Na to vem jed

Na to vem jed https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30004/bmid_na-to-vem-jed-qIw-30004.jpg 4 108 29

Mitchellová a Markby série

První díl z nové řady klasických anglických detektivek. Meredith Mitchellová, která pracuje jako konzulka v cizině, je pozvána na svatbu své neteře v městečku Westerfield. Zvláštní vztah obou nastávajících manželů i průběh svatby ji však překvapí. Meredith tuší, že se její pobyt neobejde bez jisté dramatičnosti. Ale rozhodně neočekává, že bude svědkem neopětované lásky, vydírání, a dokonce vraždy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Say it with Poison , 1991

Len2očka
30.10.2017 5 z 5

Příjemná knížka - detektivka z anglického prostředí,pohodově se mi četla,vlastně jako všechny její ostatní knihy.

postrach
14.07.2017 3 z 5

Na to,že se jedná o klasickou anglickou detektivku, dobré.Knihy této autorky beru jako oddechovky.

martina.tim
10.07.2017 5 z 5

Pro mě příjemné zpestření. Konec byl sice trošku překombinovaný, ale v podstatě klasická anglická detektivka takže se to dalo čekat. :)

TeaPeter
08.04.2017 2 z 5

Za mě to byla jen průměrná detektivka se zcela neuvěřitelným koncem (jak na to autorka přišla, to vážně je mimo moje chápání). A k tomu ještě hlavní hrdinka, která mi byla spíše než cokoli jiného protivná. Zkusím dát autorce ještě jednu šanci - přece jen dílů je mnoho a třeba ten další se mi bude líbit více.

modranka
24.08.2016 5 z 5

Moja recenzia tu:

Okrem toho, že príbeh jednoduchá detektívka bez zbytočných fráz a opisov na jej pozadí sa rozvíja vzťah medzi Mitchellovou a Markbym, čo dodáva celému príbehu štipku romantiky. Zrejme toto romantické napätie nás bude sprevádzať celou sériou.

iška
29.03.2016 3 z 5

Příjemné čtení k odpolední kávě.

konicekbily
10.11.2015 3 z 5

Nějak náhodou jsem narazil na starší řadu anglických detektivek. Příběh ukázal, že jako odpočinkové čtení se to může číst.

woodward
19.08.2015 5 z 5

Ann Grangerová si vymyslela docela příjemnou dvojici detektivů, její příběhy nepostrádají napětí ani logiku a je to opravdu dobrá vypravěčka. Nic víc ke vzniku dobrých detektivek netřeba. Pět hvězd.

jita82
07.04.2012 5 z 5

Klasická detektivka, která nikoho neurazí.