Miluji tě, nenávidím tě

Miluji tě, nenávidím tě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380075/bmid_miluji-te-nenavidim-te-VJX-380075.jpg 3 538 111

Nová kniha autorky populárních sérií Božský a Vášnivý! Carter a Evie se seznámí na trapném halloweenském večírku a okamžitě si padnou do oka. A ani fakt, že oba pracují na vysokých pozicích konkurenčních hollywoodských společností, nijak nezmenší jejich vzájemnou fyzickou přitažlivost. Když se ale jejich agentury sloučí a na dané pracovní pozici může zůstat jen jeden z nich, vše jde okamžitě stranou. To, co mohl být nádherný romantický vztah, se rychle promění ve válku bez pravidel. Může se Carter přestat snažit zalíbit se všem a prohlédnout hru své šéfové? Může Evie zkrotit svou soutěživou povahu, aby mohla konečně zjistit, co od života doopravdy chce? Mohou tito zamilovaní nepřátelé skončit jako šťastný pár, nebo to celé skončí katastrofou a minimálně jedním zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

Dating You/ Hating You , 2017

johana3160
23.02.2021 4 z 5

Bylo to celkem fajne cteni, ale nicim neprekvapilo. Typicka kniha sveho zanru.

Blanka29
20.02.2021 1 z 5

Kam zmizely autorky Bastarda? Bohuzel jde videt, ze uz jim take dochazi dech. Kniha me vubec nebavila a musela jsem se nutit do cteni. Hodne nepodstatnych informaci, za me urcite ne....

nai.ivka
04.07.2020 2 z 5

Začalo to zajímavě a pak už to jenom padá na stupnici blbosti. Co bychom do toho strčily, aha manželka klienta si přeje, aby ho u předporodního kurzu zastoupil jeho agent ... takže je jasný, že hlavní hrdinka se k předporodnímu kurzu asi nedostane ... fakt, co si ti chlapi mají o nás myslet, pokud náhodou otevřou něco tak přiblbýho? Že některým z nás se srazilo mlíko na mozku? A ještě se tam jeho agent svěřuje s intimnostmi uaaaa. Tohle byl můj omyl, nechtěla jsem od autorek už nic dalšího číst.

Zuzana207
24.06.2020 3 z 5

Po sérii Božský som bola veľmi zvedavá na ďalší titul od týchto autoriek. Nooo....knihu by som úplne nezatracovala, ale priznávam, že som čakala trochu viac. Je to relatívne fajn oddychovka, ktorá v čas núdze splní účel.

liletka_a
16.05.2020 2 z 5

Tentokrát opravdu velmi slabá kniha, kterou jsem se celou dobu musela prokousávat. Vůbec netuším, proč kniha má název Miluji tě, nenávidím tě..Nezaznamenala jsem ani lásku ani nenávist. Nemělo to lesk ani šťávu, prostě tomu chyběl ten nafoukaný, sebevědomý, drzý sexy fešák, který nás posadí na zadek!

CiaKawlone
01.05.2020 3 z 5

Měla jsem problém se začíst a trvalo mi docela dlouho, než jsem to přelouskala. Rozhodně zůstanu věrná spíše sériím božský a wild season.

Bet
25.04.2020 3 z 5

Pohodové počtení , je to jednoduché počtení.

petulkapeta
17.03.2020 5 z 5

Carter byl super a dělaní naschvalů bylo fakt k popukaní...Brad byl prostě blbec...ale kniha za mě fajn

Tesset
28.02.2020 3 z 5

Taková celkem slabota. Nic moc se nedělo a hlavně mi přišlo, že k charakteru postav ta soutěživost nějak nepasovala. Na jedno přečtení se dá, ale víckrát se k tomu už asi vracet nebudu.

Pajina324
27.02.2020 4 z 5

Příjemné oddechový čtení, pěkně plynulý příběh

Majka1979
26.02.2020 1 z 5

Kniha ma sklamala, čakala som od nej oveľa viac, keďže som od autorky čítala sériu Božský.

anishta
20.02.2020 3 z 5

Ehm, trošku jsem se trápila... Nějak mě to nechytlo... Nejlepší pasáže byly ty, kdy si dělali naschvály, ale jinak to byl průměr... Škoda...

eliášová
06.01.2020 5 z 5

Na jeden nádech přečteno, oddychovka

mimisko
19.12.2019 1 z 5

Psaní této autorky jde dle mne od 10 k 5. Nuda, nuda, nuda. Nemám chuť ani dál tento blábol komentovat.

mariva
09.12.2019 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se prokousala trochu nudnějším začátkem, ale pak kniha začala mít i nějaký děj a četla se mnohem líp, chvílemi i docela bavila.

gnocchi
08.12.2019 5 z 5

Musím říct, že mě kniha bavila a bavily mě i hlavní postavy. Souhlasím s tím, že ani dnes není žena stejně ohodnocena jako muž a nemusí to být ve vedoucí pozici. Vím, že je tahle knížka oddychovka, ale já dám tentokrát 5 hvězdiček a budu přát nám všem milé dámy v životě víc takových Carterů a mnohém méně Bradů.

cukrovka
25.11.2019 4 z 5

Pro mě to byla příjemná oddychovka. Autorka mě rozhodně nezklamala a užila jsem si vtipné naschvály mezi hlavními hrdiny.

lucie8811
07.11.2019 4 z 5

Moc nesouhlasím s většinou komentářů zde, že je kniha totálně odpad. Je pravda, že série Božský byla lepší, ale i přes to, je to je to příjemná oddychovka. Jen konec byl trochu uspěchaný.

Bavilo mě, že je to hodně z pracovního prostředí a není to jen výplň mezi postelovými scény. Když jich je tam už moc, tak je většinou jen tak přelítávám, což nebyl tento případ.

jinbr
04.08.2019

Kniha se mi líbila, na rozdíl od některých jiný tohoto dua autorek byla vtipná. Nicméně v každé této knize, i tak "jen oddychového žánru", si najdu nějaké sdělení, které mě osloví.
Jako např.... ženy nejsou až tak komplikované. Chytřejší? Možná. Komplikované? Ani ne. Chceme, aby se to nějak vyvíjelo. Nestojíme o dokonalost. :-)

Lenka_S
27.07.2019 3 z 5

Docela mě bavilo sledovat jak se vyvíjí vztah mezi Evie a Carterem a to v období miluji tě, tak i v období nenávidím tě :-). Kniha má navíc ještě jedno poselství, a to že někdy to ženy na vedoucích postech fakt nemají jednoduchý, protože takových "Bradů" běhá po světě stále mnoho.