Millie Morrisová. Profesorka na Kalifornské univerzitě, expertka na sériové vražedkyně. Mistrně odpaluje vtípky a občas bývá dost drsná. A stejně tak jako její čtyři kolegové a zároveň nejlepší kamarádi – je stále single. Když se tedy přiblíží doba tradičního univerzitního večírku, pořádaného každý rok, uzavřou Millie a její přátelé dohodu, že si na seznamce každý najde doprovod. Má to jen jeden malý háček: Millie a Reid Campbell, jeden z členů jejich party, spolu prožijí tu nejúžasnější noc, ale vzájemně se hned nato domluví, že bude lepší, když na to zapomenou. Nechtějí přece ohrozit jejich hezké přátelství. Online randění není pro slabochy. Zatímco jsou Milliiny přátelé zaplaveni atraktivními protějšky a nabídkami na rande, Milliin účet se hemží podivnými návrhy a taky pár dick pics. Rozhodne se proto pod jménem Catherine vytvořit fiktivní profil. A záhy zjišťuje, že se v nové roli cítí dobře. Vlastně vůbec poprvé se dokáže bavit upřímně, bez sarkasmu. Takže když si začne psát s nic netušícím Reidem, jehož kouzlu už nedokáže dále odolávat, stane tváří tvář největšímu strachu – odložit masku a projevit zranitelnost.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

My Favorite Half-Night Stand , 2018

johana3160
04.08.2021 3 z 5

Tak tohle byla asi nejslabsi kniha tohoto dua co jsem zatim cetla:( jak uz je v knize zmineno “chybela ta spravna chemie”. Nemuzu rict ze se to nedalo cist, ale za ctivou povazuju knihu na trochu jine urovni. Tohle proste nefungovalo, nezaujalo. Proste jednorazovka, ale ne nejoblibenejsi.

Šajler
21.07.2021 2 z 5

Občas jsem si říkala jestli to nenapsal někdo jiný. Takový slabý odvar od autorek. Neurazí ani nepotěší.

čef
09.07.2021 3 z 5

Zaměřeno na ty, kteří se chtějí dozvědět, jak se šílí na různých seznamkách a jak si užívají sexu příslušníci vyšší privilegované inteligence v USA. Jejich starosti by mnozí nejenom v ČR rádi měli, a proto nepochybuji, že si tuto knihu také najdou. Vychutnají si zde naplno duchaplného vtipu a mnoho, mnoho, bezduchého plkání. U mě konec, šmitec.

havrmoni
25.06.2021 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se trochu bála, protože posledních knihy se mi zas až tak nelíbily. Tohle kupodivu ano. A docela dost. Bylo to fajn čtení, takové vice romantické než erotické, na rozdíl od Božských a Vášnivých.

Nikoush356
20.06.2021 3 z 5

Je to slabsi knizka od autorky. Kazdopadne to nebylo zas tak spatny. Nakonci jsem dokonce i brecela. Kniha je hodne zamerena na vyjadreni citu a mene popisovani sexu nez je u autorky bezne. Postavy kamaradu se mi pletli. A pribeh je predvidatelny, hned od zacatku vite jak to dopadne. Ale jako oddechovka dobra.

lihate
02.06.2021 5 z 5

"Jsem osamělá, protože neříkám lidem, co potřebuju nebo co chci, a pak mě bolí, když na to sami nepřijdou."

Upřímnost. Celkem pěkné slovo ale pro někoho může znamenat spoustu bolesti, stresu, únavy a přešlapů. V Melindě vidím část sebe, v celku drzá, sarkastická, ale jakmile má hovořit o sobě, svém životě a svých problémech, zamrzne a nezvládne to. Budování důvěry je dlouhý proces a málokdy skončí tak, že druhému člověku důvěřujete natolik, že mu vyklopíte všechno o sobě. Příběh je to vlastně o bolesti, zradě nejbližších přátel, lásce, přátelství, zamilovanosti a všech temných stránek s tím spojených, pokud k sobě nejste vždy upřímní. O tom, jak se jedna vcelku malá a vtipná lež vymkne kontrole. Reida mi bylo líto, ale zároveň mě jeho postava bavila. Choval se jako gentleman a řekla bych, že z celé party byl nejcharakterističtější.
Autorkám se povedlo pěkně zachytit, že bez upřímnosti se daleko nedojde a jak snadno lze kvůli jedné lživé hře, ztratil téměř všechny přátele. Dlouho jsem čekala, než jsem do knihy vůbec pustila, především kvůli nízkému hodnocení zde. Teď můžu říct, že se mi kniha moc líbila, vyvolala ve mně dost otázek a emocí. Pokud se vám líbí i ostatní knihy dua Christina Lauren, rozhodně se čtením nečekejte.

"Na rodičovství je nejšílenější asi to, že se v podstatě jedná o obrovský experiment, a to, jestli byl úspěšný, se ukáže až po několika desetiletích.“

"Někdy se stane, že to, co chceme, máme přímo před nosem, ale jsme poslední, kdo si toho všimne."

krevetka79
30.05.2021 5 z 5

Příjemná a čtivá oddechovka .
Parádní partička , prima zápletka, ,výborné vtípky i hlubší myšlenky ....Jasně , že už od začátku už tušíte , kdo s kým bude , ale stejně čtete a čtete :-)

magdalena2377
21.05.2021 2 z 5

Asi po dvaceti stranách jsem se musela podívat na přebal knihy a ujistit se, že se vážně jedná o kámošky Christinu a Lauren. Přebal nekecal, ale to, co jsem musela číst v knize, mi už jako Christina Lauren nepřipadalo. Všechny jejich knihy jsem přelouskala raz dva, (Bastard vede) každopádně je pochopitelné, že něco mají slabšího a něco naopak lepšího, záživnějšího. Ale po knihách :Spolubydlící, Miluji Tě..., a po tomto, musím uznat, že jejich nápady se už vyčerpaly a dál budou asi pokračovat jako nenápadné spisovatelky, které sice vědí, jaké je to být úspěšné, ale taky ví, že ten úspěch může brzy skončit.

MilackovaN
04.05.2021 3 z 5

Knížka je vhodná na oddechové čtení, která se hezky čte, ale nepřináší nic nového. Navíc už na začátku je jasné, kdo s kým skončí a jak to dopadne.

Kristy.Seb
25.04.2021 4 z 5

Když něco sdílíš, tak to neznamená, že se v tom nimráš.

Někdy se stane, že to, co chceme, máme přímo před nosem, ale jsme poslední. Kdo si toho všimne

Na rodičovství je nejsilnějš asi to, že se v podstatě jedna o obrovský experiment, s to, jestli byl úspěšný, se ukáže až po několika desetiletích.

Vtipná partička. Příběh byl čtivý.

AnnieR.
23.04.2021 4 z 5

Tohle se nedá považovat za jednorázovku.
Byla to oddechovka a postavy celkem sympatické.

alzbeta4340
15.04.2021 5 z 5

Název společně s obálkou mě spíš odrazoval, ale samotný příběh se mi zdál roztomilý. Tahle skupina přátel byla opravdu sympatická. Čtení to není nijak mimořádné, ale jako oddechovka funguje dobře.

AliceTief
15.04.2021 4 z 5

Musím přiznat, že se mi tento příběh líbil asi nejvíce z jejich samostatných knih. Opravdu mě to bavilo, jen kdyby nebyla ta Melinda taková koza. Každopádně škoda, že s toho neudělali sérii, byla jsem zvědavá i na ostatní z party...

Kukicka
12.04.2021 2 z 5

Autorku jsem cetla po dlouhe dobe a v knize jsem marne hledala autorku Bozskeho bastarda. Knihu jsem precetla na jeden zatah, ale vse se nejak odvijelo v jedne rovine. Prislo mi to nemastne neslane. Pribeh by i mohl byt zajimavy, ale v podani autorky me proste nejak extra neoslovil

petusska01
06.04.2021 2 z 5

Celkom dobré. Nakoľko píšem recenziu po dlhšom čase a nijak zvlášť som si toho nezapamätala z príbehu, tak...to o niečom svedčí. Ale chémia medzi dvoma hrdinami tam bola, celkom vtipné dialógy, problémom bol samozrejme nedostatok úprimnosti až dokonca, ale to je okej, to je vždy a všade :) Túto autorku mám rada, ale tento príbeh bol taký slabší.

astra3
21.03.2021 5 z 5

Mně se to líbilo. Místy vtipné. Z prostředí vysokoškolských učitelů. Nevím, proč to má nízké hodnocení. Doporučuji.

knihomolkaL
19.03.2021 3 z 5

Jsem z toho taková rozpačitá. Tohle duo spisovatelek mám moc ráda, jejich první série, kterou jsem od nich četla - Božský - se mi hrozně moc líbila a připadala mi nesmírně vzrušující. Což se ovšem nedá říct o tomto románu. Nějak mě to nedokázalo vtáhnout do děje, přišlo mi to takové odosobněné. Ubylo sexuálních scén, které v dřívějších románech byly četnější a "výživné", teď bych řekla, že byly skoro nudné a odbyté. Fakt mě to mrzí, ale tohle se moc nepovedlo.

Nika30
14.03.2021 4 z 5

Dá se říct že po sérii Božský a Vášnivý je tato kniha slabá jako čajíček. Je plná rozporuplných pocitů a navíc výběr hlavních postav jako univerzitních profesorů není zrovna šťastný. Řekněme že jsou až moc nudní. Ale i přes všechny rozpory byla kniha dobře napsaná a svým způsobem se dá hlavní hrdince porozumět. Záleží jak moc chcete být tolerantní.

muchomurka
14.03.2021 2 z 5

Čekala jsem, že dostanu něco jako BB, ale dostala jsem pouze jakousi romanci pro puberťačky. Na to, že postavám mělo být kolem 30 let, chovaly se jak na 17 - myšlením i uvažováním. Mel byla divná a nesympatická, vůbec mi není jasné, proč se do ní Reid zamiloval.
Dvě hvězdy dávám za jejich partu a pár dobrých hlášek. I když ani to knihu nezachránilo. Bylo tam toho žalostně málo, autorky tohle vůbec nevyužily. A když si vezmu předchozí série autorek, tak tohle je hodně slabý odvar. Já chci nálož jako u Bastarda a ne toto. Velké zklamání a udivuje mě, že jsem to s vypětím sil dočetla.

Maruš.D
11.03.2021 3 z 5

Musím říct, že má očekávání byla naprosto někde jinde. Nemělo by to tak být, ale jejich jména ve mně vyvolají představu série Božský a Vášnivý a tak se tomu nedá zabránit.
Kniha s erotikou rozhodně neměla co dělat a vlastně se mi to ani nečetlo tak dobře, jako ostatní knihy. Nicméně, stále to byl jejich styl a tak se kniha četla dobře. Postaví jsou vtipný, duchaplný, nenáročný a zamilujete si je. Příběh sám o sobě je velmi jednoduchý, žádné velké drama a ani romantické výjevy tu moc nejsou. Pěkná oddechovka, ale asi se k ní už nevrátím.

erotika

Kniha Moje nejoblíbenější jednorázovka je v