Metráček I. a II. díl

Metráček I. a II. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/811/bmid_metracek-i-a-ii-dil-53W-811.png 4 776 108

Metráček série

Čtrnáctiletá Jitka trpí tělesnou nadváhou a má díky tomu problémy se svým okolím. Začne se věnovat vrhu koulí, což jí dodává patřičné sebevědomí...

analyticka
02.04.2012 4 z 5

Líbilo se mi to. Docela se kniha i hezky četla. Ale není to kniha po které bych sáhla vícekrát. Četla jsem to jednou na základce a podruhý teď. A říkám: dvakrát stačilo...i když nikdy neříkej nikdy....třeba jednou až budu stará ? Kdo ví!

Mikiem
10.02.2012 5 z 5

Moc se m ito líbilo,i ten film pěkný,doporučuju.o)

Lenisk@
29.01.2012 4 z 5

Tuhle knížku jsem vždy milovala a věřím, že i nadále budu milovat. Jako malé se mi ji nechtělo číst, ovšem jsem ráda, že jsem se nechala rodiči přemluvit a pustila se do ní. Od té doby jsem ji četla ještě několikrát a těším se, až ji zase otevřu. Mrzelo mě, že mě druhá část knihy tolik nezaujala. Dokonce i film jsem viděla několikrát a stále ho mám ráda :)

Renava
28.11.2011 5 z 5

Rudolf bol môj obľúbený autor v časoch mojej puberty, vždy ma dokázal rozosmiať, niekedy rozcítiť, tento pán píše výborne a aj preto sa teraz po rokoch sčasu na čas rada vrátim k hociktorému jeho dielku, stále ma dokáže pobaviť a príjemne odreagovať. Metráček je "klasa", keď som to čítala prvý krát, tiekli mi slzy od smiechu a v záujme šírenia dobrej nálady som ju poskytovala ako "povinné čítanie" širokému okruhu svojich kamošiek i nekamošiek. Doteraz ju držím v povedomí ako veľmi podarený kúsok a spamäti si vybavujem niektoré uletené scénky či repliky.. Terapia smiechom ako vyšitá.

PiperW
26.08.2011

taky to pro mě skončilo tím autobusem...potom už docela o ničem :( škoda

Senza Jenka
17.08.2011 4 z 5

Nedávno jsem zakoupila ve výprodeji jedné knihovny asi za 5 korun a znovu přečetla - super.

WEIL
11.08.2011 4 z 5

Nejprodávanější kniha Stanislava Rudolfa, úspěšně i zfilmována dodnes reprízována.

lenikaspi
30.11.-0001 5 z 5

Úžasná knížka.. jako dítě jsem ji četla pořád dokola, prostě jsem ji milovala.. ale musím přiznat, že ta druhá část už mě nebavila.. prostě pro mě byl konec tím jak se Jitka s Honzou tak nějak jakoby usmířili v tom autobuse a tak dávám 5 hvězdiček :))