Milovaný nevlastní bratr

Milovaný nevlastní bratr https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473528/bmid_milovany-nevlastni-bratr-t63-473528.jpg 4 711 711

Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval, když jsem byla v posledním ročníku na střední, a já jsem absolutně nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube. Zuřila jsem, že si svoji zlost vybíjel na mně, protože tu s námi nechtěl být. Zuřila jsem, že si do svého pokoje vodil holky ze střední. Ale nejvíc jsem zuřila kvůli tomu, jak na něj reagovalo moje tělo, zcela proti mé vůli. Zpočátku jsem si myslela, že za pozornost stojí jenom jeho zevnějšek: potetované břišáky a ostře řezané rysy v obličeji. Pak se to mezi námi začalo měnit a jedné noci to vyvrcholilo. Stejně rychle, jako vstoupil do mého života, se však vrátil zpátky do Kalifornie. Trvalo dalších několik let, než jsem Eleca znovu uviděla. Když naši rodinu zasáhla tragédie, musela jsem se s ním znovu střetnout. A z puberťáka, který mě tenkrát dokázal pobláznit, se teď stal chlap, který mě doháněl k šílenství. Měla jsem strach, že mi znovu zlomí srdce.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Stepbrother Dearest , 2014

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Již několikáté zpracování stále stejného příběhu nevlastních sourozenců, ale nečetlo se to vůbec špatně... příjemná oddechovka.

keiko33
01.06.2019 4 z 5

Citalo sa to dobre. Kniha nicim extra neprekvapila, ale ani neublizila. Taka oddychovka.

Kiwicatko
21.04.2019 4 z 5

A zase....jako uz klasicky je to nedotazene. Jak se vsechno odehralo s Chelsea. Co Bentley-ten to pak vzdal? Jak pak vypadal vztah mezi Gretou a Randym po odjezdu Eleca, kdyz videla, jak se k nemu choval?
Vzdycky me neskutecne irituje, kdyz najdu tolik neznamych v pribehu, kazi mi to dojem z knizky, nicmene i tak tyhle pseudo “zakazane” vztahy jsou v knizkach bezva.
Mimochodem opravdu nechapu, co je na nich tak spatneho, kdyz nejsou pokrevne sprizneni.

lucie2952
02.04.2019 4 z 5

Už dlouho jsem nečetla tak skvělou romantickou knihu. Styl psaní mi trochu připomíná mou oblíbenou spisovatelku Annu Todd. Elec je typicky bad boy, ale skrývá se v něm něco, co odhalí jen hlavní hrdinka (podobné After). Spisovatelka píše opravdu čtivě. Dala bych i plný počet hvězdiček, ale bohužel jednu musím ubrat- ke konci jsem přeskakovala řádky Alecovi knihy, protože se v ni psalo skoro vše, co se stalo z pohledu Grety. Jinak přečteno za dva dny a jsem moc ráda, že jsem si knihu, díky fan překladu, mohla přečíst v češtině :) Vrhám se na další knihu od autorky.

AliceTief
19.03.2019 5 z 5

Nevlastní sourozenci - na toto téma už jsem četla několik knih, ale tento příběh je zaručeně nejlepší!!! přečteno za jeden den

renatka.pavelko
16.03.2019 5 z 5

Skvělá kniha, přečetla sem ji během dvou dní.

domina
16.03.2019 5 z 5

Mám autorku ráda, kniha byla pěkná, akorát se vlastně celá půlka opakuje. Jednou to prožívá Greta a pak ti znovu popisuje v knize Elec.

andrea4865
26.02.2019 3 z 5

Kniha se mi libila,krasna oddychovka,zapletka slozitejsi,jen mi vadila ta delsi odluka

Knihomolka97
22.02.2019 5 z 5

Už jsem přečetla hodně knih s podobným tématem a i tahle se zařadila mezi mé oblíbené. Navíc to je první kniha, kterou jsem přečetla ve slovenštině, takže je pro mě speciální tu knihu hodnotit. Četla se velmi dobře, žádná složitá souvětí, líbilo se mi škádlení mezi Gretou a Elecem, bylo to vtipné a takové roztomilé. :-)
Vtipné je, že se mi Elec líbil víc když byl mladý ,,kretén" :-D ale i dospělý byl skvělý.
Jen mi přijde, že 7 let odloučení je trochu moc.

sofie92
15.01.2019 5 z 5

Za mě super. Jen mi vadil jak dopadl vztah mezi Elécem a otcem. ( Nikdy nevím jak to přesně formulovat abych neprozradila něco co nemam ;) )

Lee7
09.01.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, měla náboj a vtip. První část děje vyprávěno Gretou, druhá část Elecem.. pěkné čtení k večeru, když je venku ošklivě. :)

uminaa
31.12.2018 4 z 5

Zaujímavá kniha - rýchlo sa čítala, dej bol s menšími zvratmi - dosť ma prekvapil rozdiel vo vzťahoch Eleca s otcom a Grety s nevlastným otcom. Myslím, že samotná postava Eleca knihu zachránila.

LuciKo
20.11.2018 3 z 5

Čtivá knížka, přečtená za jedno odpoledne, ale jinak z mého pohledu nijak převratná nebo zapamatovatelná. Způsob popisu děje z pohledu hlavního hrdiny byl originální, ale celou dynamiku příběhu to zpomalilo, když se v poslední třetině opět vracíme na začátek, čteme stejné dialogy a pak, když se konečně vrátíme do aktuálního času, zbývá pár stránek do konce, do kterých autorka vměstná následující dva roky. Chápu, že pro vysvětlení rodinné historie to nejspíš bylo potřeba, ale mně to nesedlo.

Petra38
10.09.2018 5 z 5

V prvni casti jsem mela pocit, ze kdyby to bylo mozne tak s hlavnim hrdinou zatrepu,aby se probral. V druhe casti jsem byla vcelku prekvapena zmenou. Kniha byla vyborne zpracovana a vcelku nepredvidatelna. Mam na mysli vxkresleni situace podle Eleca prostrednictvim jeho autobiografie. Za me proste 5* protoze me to jednoduse chytlo-doporucuji :-)

salča
09.09.2018 4 z 5

Líbilo se mi neustálé pošťuchování a naschvály hlavních hrdinů.Bylo to velmi svižné čtení,od kterého se nedalo odtrhnout.
Ve druhé polovině se prostřednictvím Elecovi autobiografie dozvídáme o jeho smutném dětství a o touze být milován a uznáván.Byl to skvělý nápad pomocí této knihy převyprávět děj z pohledu druhého hrdiny.Až na to,kde se ve vztahu ke Gretě opakovaly tytéž dialogy(což je ale pochopitelné), které už jsem vynechávala.
Konec byl moc hezký.

AniDi
30.08.2018 5 z 5

Nevím jestli mi knížka právě přesně sedla ale přečetla jsem jí naráz. Musela jsem. Děj byl tak svižný. Od typu těchto knížek se dost lišila v tom, že chyběla obvyklá "omáčka" okolo. Druhou půlku knížky jsem snad celou probrečela. A navíc... opravdu jsem nečekala takový konec. Byla to nádhera, moc jí doporučuji a určitě znovu přečtu.

Jannna87
23.08.2018 5 z 5

Kniha se dobře četla, zaujala mě a místy jsem se výborně pobavila. Je to takové oddechové čtení.

Xena011
11.08.2018 4 z 5

Pěkný příběh, Elec a jeho život byl velmi zajímavý, ale ten Gretin moc nepřekvapil. Připadalo mi, že se pořád chová jak malá 15ti-letá. Podobnost knih od Coleen Hoover, ale v méně šokujícím obsahu. celkově super příběh na odpočinek.

havrmoni
23.07.2018 5 z 5

Dala jsem 5* za hezký příběh. Jen mě bavil víc Elec,jeho život je zajímavější. U Grety jsem si si zpočátku myslela,že je jí 15 a nějak jsem se nedostala dál. Je to s ní podobné jako u hrdinek od Vi Keeland. Ale i přesto se mi to moc líbilo.Četla jsem v čj.

Kukicka
28.06.2018 5 z 5

Jupííí, zase můžu dát něčemu 5 hvězdiček. Přečteno během jednoho odpoledne. Malinko mě vyrušilo číst ty stejná slova a fráze v druhé polovině knihy, kdy to bylo odvyprávěno z pohledu Eleca, ale i to má v knize svůj význam a určitě 100% lepší, než některé autorky, které napíšou novou knihu jen z pohledu toho druhého :-D. Hezký příběh, mělo to vše co se od tohoto žánru očekává