Mistrovská hra

Mistrovská hra https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8673/bmid_mistrovska-hra-3Wy-8673.jpg 5 197 37

Mistrovská hra série

Kate Blackwel je krásná, bohatá žena, symbol úspěchu. Díky své píli a umění jednat se šarmem jí vlastním a především díky svým schopnostem vybudovala ze svého dědictví po otci mezinárodní společnost. V Jižní Africe její otec otevřel doly na diamanty a jen přes obrovské oběti a s nasazením vlastního života se mu podařilo společnost přivést k úspěchu. Kate po otci zdědila nejen bohatství, ale také jeho vlastnosti - stala se z ní nezkrotná bojovnice a vítěz mezi bohatými a nejúspěšnějšími. Autor dramaticky popisuje boj rodiny, nad níž otec vládl tvrdou rukou, ale kterou nesmírně miloval, o místo na výsluní. Jak bude Kate vládnout a jak bude čelit všem intrikám tohoto světa, jak se jí bude dařit tato vysoká mistrovská hra?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Master of the Game , 1985

beva
21.01.2016 5 z 5

Pekná kniha. Vrelo odporúčam.

regulax
24.08.2015 5 z 5

Autor nezklamal a opět zazářil! Námět, děj, napětí to všechno vás chytí a drží od začátku do konce....

ovpana
20.06.2015 4 z 5

Velmi zajímavá a napínavá kniha udržuje vás celou dobu v napětí a nedá se od ní odejít.

helenkan
12.06.2015 5 z 5

Dobrodružné,napínavé a dějově hodně bohaté.Hned jak jsem se ponořila do čtení,byla jsem víc a víc zvědavá,co bude dál.Hlavní hrdinka Kate Blackwellová byla docela manipulativní i sobecká potvora.

motolka
19.05.2015 5 z 5

Brilatní dílo. Napínavé od první do poslední stránky. Škoda, že konec byl na můj vkus trošku useknutý, ale asi to tak mělo být, aby čtenář dál o knížce mohl přemýšlet nebo to bylo tím, že jsem si ještě nepřála konec a chtěla jsem tuto knihu číst dál a dál :o)

Od tohoto autora si přečtu určitě i další knížky. Píše zajímavě, napínavě, srozumitelně. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Doufám, že ostatní knížky budou podobně skvěle napsané a napínavé.

Charlote
11.06.2014 5 z 5

Jako vše od Sheldona - skvělá!

Selinute
22.04.2014 5 z 5

Poutavá, napínavá, jedna z nejlepších.

Toňula
11.04.2014 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších sheldonovských knih, pozoruhodný a propracovaný příběh plný zvratů, postavy nejsou jednoznačné co se týče charakteristiky, zajímavé prostředí,v němž se odehrává i nečekané vyústění některých dějových linií. Mimořádně čtivé!

Ivaksa
17.09.2013 5 z 5

Kniha je velmi zábavná,napínavá fantastická.Autor si umí bravurně pohrávat s dějem,proplétat vztahy,kombinovat nečekaně i uspokojovat očekávané.Líbilo se mi,že cokoliv započne,nečekaně a rychle dokončí a rozehraje nové události.Stále se něco děje,stále překvapuje,šokuje a čtenáře uspokojuje.Co mi trochu vadilo,ale to se týká spíše Sheldonových dalších knih,že postavy ve vyprávění často nesou jednostrané rysy.Kdo je krásný,je dokonale krásný,kdo je ošklivý,je totálně ohavný,kdo je podlý,je zrůdně podlý.Ale americká mysl toto dělení miluje,čtenář si vlastně užije pohádkový příběh pro dospělé.Moc mě to bavilo a doporučila bych knihu jako takové hlavní a nejlepší autorovo dílo.

mika251
03.08.2013 5 z 5

Túto knihu som zhltla asi za tri hodiny - vo vani. Bolo to tak napínavé, že som nebola schopná zavrieť to ani na blbých 10 minút, aby som vyliezla :D Takže som tam ležala a dopúšťala teplú vodu, až kým som nebola zošuverená ako cvrklé jabko, ale stálo to za to :D Z môjho pohľadu najlepšia Sheldnovka :)

oleg
12.06.2013 5 z 5

Jako vždy,Sheldon je super,nezklamal,jeho knihy přímo hltám!!

martina.m
14.03.2013 5 z 5

Mistrovsky napsaná kniha.Sheldon opět nezklamal.

ivanapraha
14.03.2013 5 z 5

Sidney Sheldon čtenáře nikdy nezklame. Jeho knihy jsou skvělé od začátku do konce a rozhodně se čtenáři nestane, že by se u knih tohoto autora nudil. Mistrovská hra je o manipulaci, o napětí, nebezpečí ale také o lásce a intrikách. Jednou větou skvělá kniha, která stojí za přečtení.

alsae
30.12.2012 4 z 5

Zajímavé postavy a jejich osudy, ale většinou moc štěstí neměly. Měla jsem to přečtené skoro hned, pořád jsem chtěla vědět co bude dál. Určitě doporučuju.

Val
02.03.2012 5 z 5

Rozhodně jedna z jeho nejlepších knih..... Bylo těžké se od ní odtrhnout.....

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Mistrovsky napsaná kniha.

lucinka12
31.05.2011 5 z 5

moc krásná Sheldovka opět nezklamal sice moc mrtvých ale příběh krásnej a zajímavej až na ten konec ten je trochu useklej jinak mě moc uchvátila jenom doporučuji.