Milovaný nevlastní bratr

Milovaný nevlastní bratr https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473528/bmid_milovany-nevlastni-bratr-t63-473528.jpg 4 708 130

Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval, když jsem byla v posledním ročníku na střední, a já jsem absolutně nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube. Zuřila jsem, že si svoji zlost vybíjel na mně, protože tu s námi nechtěl být. Zuřila jsem, že si do svého pokoje vodil holky ze střední. Ale nejvíc jsem zuřila kvůli tomu, jak na něj reagovalo moje tělo, zcela proti mé vůli. Zpočátku jsem si myslela, že za pozornost stojí jenom jeho zevnějšek: potetované břišáky a ostře řezané rysy v obličeji. Pak se to mezi námi začalo měnit a jedné noci to vyvrcholilo. Stejně rychle, jako vstoupil do mého života, se však vrátil zpátky do Kalifornie. Trvalo dalších několik let, než jsem Eleca znovu uviděla. Když naši rodinu zasáhla tragédie, musela jsem se s ním znovu střetnout. A z puberťáka, který mě tenkrát dokázal pobláznit, se teď stal chlap, který mě doháněl k šílenství. Měla jsem strach, že mi znovu zlomí srdce.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stepbrother Dearest , 2014

nikca3976
25.08.2021 4 z 5

Penelope je jedna z mých srdcovek a mám ji strašně ráda..Kniha je rozdělená na 2 části: před a po 7mi letech..Příběh se mi líbil..Elec se ke Gretě nějak extra špatně nechoval, to můj bratr byl větší tyran a to je navíc mladší Jako jo byl protivný a uzavřený a sebral jí spodní prádlo,ale tak nemá mu brát cigára Ta chemie mezi nemám byla hmatatelná a postupně si budovali přátelský vztah..samozřejmě se do sebe zaláskovali a Elec musel zase odjet..V druhé části jsem se tak strašně vžila do Grety,protože jsem kdysi zažila něco podobného a celou dobu jsem měla žaludek jako na vodě a nervy v kýblu city mezi nimi pořád zůstávali a jenom se prohloubily..strašně jsem jim fandila už od začátku a byla jsem ráda že jim to vyšlo,ale bylo mi líto Chelsea no a ten příběh co poslal Elec Gretě mi přišel zbytečný a mohl jí to všechno výklopit hned sám mezi čtyřma očima ve zkrácené verzi a nemusela jsem tu knížku číst do 3 do rána Těžko říct,která část se mi líbila víc..každá měla něco do sebe..ta první byla spíš romantická se žhavým koncem a ta druhá dramatická s romantickým happyendem ️ ne každému se kniha líbila..byla jedna z těch slabších,ale pořád skvělá ️

Tesset
20.08.2021 3 z 5

Tahle byla teda dost slabá. Taková poměrně o ničem. Stránky nahnané tím, že se to opakovalo z Elecova pohledu, takže úplně ty samé dialogy mě fakt nebavily číst po pár stránkách znovu a jen se dozvědět trochu víc z jeho vnitřních pochodů. No, další snad bude zase lepší.

georginaa
15.08.2021 5 z 5

Tento příběh beru jako ukázku, že srdci neporučíš. Můžeš bydlet daleko, můžeš snít, můžeš dělat cokoliv, ale nikdy nezapomeneš na první polibek, první milování, první sex. Prostě to z hlavy nezmizí ani po plno letech. Pokud city nahradíš někým jiným, nebylo to pravé. Pokud stále na to myslíš, nikdy se se ztrátou nevyrovnáš. Dokud tě náhoda, nebo osud nevrátí v čase a opět potkáš svoji osudovou lásku. Pak neodoláš tomu okamžiku a chceš opět cítit to, co před lety. A pokud se to stane, nikdy by si neměl ten pocit opouštět.

Petra38
30.07.2021 5 z 5

Příběh jsem četla už dřiv ve slovenštině, ale přeci jen v rodném jazyce to jde snáz. Příběh je to skvělý,hodně emotivní ,takže mi jako úplná oddechovka nepřijde. Hodně ovlivňuje náladu,pro mě ukazatel užasně napsaný knížky. Tato se mi do ruky určitě dostane znovu...Doporučuju...♡♡♡

ivetapl
29.07.2021 3 z 5

Musím říct, že jsem čekala něco trošku jiného, ale oddechovku je to skvělá.

Elec je takový ten hajzlík, kterého chce v hloubi duše každá holka. Potetovaný, piercing, hajzlík, sexy tělo.... A moc dobře si to uvědomuje. Greta (To jméno mi hrozně vadí nelíbí se mi ) byla fajn holka. A podle měěla velké nervy, když se snažila s Elecem vycházet. On to tedy neměl jednoduché, jak se v průběhu knihy dozvídáme, ale tak nepříjemný občas být nemusel. Měl ale i světlé chvilky s Gretou a to bylo krásný.

Příběh je rozdělen do dvou částí - minulost a přítomnost. Přiznávám, že se mi asi víc líbila minulost...a kdyby byla celá kniha jen o té době, vše se vyřešilo v té době, byla bych spokojená asi o trošku víc.
(Trošku mi to připomíná knihu Láska mého života )

Mišutamyš
24.07.2021 5 z 5

Pro mne od autorky první přečtená knížka, ovšem rozhodně ne poslední.
Taková letní pohodovka, slupnutá za jeden den. Nemohla jsem se utrhnout, příběh mě moc bavil a dal mi vše, v co jsem doufala. Od srdce jsem se zasmála, ukáply slzy a nechyběl knedlík v krku z dojetí.
Ke kritice by se taky něco málo našlo, ale mám z knížky tak hezký pocit, že kritizovat nechci. Ode mne 95%

Kristy.Seb
22.07.2021 4 z 5

Kouzlo spočívá v tom, že musíš otevřít svoje srdce, i když je rozbitý. I zlomený srdce pořád tluče.

Skrz smrt vzniká nový život, skrze nenávist se rodí láska.

Stejně jako můžete přehodit písmena ve slovech, abyste uviděli jiný, skrytý význam, můžete to udělat se životem. Život může být definován útrapami nebo požehnáním. Všechno záleží na tom, jak se na to díváte.

Opět skvělý příběh na oddychovku. Vím, že všechno příběhy od této autorky jsou klišé, ale v každém příběhu se ukrývá něco víc...

Ketfl
21.07.2021 4 z 5

Příběh jsem opět slupla jako malinu. Druhá půlka knihy byla sice více méně taková opakovačka akorát z pohledu hlavního hrdiny, ale vůbec mi to nevadilo. Celý příběh mě opravdu chytil za srdce, Gretě i Elecovi jsem fandila, aby to dobře dopadlo (jako by to snad mohlo dopadnout jinak, že?). Tyhle příběhy, kdy se hlavní hrdinové do sebe zamilují a zároveň nemohou být spolu, ty mi brnkají na nějakou strunku, protože to po citový stránce vždycky úplně odtrpím s nimi. :-D Takže za mě ne úplně pohodová kniha, ale hezká, užila jsem si ji, nemohla jsem se odtrhnout. A moc se mi líbilo to tvoření jmen přehozením písmen ve slovu/slovech. Hezké, těším se na další příběh!

Raislin
16.07.2021 4 z 5

Ale jo, hezký příběh, taková oddechovka na prázdniny. Kniha je hezky psaná, ale to už od autorky čekám, protože jí mám ráda. TOP příběhy zůstávají jiné, ale i tak stojí za přečtení.

Kešu1981
15.07.2021 2 z 5

Tohle byl teda odfláknutý příběh...co se stalo s jeho přítelkyní, matkou, případně její matkou? Nakousnuto, ale není ukončeno. Navíc většina knihy duplicitní (jeho a její pohledy jsou naprosto totožné).
Chjo, autorka se buď zhoršuje, a nebo se vydávají její starší příběhy, co nejsou ani dobré, za účelem vyšších tržeb?! ...fuuj

evineckY
17.06.2021 3 z 5

Z této knihy jsem hodně zklamaná. Penelope mám hodně ráda, ale jako by tohle ani nepsala ona. Tento příběh už jsem kdysi četla, jako přes kopírák a k tomu všemu v jedné knize hned dva krát?

soltera
08.04.2021 5 z 5

Mám rada knihy tejto autorky. Ani teraz nesklamala. Hoci som najprv čítala 2.diel (vôbec to nevadilo), oba príbehy boli krásne. Sú zaradené medzi erotické romány čo je škoda, lebo ide o prepracované pribehy ktoré nemožno len tak odložiť a erotika tam nie je účelová ale tam.proste patrí. Obidva príbehy ma zaujali tak, že som sa dva dni poriadne nevyspala ;-) Odporúčam tým, čo majú radi komplikované pribehy o veľkej láske a dobrých ľuďoch.

Jurajovamaka
04.02.2021 4 z 5

Taká zo života nič extra :-)

Alnima
21.12.2020 3 z 5

Tuto knihu jsem chtěla prvních 50 stránek odložit. Měla jsem pocit, že autorka tak vyzradila vše bez napětí, ale to jsem se pletla. Nakonec mě příběh dostal. Bylo to moc pěkné a milé. Taková ta hezká oddychovka s něčím navíc.

Saskiova11
26.11.2020 5 z 5

Knižku som prečítala za noc. Také oddychové čítanie. Nič výnimočné, ale OK...môže byť. Splnila očakávanie. Odporúčam

NewKiddo
23.11.2020 4 z 5

Autorka nezklamala, ale už jsem od ní četla lepší příběhy. Děj je vlastně sám o sobě pěkný a dokonce jsem se při něm zasmála. Knížku jsem četla v angličtině (což mi vůbec nevadí, naopak mě anglické slovní obraty možná baví i víc). 4* doporučuji

Simik16
21.10.2020 1 z 5

Já nevím, prostě se mi to nelíbilo. Hlavní hrdinka byla neprůbojná a nějak jsem si ji neoblíbila. Vlastně ani hlavního hrdinu.

Saraken
11.10.2020 5 z 5

Pekna kniha zhltla som ju za den :)

maafa
26.09.2020 3 z 5

Hmmm, co napsat ? Asi už jsem četla lepší knihy od této autorky. Přečteno za dva večery, ale úplné nadšení nesdílím. Je tam spousta nedomyšlených momentů, navíc v druhé půli jakoby si člověk dal opáčko:)...Ale na zpříjemnění takového deštivého dne, jaký je zrovna dnes, proč ne:).

Majuš333
24.09.2020 5 z 5

Predsa som konečne dala šancu aj tomuto dielku od Pen :) Príbeh bol skvelý, ale preklad hrozný... A nechápem, prečo ku knihe nemohla zostať pôvodná obálka...???

láska nevlastní sourozenci

Penelope Ward
americká, 1975
2019  87%Nesnáším tě
2019  85%Rebelský dědic
2019  84%Rebelské srdce
2020  84%Drzý bastard
2020  81%Hříšné dopisy

Kniha Milovaný nevlastní bratr je v