Miroslav Horníček v Hovorech H z Paláce K

Miroslav Horníček v Hovorech H z Paláce K https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351466/mid_miroslav-hornicek-v-hovorech-h-z-pa-OWH-351466.png 4 8 6

Miroslav Horníček si do svých televizních Hovorů H přizval osvědčené kolegy zvučných jmen - Svatopluka Beneše, Vlastimila Brodského, Stellu Zázvorkovou a další, aby s nimi zavzpomínal na dobu minulou. Záznamy televizních pořadů se tak dostávají všem, kteří je neviděli a rádi se podělí s oblíbenými herci o jejich historky z jeviště i zákulisí.... celý text

Péťa1950
18.02.2021 4 z 5

Pagac17 hezky přiblížil obsah knihy. Mě se nejvíce líbila část s Jiřím Suchým. Asi proto, že jsem viděla jako velmi mladá několik jeho představení v reálu. Zájezdy nám organizoval výborný profesor tehdejší SVVŠ.

pepa4081
20.09.2019 5 z 5

Krásné, moudré, vtipné…povídání pana Horníčka s hereckými legendami. A myslím skutečné Herce, ne soudobé (většinou bulvárem vytvořené) rádobyhvězdy z nekonečných, mozek ubíjejících seriálů. Nevím, jak knížka osloví mladší generaci, ale pro mne jsou jména jako Brodský, Lukavský, WERICH a další, zárukou kvality. Snad je to věkem,ale zdá se mi, že dobří herci bohužel stárnou a odcházejí, a nemáme, kdo by je nahradil. Proto rád zavzpomínám u starých filmů, pořadů a knih, jako je tato.
Nanejvýš uspokojivé.

pagac17
26.01.2015

výborná publikace Zdeňka Tulise s Miroslavem Horníčkem. Zachycují v ní Hovory z Paláce K. Jeho hostiteli jsou známé herecké osobnosti. Jejich rozhovory poskytují laskavý humor, moudrost, vtip. S chutí jsem si ji podruhé přečetl. Mám jí ve své knihovně. Nedá se obsah interpretovat krátkým komentářem, je nutné si knihu přečist a doslova ji vyslechnout.

pagac17
26.01.2015

rasputin
07.03.2014

Ač vypadá jako kniha, není to klasická kniha a proto nemohu objektivně hodnotit, jako ostatní knihy. I když obsahuje víc moudra, humoru a laskavosti, než leckteré skutečné knihy, je to přeci jen přepis televizního pořadu a jakékoliv hodnocení by bylo nespravedlivé vůči všem, jichž se to týká. Tato kniha nekniha však zůstane v knihovně v popředí na očích, aby byla po ruce.

Suri.kata
28.01.2012

Moc nevím, jak hodnotit knížku, která je přepisem pořadu, který ve svém názvu nese tak zvučné jméno - Miroslav Horníček. To totiž už samo o sobě dává tušit, že to dílo bude plné inteligentního humoru. Knížka obsahuje jednak přepisy devíti televiznních rozhovorů a na konci každého z nich je přiložen dopis, který daný host poslal panu Horníčkovi po natáčení Hovorů H v Paláci K. Právě tato část se mi líbila - všech devět hostů vyjádřilo velký obdiv na stranu jejich hostitele a tazatele.
Knížku doporučuji lidem, kteří neviděli třeba jen jeden díl z Hovorů H v Paláci K, fanouškům Miroslava Horníčka (můj případ ;-)) či některého z hostů, ale i těm, kteří viděli všechny díly pořadu. Dopisy na konci pro ně budou už takový bonbónek, který si pak každý rozbalí sám.

herci film

Kniha Miroslav Horníček v Hovorech H z Paláce K je v