Bohovia viny

V románe Bohovia viny advokát Mickey Haller opäť rozohrá smrteľne nebezpečnú partiu – poškuľuje po poste okresného prokurátora. Kariérny rozlet mu však skomplikuje jeho nový prípad. Haller obhajuje klienta, ktorý je obvinený z vraždy, a zároveň vyšetruje smrť prostitútky Glorie Daytonovej, svojej bývalej chránenkyne, ktorej pomáhal začať nový život. Postupne však zistí trpkú pravdu: niektorí zločinci sú chránení lepšie ako ktorýkoľvek z jeho klientov. Pre Mickeyho nadobúda pojem „bohovia viny“ celkom nový rozmer. Nie sú to iba porotcovia na súde, ale aj tí, ktorým v živote pomohol, no i tí, ktorým ublížil....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193590/bohovia-viny-6F3-193590.jpeg 4.3128

Mickey Haller / Prípady Mickeyho Hallera 5.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Slovart (SK)

The Gods of Guilt, 2013

Kniha Bohovia viny

MatoPalkes

Klasický Connelly, vysoký štandard.

konicekbily
11.08.2020

Autorův standardní výkon: pomalý začátek, místy rozvleklý děj a nečekaný konec. Vyzná se ve svém řemesle a -nikoliv
spěšné ale poklidné rozmotávání děje je patrně jeho koníčkem! Komu se to líbí, ten bude mít jeho knihy rád!

AlenaF
23.07.2020

Bezvadné.

Hugomil
19.06.2020

Jako vždy perfektně napsané.

Didi15
10.06.2020

Docela to šlo :) bavilo mě to více než Harry Bosch. Konec byl super,začátek jsem prekousavala.

Marek.Sc
20.04.2020

Kniha už hneď na začiatku "vhúpne do rozbehnutého deja" prebiehajúceho súdneho procesu. Objavuje sa nám opäť už známy advokát zo zadného sedadla svojho Lincolnu. V deji nevystúpi brat advokáta detektív Bosch. Ale to neznamená, že sa budete celú knihu nudiť alebo že čitateľ o niečo príde. Advokát musí riešiť vraždu prostitútky, ktorú už nespočetne veľakrát obhajoval a ťahal z bahna. Vražda ukazuje na jej pasáka, ale všetko ale úplne všetko bude inak. Na povrch vychádzajú prekvapivé skutočnosti a zápletka naberá rýchly spád. je to tak ako sme u M, Connellyho zvyknutý a aj záver tejto detektívky bude nečakaný. Napätia až do konca. Knihu vrelo odporúčam.

Danago
20.03.2020

Jako vždy, autor nezklamal.

twiggynka
22.01.2020

Knihy Connellyho čtu ráda. Mickey Haller i Harry Bosch mě prostě baví... ????????????