Moderní džentlmen

Moderní džentlmen https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460543/bmid_moderni-dzentlmen-yhR-460543.jpg 3 160 44

Už jste si někdy sáhli na dno? Já pořádně. Opět tu máme ten nejstarší příběh světa: chlapec potká dívku, zamiluje se do ní, pak to neuvěřitelně podělá, takže mu dívka sdělí, aby shořel v pekle. Že už jste to někde slyšeli? Tím jsem si naprosto jistý. A co je na tomhle příběhu jiného? Je totiž o mně. Jsem Moderní džentlmen, přední newyorský sloupkař, který sice radí mužům, jak randit, ale nakonec si ani neumí poradit sám a čeká ho velmi nehezký pád z naleštěného piedestalu. A taky o jedné dívce, která Moderního džentlmena úplně odzbrojí a rozpráší všechny jeho zažité teorie.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Modern Gentleman , 2020

Knihotyna
19.02.2024 4 z 5

Wes je pravým moderním džentlmenem, má rád svůj pořádek, klid a způsoby!
June je oproti němu jako živelné tornádo, které se vymyká všem zásadám 21. století! :D
Jak to ale dopadne, když se jejich cesty zkříží a navíc je v sázce Wesova práce?
Samotná anotace vám dosti jasně prozradí, že je to příběh, který už tady byl stokrát. A tak to taky očekáváte. Zjistíte, že kamarády Wese byste nejraději praštili něčím po hlavě, že Wes je v reálném světě spíše takové přerostlé trdlo a June fandíte od začátku do konce!
Zábavná romantika, která možná mnohdy dávala na jedno místo až moc klišé, ale já jsem si ji užila! :)

Niki.N
02.02.2024 2 z 5

Kniha mě moc neoslovila příběh nic moc,ale pár mě příjemné pobavil kdy se Wes řítil od jednoho trapasu k druhému.

Ketfl
21.01.2024 4 z 5

3,5/5*

Až si teď říkám, že lituji, že jsem knihu odkládala kvůli jejímu nízkému hodnocení. Jako takhle, žádné velké terno to není, ale přesto jsem si knihu dost užila.

Hlavní hrdina Wes, alias Moderní džentlemen, radí ostatním mužům prostřednictvím svého sloupku s různými problémy. Ty problémy se týkají z největší části žen. Ve svém sloupku má Wes na všechno nějaké řešení či radu. Jenže když po něm šéf chce, aby své rady využil "na živo" na reálném děvčeti, tak se zjistí, že Wes je prostě absolutně normální bambulín. U některých scén jsem se fakt musela smát. Něco mi už přišlo "až moc", autorka se nebojí některé scény vyvést až do extrému, ale v celku musím říct, že kniha se skvěle četla. Hlavní postavy byly sympatické a jejich rozhovory a situace, do kterých se kolikrát dostaly, mě fakt bavily.
Příběh sám o sobě sice nebyl ničím, co bych ještě nikde jinde nečetla, ale musím uznat, že mě tato krátká knížka na pár hodin zabavila. A v závěru musím říct, že se mi líbila.

Kristy.Seb
05.12.2023 4 z 5

Život nemá cenu, když ho nežijete pro to, po čem toužíte.

Občas všichni vypadáme stejně, řídíme se trendy, ale uvnitř jsme plní odlišností.

Příběh nijak originální, ale ty dva mě dost bavili.

havrmoni
25.07.2023 2 z 5

Dlouho jsem jí odkládala a měla jsem to tak nechat. Sice krátká, ale až na pár úsměvných momentů nic moc. Zkusila jsem 3x a dost. Tahle autorka není nic pro mne.

bafuskyBaf
12.07.2023 3 z 5

Moderní džentlmen je taková jednohubka na jeden večer. Hodnocení mě trošku překvapilo, že je nižší, ale mě ta knížka pobavila a líbila se. Není to žádné náročné čtení.
Wes byl velkej sympaťák, June mě občas iritovala.

Silvisek
18.06.2023 5 z 5

Koukala jsem na hodnoceni knihy a premyslela jestli mam vubec cist. A musim rict ze jsem neudelala chybu. Nechapu ze lidem se to nelibilo. Kniha byla velmi vtipna, ze jsem se smala. Byla ale i romanticka. Moc se mi dej libil!

Radka1727
10.06.2023 3 z 5

Vtipná jednohubka, ale nemůžu si pomoct "něco tomu chybělo" ....

MAU256
07.01.2023 5 z 5

Musím říci, že jsem se párkrát uculovala, no asi jako puberťačka :-). Párkrát mi přišla June nesympatická, no ale kdo by nechtěl Wese? Takový moderní džentlemen by se přece nedal odmítnout. Nečekané setkání, úkol v práci, no a co z toho vznikne, co by řekly romantické dušičky, přece láska - i když měla namále. Jako jednohubečku, při které se pobavíte, mohu jen doporučit.

adela2230
23.09.2022 4 z 5

Je to o trochu horší kniha, než předchozí. Jsou tam vtipné reakce a příběh relativně běží rychle. Ale občas mi přišla nesympatická June svým chováním, ale pak se to zlepšilo.

moma08
25.08.2022 4 z 5

Jako e-knihu jí mám už několik měsíců a díky nízkému hodnocení jsem si jí nechávala až na dobu, kdy opravdu nebudu vědět, co číst.
Musím říct, že to byla taková humorná jednohubka na jedno odpoledne, u které jsem se dost nasmála.

Nermal
15.08.2022 5 z 5

Knížku jsem si nechal na víkend, měla jen 208 stránek a nepříliš dobré hodnocení. To dám za všech okolností, říkal jsem si.
Byl jsem ale velmi mile překvapen; četlo se to samo, spousta humoru mezi Wesem a June a kupodivu to bylo skoro celé napsáno z pohledu muže. Zajímavé bylo i to, že nakonec nechala autorka promluvit i ženu, aby uvedla věci na pravou míru. A bylo to opravdu celé zábavně vymyšleno. Ocenil jsem vtipný nápad autorky, že ponechá June bez mobilu. Takže jsme mohli, ač v moderní době, sledovat Wesovo soužení, když nemohl svou lásku nijak kontaktovat. (Skoro nechápu, jak jsme to mohli vydržet my, kteří jsme dobu bezmobilní zažili.)
Pro romantické duše velmi osvěžující počteníčko.

Sammy.Boy
04.08.2022 4 z 5

Někdy je změna žánru na místě a tak jsem tentokrát zvolil tuhle rozpustilou a vtipnou jednohubku, která zřejmě kdovíjak nenadchne, ale rozhodně ani neurazí. Při vzpomínce na etudu s curlingem se tlámu ještě teď! Být MODERNÍ DŽENTLMEN není totiž vůbec žádná legrace.

krevetka79
07.06.2022 5 z 5

Neskutečně vtipná, oddechová jednohubka ...
Doporučuji, když chcete vypnout a pobavit se.

cukrovka
02.06.2022 4 z 5

Je to taková oddechová jednohubka plná vtipných momentů. Dobrá na odreagování od pracovních stresů.

Ewiczka_areebah
17.05.2022 2 z 5

I přes spoustu opravdu vtipných momentů u kterých jsem se opravdu upřímně bavila nemohu knížku hodnotit ani jako průměrnou...

Ralemo
17.01.2022 4 z 5

Povedená, vtipná kniha. Vážně jsem se nasmála a odreagovala jsem se. Stálo to za to. Wes i June mi padli do oka hned. Jejich vtipné přestřelky stály za to. Doporučuji :)

uminaa
28.11.2021 4 z 5

Účel splnený. Oddýchla som si pri príbehu, ktorý bol napísaný z pohľadu hlavnej mužskej postavy. June ma očarila svojou nekonvenčnosťou

Mondaika
21.11.2021 2 z 5

Kniha má rozhodně špetku humoru takže smích zaručen. Láska? Vůbec mi nepřišlo, že by tam byla.... Vztah hlavních hrdinů mohl být víc o citech a lásce... Zde určitě láska nebyla hlavním cílem.... Ale priznejme si... Dnešní můži by potřebovali trochu rad od moderního "dzentlmena"

2,5 hvězd

marta14
20.11.2021 3 z 5

3,5 hvězdičky... Byla to pěkná oddechovka, ale předchozí kniha autorky se mi líbila víc. Každopádně jsem se u toho opravdu zasmála :).